Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Schwytaj Króla

Art - - Eventy i konkursy

announcement_metin2_gr_ea21488a39a40abc8ed75ba08712ae2c.png --- Schwytaj króla! ---Szanowni Gracze, Przygotujcie się na nasz nowy event, który rozpocznie się 17 maja o 14:00 a zakończy się w dniu 21 czerwca o 14:00! Gra karciana "Schwytaj Króla" połechcze Wasze szare komórki i wynagrodzi ich starania cennym łupem królewskim w brązie, srebrze lub złocie. Udajcie się zatem na polowanie, zbierajcie królewskie karty, łupiąc potwory, i zgarniajcie karciane pudełka z ItemShopu, by od razu zacząć zabaw…

• Wersja 18.2

Art - - Ogłoszenia

announcement_metin2_gr_b15ff8747053ee1d93546053aad14893.pngWraz z wersją 18.2 w Metin2 uderzy poważna fala ciepła, wprowadzająca: --- Gorące eventy --- - -- Schwytaj Króla -- - -- Nowe wizerunki broni -- - -- Mundury samurajów i nowe Zwierzaki w Sklepie -- - -- Piłkarska gorączka -- Szczegóły: Nowa gra karciana, świetne nagrody i ciekawe eventy! --- Ulepszenia --- - Zadanie biologa: Kamień Lidera będzie możliwy do zdobycia po zabiciu Książę Ochao oraz Silny Książę Ochao. --- Poprawki --- - Usuni…

• announcement_metin2_gr_1fb7685ea17c1dc78810800e67a1d5d3.png Szanowni Gracze! Od 17 maja czeka Was w Metin2 prawdziwa nawałnica różnych ekscytujących eventów! --- Schwytaj Króla --- Gra karciana "Schwytaj Króla" połechcze Wasze szare komórki i wynagrodzi ich starania cennym łupem królewskim w brązie, srebrze lub złocie. Udajcie się zatem na polowanie, zbierajcie królewskie karty, łupiąc potwory, i zgarniajcie karciane pudełka z ItemShopu, by od razu zacząć zabawę. --- Event Letni --- Od poziomu 3…

• Szanowni Gracze, Niestety, ale ilość nadużyć przeprowadzanych poprzez platformę Steam ponownie wzrosła. Zmusiło nas to do podjęcia pewnych kroków, w celu ich ograniczenia. Jak to wpływa na Was? Jeśli posiadacie konto Metin2 na Steam lub Wasze zwykłe konto jest powiązane z platformą Steam, możecie więcej nie zobaczyć naszej pełnej oferty w Sklepie. Oczywiście nie jest naszym celem karanie naszych regularnych klientów poprzez te zmiany, ale obecne działania są na tę chwilę niezbędne. Jednakowoż, t…

• Fortuna kołem się toczy!

Art - - Sklep Metin2

Szanowni Gracze! Kolejna edycja Koła Losu już jutro! Koło będzie aktywne w dniach:11.05.2018 14:00 - 14.05.2018 14:00. Oby los był dla Was łaskawy! Wasz zespół Metin2

• Cytat od slolm: „Cytat od KUFEL: „@Art Niemcy mieli łączenie a u nas kiedy będzie czy mógłbyś się czegoś dowiedzieć? ” Odpowiem może za team. UWAGA Cytuję : Narazię nie mamy żadnych informacji. Dowiadywać się nie będziemy bo nam się nie chce i w sumie to po co bo będzie jak będzie a jak będzie to będzie. Pozdrawiam JA! ” Jeśli tylko będę miał potwierdzone informacje, to dam znać. Na chwilę obecną musimy jeszcze poczekać na swoją kolej.

• Nagonka na potwory

Art - - Archiwum - Gra

announcement_metin2_gr_9a242cfd66606938f63ffd2593f9b763.png Szanowni Gracze, Zapraszamy do kolejnej edycji eventu pod nazwą --- Nagonka na Potwory! --- Event rozpocznie się we wtorek, 8 maja o 14:00, a zakończy się w środę o 16:00. Wyruszcie na event Nagonki na Potwory i powalcie bossa Baashido! W ten sposób zgarniecie nie tylko cenne buffy, lecz przy odrobinie szczęścia także jajo zwierzaka, z które wykluje się Baashidoś. -- A tak to działa -- - Wraz z rozpoczęciem eventu na losowej mapie będą …

• Cytat od waldi580: „Art jak brak Ci czasu i użądzasz sobie urlopy od pracy to myślę, podobnie jak większość tutaj osób, iż powinieneś oddać swoje stanowisko albo się zdegradować na niższe. ” Mam nadzieję, że usłyszysz kiedyś te słowa od swojego (potencjalnego) pracodawcy Cytat od CzlowiekJez: „Nie dziw się, że człowiek się denerwuje, ostatnimi czasy było dla nas sporo niespodzianek. ” Nie dziwię się. Boli mnie po prostu obcesowa reakcja, na bądź co bądź uczciwe podejście do tematu. Cytat od Czlo…

• Cytat od CzlowiekJez: „Serio? Budzisz się po 6 dniach od tej całej dziwnej sytuacji i dopiero wstawiasz info? Proszę nie pisz "szanowni gracze", bo tu raczej nie okazałeś nam żadnego szacunku. Nie mogłeś tego napisać jak został wyłączony event? Wydaje mi się, że to jest Twoje zadanie, no ale mogę się nie znać... . A tak poza tym to co ma wyłączenie eventu do zmniejszenia dropu, bo chyba nie za bardzo rozumiem? ” Cytat od Izecz: „Art, bez urazy ale chyba jesteś jakiś odklejony od rzeczywistości. …

• Event Okey powróćił!

