Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 70.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Motoki - Bóg orków

Motoki - - Prezentacje Teamu

Cytat od Orestes: „No cześć hejo ^^ 1. Jaka pora dnia jest dla Ciebie najfajniejsza? Pora gdy wracam z pracy lub gdy się kładę spać :) 2. Czy masz jakieś cechy charakteru których chcesz się pozbyć? Nie, przyzwyczaiłem się do tego jaki jestem dlatego nie dostrzegam wad w swoim zachowaniu (bądź je wypieram?) ;D 3. Śledzisz jakiś rodzaj sportu w TV? Sporo tego jest, ale głównie piłka nożna 4. Zakupy ciuszków są meczące dla Ciebie czy je uwielbiasz? Tzn jak mam plan co chce kupić i to nie. Generalni…

• Tak @Ingolf?

• nie @Aszti?

• Motoki - Bóg orków

Cytat od Malenka: „Niestety to znowu ja Widze ze mam subskrybenta, dalas like i kliknelas w dzwoneczek? ;D Jak pierwsze wrażenia po dołączeniu do zielonej strony mocy? Calkiem spoko, cos innego Masz jakieś hobby? Nie mam sprecyzowanego... Jakie jest Twoje ulubione miejsce w Trójmieście? Chyba plaża Co lubiłeś oglądać w dzieciństwie? Ogladac bajki, bawić sie resorakami Ulubiona przekąska? orzeszki ziemne, pistacje i malenkie pomidorki Do zaś pa ”

• Motoki - Bóg orków

Cytat od Orestes: „Hej Cześć Jakie są Twoje 3 największe marzenia? Zamieszkać w UK, znaleźć bardziej ambitną pracę, pojechać do Japonii Które chcesz aby spełniło się pierwsze? Nie ma to za bardzo znaczenia Udało Ci się kiedyś coś wygrać? czwórkę w totka ;D Jeszcze tu wrócę Mama taką nadzieję ”

• Motoki - Bóg orków

Cytat od akwarysta93: „Mam pytania aby Cię zdemaskować i spotkać gdzieś w metrze może? W mojej "metropolii" nie ma metra xd Co robiłeś gdy Cie nie było? Odpoczywalem Urlop płatny? Niestety nie ;D Jak można Cię rozpoznać na ulicy? Wyróżniasz się czymś? Tak, mam przymocowane ramie do plecow a do ramienia znaczek GM w taki sposob ze widac kim jestem ;D Tez masz tak, że gdy myślisz o tym co będzie po śmierci to ogarnia Cię wewnętrzna pustka? Nie mysle o tym ;D ”

• tak @Manera?

• Nie @Aszti?

• Nie @Malenka?

• Nie @Nathiel ?

• Motoki - Bóg orków

Cytat od Malenka: „To znowu ja no hej Jak tam weekendzik? pracujący, jak zawsze ;D Jakie plany na dzień wolny od pracy? na dzisiaj nic konkretnego Co byś chciał zobaczyć w Londynie? Wszystko..... zoo i lamy ;D Na czym najbardziej lubisz expić? na nerwach innych, expie swoje ego ”

• Motoki - Bóg orków

Cytat od torinosi: „Witam góre no siema Jak dawno odpaliłes gre mt2 w swoim wechikule :)? Gram caly czas Wysokim zabójca zostałes w swoim rejonie przed założeniem kasku GM >? Nie, raczej bylem i jestem mixem ;d umiem tylo expic xD Podobno wysokie gildie mają eventy na zamknietych mapach wiesz coś o tym ? Niestety nic mi na ten temat nie wiadomo Góra próboje cos wskórac względem nowych graczy ?? Rozwin pytanie :) Pozdrawiam\:) Ja rowniez ” Cytat od Malenka: „Heya hej, hej No nareszcie wróciła pre…

• Tak @Aszi.?

• nie Bayek?

• Motoki - Bóg orków

Wybacz ze tak pozno Cytat od Bobcat: „Powiedziałem, że wrócę, a ja słów na wiatr nie wystawiam. Ciesze sie niezmiernie ;d Czekałeś na mnie ? Czy ja wiem, tak specjalnie to nie XD ale fajnie ze jestes ;d Siedzisz w laboratoriach ? nie, w kuchni bo w pokoju nie mam Wi-Fi Jeżeli miałbyś wybrać zuo konieczne to na czym lub kim powinno się przeprowadzać doświadczenia? Ciezzkie pytanie, nasuwa mi sie dosc kontrowersyjna mysl ale sie z nia nie podziele by nie wywolac przypadkiem jakiejs gownoburzy na f…

• Musisz wysłać ticket na support do sekcji forum.

• Zwycięzcy serwera Tasmania Przedział lvl 1-30: Runda 1: 1.Avy 2.HelerOfCours 3.Ustak Runda 2: 1.Makuuu 2.Avya 3.SerjTankian Przedział lvl 31-74: Runda 1: 1.HengSha 2.DeathStalker 3.uCantStopMe Runda 2: 1.ItzDropsu 2.KochanyJa 3.Smauger Przedział lvl 75-89: Runda 1: 1.Kaszaniarz 2.Qciapka 3.NotaBene Runda 2: 1.LesnyJeb4k 2.Buffencja123 3.Invik Przedział lvl 90-120: Runda 1: 1.Vealey 2.SuperSoft 3.Szybiutki Runda 2: 1.Vii 2.Iskierrka 3.Rev3Buffek

• Wszystkie Wasze zgłoszenia jak i pozostałych którzy oczekują na pomoc zostaną rozpatrzone najszybciej jak się da

• Zmiana adresu e-mail

Motoki - - Archiwum

spróbuj tego co poniżej - zaloguj się poprzez stronę www na swoją pocztę - w opcjach, w zakładce Antyspam do białej listy dodaj adres noreply@gameforge.com - ponownie spróbuj zmiany hasła do magazynu - sprawdź także zawartość folderu SPAM

• Kradzież, co w takim wypadku?

Motoki - - Archiwum

Zakup yangów za realną walutę jest niezgodna z OWK które zaakceptowałeś podczas rejestracji konta. Nie muszę chyba mówić że w takich przypadkach ryzykujesz stałą blokadą konta