Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 25.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Tak Bayek

• o widzisz,przeznaczenie Bayek

• Cytat od Monisienka: „Wy też nie możecie kupić 5-tego bonu u npc? Co do GM'ów to jakiś żart. Posałam do jakiegoś z obcokrajowca o odłamki to odpisał mi, że nie ma uprawniej. Potem pojawił się Motoki i jakaś Wiwiana czy jakoś tak to Motoki mnie zbył, a Wiwiana udawała, że nie wie o co chodzi + wolała się chwalić nowym eq innym graczom... To mają być GM'i? Mógłby wreszcie przyjść ktoś kompetentny do team'u na stanowosko GM'a. ” Niestety nie otrzymałam od Ciebie PW , czasami zrozumcie i NAS tez jes…

• nie Maxiio

• Nie Ascoran?

• Lista zwycięzców w evencie: Mikołajkowe Szaleństwa w Metin2.pl! [s52] - Etolin Runda 1 1. Vick 2. SuchyZiomek 3. ZeddicusII Runda 2 1. JaremaGhost 2. Jaremka 3. LatajacaZaba Runda 3 1. JaremaGhost 2. Jaremka 3. JezZUita Runda 4 1. Vick 2. iton0000 3. ---- Runda 5 1. randilia 2. TopikowY 3. BloodyAngel Runda 6 1. JaremaGhost 2. Jaremka 3. iton0000 Runda 7 1. JaremaGhost 2. JazZUita 3. iton0000 Runda 8 1. JaremaGhost 2. JazZUita 3. BloodyAngel Runda 9 1. RidileN 2. randilia 3. JazZUita Runda 10 1…

• Lista zwycięzców serwer Etolin: 1.F4T1M 2.Wakkaa 3.Na100jaraXD 4.Anorektykk 5.xGrudziadz 6.Revenue 7.Shotter 8.Anorektykk 9.Plomo 10.Touka 11.Fearow 12.J4N0 13.K1R1 14.dewayang 15.Fearow 16.wojokoxkox3 17.Ariethe 18.CrmnL 19.Khazarr 20.DeGusta

• Cytat od Voilie: „Cytat od Makuś9000: „Jak to tak brokułek może nas opuścić Chlip Chlip ...” Będę wpadać Was poczytać opuszczam tylko jako moderatorka! :crazy:” Brokułek Przytulasek dla ciebie

• Wiwiana

Wiwiana - - Archiwum

Cytat od Orestes: „no Hej Cześć Co tam u Cb?- Wszystko w porzątku jakie masz plany na dzisiejszy dzień ?-Odpoczynek - kawa ciepła czy mrożona ?-Mrożona - mięsko czy warzywa?-Warzywa wrócę Czekam ” Cytat od Ayen: „Buuu Łaaa Który przedmiot szkolny, przydaje się w życiu najbardziej? - Długopis xd Więcej niż jedno zwierzę to?-Parka xd Czy to normalne, że w XXI wieku się płaci za głupotę?-Głupoty wyprawiasz więc za nie odpowiadasz Oglądasz TV?-Bardzo rzadko Co tak mało postów?- Nie lubią chyba mnie …

• A no to dużo się działo z tego co widzę

• Wiwiana

Wiwiana - - Archiwum

Cytat od NowyZielony: „No heeej;p Cześć Byłaś już gdzieś na wakacjach?:D - ja nie mam wakacji :d Praca czy studia?:) - praca Czym jest dla Ciebie muzyka?:) - środkiem na relax Ulubiony gatunek filmowy?:) - komedie Wiesz że wrócę?:D - to dobrze, czekam :D”

• A co tu się dzieje

• Wiwiana

Wiwiana - - Archiwum

Cytat od Orestes: „Hej hey Zgadzasz się z tym, że pieniądze szczęścia nie dają? - tak,są tylko potrzebne do ,,życia'' Bez czego nigdy byś nie wyszła z domu? - bez torebki Jakiś ciekawy film ostatnio oglądałaś? - nie Jak dużo czasu dziennie spędzasz przed lustrem? - z 15 min może Co robisz gdy się nudzisz? - gram w metina xd Wrócę Czekam :D”