Art - - Archiwum - Gra

Szanowni Gracze! Przepraszamy za zamieszanie związane z datą zakończenia Eventu Okey. Termin podany do publicznej wiadomości nie uwzględniał faktycznego zakończenia/zmniejszenia dropu, aby tylko pozostawić czas na odebranie nagród. W przypadku tego eventu możemy go jedynie natychmiast zakończyć lub zmniejszyć drop. W pierwszym wypadku spotkalibyśmy się z falą negatywnych komentarzy od osób, które zapewne by narzekały, że nie odebrały nagród. Dlatego też w kolejnych edycjach postaramy się dokładn…

• Fortuna kołem się toczy!

Art - - Sklep Metin2

Szanowni Gracze! Kolejna edycja Koła Losu już jutro! Koło będzie aktywne w dniach: 04.05.2018 14:00 - 07.05.2018 14:00. Oby los był dla Was łaskawy! Wasz zespół Metin2

• Cytat od Extaza: „Wyuuuuujanie graczy z PL odnośnie fuzji. Polska miała być druga w kolejności po Francji. ” Nie wiem skąd masz te informacje. Pewnie masz jakieś wiarygodne źródło? Cytat od Extaza: „Ja już EQ od tygodnia wysprzedaje, Metin2 się skończył. ” O tym, jak to Metin2 się "kończy" czytam od kilku już lat. Na forum mamy wielu wróżbitów Co do Eventu Okey - niestety, aktywowana wersja jest wersją zbliżoną, ale nie tą samą co już zdążyliście zauważyć.

• Cytat od Rick: „Szkoda że nie zostało to napisane wczesniej ponieważ DZIŚ od 12 zacząłem grac w "karty" a miałem ok 50 zestawów. ” Proszę mi wierzyć, że zmiana została krótko po odkryciu błędu.

• Cytat od Satomi: „To teraz złota skrzynia dla wszystkich poszkodowanych. ” Nie da rady, ale w weekend majowy będzie co robić

• Cytat od Miki124: „Strasznie dużo błędów ostatnio widzę. Ciekawe czy to tylko u nas. ” Podobna sytuacja miała miejsce w Turcji, jednak tam została dostrzeżona nieco wcześniej

• Cytat od Satomi: „Co wy zrobiliście z eventem okey? Teraz nie chcą się łączyć karty z tymi sprzed komunikatu... ” Niesety okazało się, że Event został uruchomiony w sposób niepoprawny i niestety musiało to zostać skorygowane. Stąd też karty nie będą pasować do uprzednio zebranych talii i należy zdobyć nowe karty. Przepraszam za tą niedogodność.

• Drodzy gracze, Aby spełniać aktualne wymogi bezpieczeństwa w internecie, dokonaliśmy pewnych zmian w naszych internetowych sklepach i wprowadziliśmy je w dniu 26 kwietnia. Z racji tych koniecznych dopasowań przestarzałe wersje przeglądarek nie będą wspierane przez skrypty naszych sklepów. Oznacza to, że będziecie ewentualnie musieli zaktualizować swoją przeglądarkę do najnowszej wersji. Od 26 kwietnia nasze strony sklepowe będą wyświetlać komunikat błędu, jeśli wejdziecie na nie za pomocą przest…

• Cytat od Extaza: „Event dzieci kwiaty nawet nie jest w grze, to po prostu fejk. Nie ma tych petów w silniku gry,a pety ponoć miały lecieć z tego eventu. ” Pisaliśmy o tym wcześniej. Event zawierał błąd, który wyskoczył już po publikacji ogłoszenia. Stąd czekamy na jego poprawioną wersję od producenta. Plotki mówią, że w maju powinien być. Cytat od Wiwek: „@Art Moze wkoncu sie wypowiesz czy wiadomo cos nowego odnosnie bugow na marmurku oraz nowych schronieniach? ” Wiem tylko, że błąd jest potwier…

• Item Shop - dyskusja

Art - - Porozmawiajmy o Metin2

Cytat od slolm: „Dlaczego nie są karani gracze którzy dopuszczają się tych oszustw? Wiem, że nic nie jesteś w stanie z tym zrobić jedynie informację przekazać dalej no ale naprawdę ręce opadają ” Problemem tutaj jest sytuacja, gdzie dokonujesz zakupu Kuponów, wyprowadzasz je z konta i rozprzestrzeniasz na rynku. Wtedy na reakcję ze strony systemu płatności jest już za późno. Owszem, zablokujemy konto, które zakupiło Kupony ale jaki to da efekt? Żaden. Stąd też trzeba było sięgnąć po cięższe dzia…

• Item Shop - dyskusja

Art - - Porozmawiajmy o Metin2

Doskonale rozumiem Wasze frustracje związane z handlem kuponami SM, który przestaje być opłacalny. Proszę nam jednak wierzyć, że w tle firma zmaga się z osobami, które notorycznie wyłudzały kupony i narażały firmę na straty. Cytat od Kimusiek: „Nie potrafisz wprost napisać ze dobrze się kupony sprzedają to jeszcze podniesiemy cenę kuponow bo mało mamy w portfelach? Serio zenua te tłumaczenie ” Zmiany w cenach kuponów były wyłącznie podyktowane ilością oszustw z nimi związanych. Cytat od Vronbrn:…