Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 84.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Respawn

Respawn - - Prezentacje Teamu

Cytat od Aszti: „Hej Hej Jak podoba Ci się tegoroczny początek lata? No właśnie taki sobie ale może jeszcze przyjdą upały Gdzie planujesz wypoczynek? Chyba morze a jak nie to w domku Myślisz, że uda Ci się wtedy pogrillować bez kurtki na plecach? Myślę, że tak chyba że zostanie grill na balkonie ;d Karkówka czy boczek? Karkówka Pozdrawiam Ja również :) ”

• Respawn

Cytat od Voilie: „Hejo Cześć :P Muszę częściej wpadać, bo na drugą stronę schodzic, pfpfpf! No właśnie musisz bo to jest karygodne żebym był na drugiej stronie! Co tam jak tam? Humorek dopisuje? Właśnie zaraz do pracy ale humor jest bo dziś ostatni dzień i potem aż 3 dni wolne :) Postanowienia na nowy rok są? Hmmm nie myślałem o tym... Nosisz różowe ubrania ;>? Haha różowym ubraniom mówię stanowcze NIE! A niebieskie nosisz? Niebieski to mój ulubiony :) Lubisz książki? Jakie? Nie lubię, ostatnie …

• Respawn

Cytat od Voilie: „Obiecałam, to jestem - mam nadzieję, że nie za szybko Szybko ;p Wyspałeś się dzisiejszej nocy? Właśnie nie bardzo bo rano była pobudka. Lubisz zimę? Nie za bardzo A ciepło lubisz? To już lubię :) Spełniłeś już jakieś marzenia? Jakieś na pewno, choć nigdy nie w to nie zagłębiałem. Rodzaj muzyki, którego nie lubisz słuchać? Jazz i muzyka poważna Miłego dnia i nocy! Dziękuję i wzajemnie :P ”

• Respawn

Cytat od Voilie: „No hejka! Hej Co tam się z Tobą dzieje? A co ma się dziać? wszystko dobrze :P Twój humor dziś w skali od 9-10? 11 Co robisz w Sylwestra? Jeszcze nie mam planów ... Lubisz tańczyć? Pomimo, że nie umiem to lubię :D Kiedy ostatnio byłeś na baletach?! Niedawno :p Wpadnę jeszcze! <: OKEJ (: ”

• Respawn

Cytat od Aveles: „Odświeżam! Co robisz w długie, jesienne wieczory? Jakaś gra, film, wypad na miasto i takie tam Masz swój sposób na nudę? No mam ale nie mogę zdradzić :P Co miałeś dziś na obiad? Dziś akurat zupę pieczarkową, pychaaaa Chodzisz do restauracji? Czasem się zdarzy Masz zwierzaka? Nie mam Kierujesz się w życiu jakimiś konkretnymi zasadami (motto życiowe, cytaty itp.)? Ten co mam w sygnaturze :) Co robisz w nietypowych sytuacjach - musisz podjąć decyzję, która będzie kolidowała z Twoi…

• Respawn

Cytat od Nathiel: „Witam Hejo :) Auto czy motocykl? Mam auto choć zawsze wolałem motor aczkolwiek jeszcze go nie mam silownia czy tv? Obecnie ani to ani to grill czy ognisko? Grill, lepsza atmosfera :) Lubisz naleśniki? Nawet bardzo a jeszcze bardziej racuchy :P Ulubione zajęcie? To chyba takiego nie mam ale uwielbiam wodę Wróce OKEJ ”

• Respawn

Cytat od Depti: „Hej Krzysiu Hej hej Skoro lubisz morze... To czy umiesz pływać? Umiem w końcu wodnik do czegoś zobowiązuje :P (muszę Ci się pochwalić, bo ja ostatnio się nauczyłam :P) W takim razie gratulacje Co robisz poza forum, metinem i pracą? Teraz się ciepło robi więc trzeba korzystać ze świeżego powietrze. Jak usypiasz? Słuchasz wtedy jakiejś muzyki czy rozmyślasz? Kiedyś tak, teraz się już odzwyczaiłem ”

• Respawn

Cytat od Depti: „Bry Hejo Zdarza Ci się czytać horoskopy? A czasem tak ale ostatnio mniej Czy jest taka piosenka, której tekst wydaje się napisany dokładnie o tobie? Chyba nie choć nie za bardzo zwracałem na to uwagę. Wolisz wakacje w górach czy nad morzem? Morze! W końcu wodnik jestem :P”

• Respawn

Cytat od Orestes: „Cześć Hej :) Pamiętasz swojego pierwszego smod`a? Jaki on był? Pamiętam, bardzo spoko osóbka :) Jakie były Twoje początki w moderowaniu? Przychodziło Ci to z łatwością, czy raczej musiałeś się wiele, wiele nauczyć, żeby.. osiągnąć to, co teraz umiesz? Z początku miałem dyskusje i nie przypadły mi do gustu, zmieniłem na market i tak siedzę do dziś Co najbardziej pociąga Cię w kobiecie? Piękno i mądrość Ulubiona strona w internecie? Forum metina ;p Podoba Ci się nowe miejsce zam…

• Respawn

Cytat od Beldwik: „Witam! No cześć :) Ulubiony zespół ? Nie mam takowego, słucham wszystkiego po trochu, ostatnio Nowator & Magda Femme - Jestem na tak Lubisz Disco Polo? Nie jest złe :P Ulubiony zwierzak ? Pająk ze zwierząt domowych w Metinie :P Lubisz mnie ?:D Hmmm trudne pytanie Największy spamer to... ? Vesuvius Dziękuje, wiem Nie trafiłeś :P Wrócę! Oka”