• Wiwiana

Wiwiana - - Archiwum

Cytat od NowyZielony: „No hejo;p Cześć To może dzisiaj standardowy zestaw pytań dla Świeżaka?:D - Świeże mięso xd Nr, Buta?:) - 38 Co było pierwsze - Jajko czy kura?:) - ponoć jajko Szklanka jest do połowy pusta czy do połowy pełna?:) - do połowy pełna Wymarzone auto?:) - brak Spokojna jazda czy piracenie na drodze?:) - spokojna jazda”

• Wiwiana

Wiwiana - - Archiwum

Cytat od NowyZielony: „No proszę proszę:) Nowa niewinna duszyczka w Teamie:D - No Cześć :D Jak Ci się podoba w Czerwonej ekipie?:) - Jest dobrze i oby było jeszcze lepiej Lubisz śpiewać?:D - Wszyscy by uciekli jak bym zaczeła spiewać :D A tańczyć?:D - Czasami Ulubione miejsce w kraju?:) - Francja,Paryż Jaki film polecisz mi na wieczór?:D - komedia ,,Ściśle tajne''” Cytat od Gootek: „Hej - Hej :) Dokąd zawsze chciałabyś wrócić ? - Nad morze xd Co Cię ostatnio wzruszyło ? - Raczej nic Masz obsesje…

• Wiwiana

Wiwiana - - Archiwum

Cytat od Colore: „Hej - Hej Jak tam poczatek wakacji? - No ja za bardzo wakacji to nie mam ale nie jest źle Dajesz radę wytrzymać te upały? - Wiatrak mój przyjaciel na upały xD Jakieś konkretne plany na weekendzik? - póki co to nie Miłego wieczoru! :) - Dzięki i wzajemnie :)”

• Wiwiana

Wiwiana - - Archiwum

Cytat od Orestes: „hejka Jakie są Twoje zalety ? - do skromnych osób należę więc chwalić się nie będę Jaka jest Twoja ulubiona potrawa ? - nie mam ulubionej Jaka jest Twoja ulubiona książka? - Kwiat pustyni Jaki jest Twój ulubiony film? - nie mam ulubionego wrócę :) ok ” Cytat od Gootek: „Witaj Cześć Co aktualnie czytasz ? - Nic bo siedzę przed kompem :P Jak wygląda Twój normalny dzień ? - Pracowicie :P Czo robisz, gdy Jesteś niesamowicie zdenerwowana ? - Hmm. Trudno powiedzieć ponieważ rzadko s…

• Wiwiana

Wiwiana - - Archiwum

Cytat od Orestes: „hejka Jakie są Twoje zalety ? - do skromnych osób należę więc chwalić się nie będę Jaka jest Twoja ulubiona potrawa ? - nie mam ulubionej Jaka jest Twoja ulubiona książka? - Kwiat pustyni Jaki jest Twój ulubiony film? - nie mam ulubionego wrócę :) ok ”

• Wiwiana

Wiwiana - - Archiwum

Cytat od Voilie: „Hej! - Witam Jesteś "nocnym markiem", a może rannym ptaszkiem? - i jedno i drugie Ulubiony film? - wszystko po trochu Jakiego rodzaju muzyki słuchasz? - to co wpada w ucho Lubisz, kiedy ktoś szpera po Twoim pokoju? - nie,jest to rzecz święta Co sądzisz o brokułach? - że lubię z ryżem /me papa :3 papa ”

• Wiwiana

Wiwiana - - Archiwum

Cytat od Gootek: „Hej Skąd pomysł na nick ? Z tego, że Ci ciągle neta rozłącza ? - Z głowy :D Czego nie możesz się doczekać ? - urlopu Co Cię uszczęśliwia ? - wszystko z czego można się śmiać Masz jakiś talent, którym do tej pory się nie pochwaliłaś ? - dużo by wymieniać Sposób na dobry poranek ? - ,,czekam na lepsze jutro'' /me Spokojnej nocy - Kolorowych ”