• Respawn

Cytat od Orestes: „hej Hej :) Co tu tak cicho? A nie wiem czemu ;> Jak Ci święta minęły? A szybko wręcz bardzo ale bardzo miło Dużo trafionych prezentów dostałeś? A no jestem zadowolony :) Jakie masz plany na sylwestra? A w domowym zaciszu :P Czemu akurat takie? Samo wyszło :P jak odp to wrócę OK ”

• Respawn

Cytat od Depti: „Oj wstyd, wstyd Krzysiu Wcale nie :P Samochód, który jest Twoim marzeniem? Ten co mam :P Uprawiasz jakiś sport? Już nie Jak się odprężasz? Głośno muzyka i leżę Często chodzisz zmęczony? Zależy od dnia Jesteś rannym ptaszkiem czy raczej nocną sową? Nie lubię rano wstawać :D”

• Respawn

Cytat od Depti: „Hej Cześć Czemu nie chcesz się przyznać, że pomyliłeś moje imię? (Będę Ci to ciągle wypominać :p ) Jak mam się przyznać do czegoś czego nie zrobiłem :P Lubisz banany? Lubię Czy często się uśmiechasz? Myślę, że tak Co jest powodem Twojego uśmiechu? Różnie, ktoś coś powie, coś zobaczę itd.”

• Respawn

Cytat od Depti: „Heej! Hej :p Czemu ostatnio pomyliłeś moje imię? :gryzie: Co Ty ja?! Jakich cech w sobie nie lubisz? Naiwność Jesteś leniem czy pracusiem? Zależy od dnia Jaka rzecz jest dla Ciebie niemożliwa? Policzyć włosy na głowie :P Co uważasz za cel swojego życia? tzn. co byś chciał osiągnąć. Być szczęśliwym :)”

• Respawn

Cytat od Depti: „A ja wole patrzeć w gwiazdy Nie znasz się :P Buntownik czy Typ Spokojny? Bardziej spokojny Uroda czy wiedza? Wiedza Schabowe czy Kotlet? A może kotlet schabowy? :D Marzenie, które się ostatnio spełniło? Jestem szczęśliwy Śpiew czy taniec? Jak już to taniec ”

• Respawn

Cytat od Depti: „Heeeej :p Hejo! :P -Kreatywność czy pomysłowość? Pomysłowość -Twoje największe marzenie? Być szczęśliwym -Co Ci się śni? Ostatnio, że przed kimś uciekam -Energia czy równowaga? Równowaga -Niebo czy ziemia? Niebo -lot samolotem czy rejs statkiem? Rejs statkiem -stres czy gniew? Stres -czego nie lubisz tak, że ojeju? Mielonych :D -wielu znajomych czy jeden prawdziwy przyjaciel? Prawdziwy przyjaciel -leżenie na trawie i opalanie czy patrzenie nocą w gwiazdy? Leżenie na trawie i opa…

• Respawn

Cytat od Ingolf: „Cześć Hej Lubisz w życiu poleniuchować, czy jest bardziej typem osoby pracowitej? Oj lubię czasem pospać do 11 Lubisz mrożoną kawę? Szczerze to nie wiem bo nigdy nie piłem Wolisz komputer stacjonarny, czy laptop? Laptop Auto, a może motocykl? W te piękne dni .... Mam tylko prawko na samochód ale zawsze marzył mi się motocykl, wiatr we włosach i te sprawy :P” Cytat od Shae: „ Cześć Krzysiu! Hej Hej Jak życie? Pomału do przodu Byłeś gdzieś na wakacjach? A może jeszcze gdzieś poje…

• Respawn

Cytat od Ingolf: „Cześć Res Witaj Ingolfik :P Ciepło Ci? Dziś mniej choć ostatnio bardzo szczególnie jak się pracuje od 14 do 22 Co robić, aby nie było ciepło? W wolnej chwili wypad nad wodę troszkę pomaga. Miałeś kiedyś kleszcza po wizycie w lesie? :d Rzecz nieunikniona :P Wrócę Byle szybko :P”

• Respawn

Cytat od Colore: „Cześć Witaj Jak Ci mijają wakacje? Trochę nad wodą, trochę w domu oczywiście trochę w pracy i jakoś mijają, w sumie nie nazwał bym tego wakacjami :P Lubisz łowić ryby? Lubię teraz brak na to czasu ale kiedyś łowiłem codziennie. Chodzisz często na basen? Rzadko mi się to zdarza. Masz dość tych upałów? Niee ja tam lubię słońce a niedługo mój urlop więc musi być ciepło. ”

• Respawn

Cytat od Kyoji: „Nooo witaj Res! Siemano! :P W sumie dawno mnie tu nie było... tęskniłeś za swoim dawnym SMOD'kiem?! Tak troszkę, a czemu troszkę? Bo byłeś dla mnie TYRANEM! :D Jaki jest plan?! Plan to morze Zapewne nie wiesz o co chodzi mi w pierwszym pytaniu... mianowicie... za co pierwsze się bierzemy po dotarciu w sierpniu nad morze?! Wiedziałem od razu, iż o to chodzi Myślimy o tym samym?! :beer: Zgadza się Tym razem chyba nikt na nas nie będzie narzekał "że było za głośno"? No właśnie, żeb…