Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 127.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Nie było źle siedzieć i nic nie robić to by była męczarnia a wy zawsze dbaliście bym miał co czytać i muszę powiedzieć, że miałem czasem niezły ubaw nie znam sytuacji na serwie, ale aż parę razy zaglądałem do was i powiem tak, że gdybyście tak się udzielali w grze, jak na forum w D.Andros to ten serwer nie byłby taki pusty, co do mojego zdrowia psychicznego to jest ok, nie z jednego pieca chleb jadłem a co nas nie zabije, to nas wzmocnij, koleżanka bardzo chciała dyskusję, więc się dogadaliśmy i…

• Cytat od erze: „A tak a propos Szanowny Panie moderatorze forum czy kupowanie postaci za walutę stanowiącą środek płatniczy w danym kraju , na popularnym portalu aukcyjnym dajmy na to ,jest zgodne z regulaminem gry Metin2 ? Poproszę o zabranie stanowiska w tym bardzo intrygującym aspekcie gry Z góry dziękuję bo taka pomoc może rozjaśnić niektórym w głowach, dopuszczającym się takiego procederu że w ten sposób postępują niepraworządnie . ” Handel za inną walutę niż yangi/wony jest zabroniony, wie…

• Witam serdecznie Andros to, że wcześniej nie reagowałem drastycznie na wasze posty, to nie znaczy, że mnie tu nie ma, są jakieś granice wzajemnych potyczek w przekazywaniu swoich racji, nie mogę pozwolić na dalsze wyzwiska. Niektóre posty zostały usunięte następne takie w których będziecie się wzajemnie obrażać zacznę odpowiednio nagradzać.

• Tak @marcinP ??

• Tak @Beldwik ??

• Nie @Dosarphic ??

• Cytat od CardinaleLeJiin: „Ja nie rozumiem jednego i chciałbym żebyś mi to wytłumaczył. CO CI PRZESZKADZA! najpierw wpisy o jedzonku a teraz o sporcie weź mi to wytłumacz! bez powoływania się na dział Pogawędki na każdych inny dyskusjach można sobie na lajciku pogadać ale nie u nas niemożna, przez co jest później mała aktywność ja wolałem sobie odpuścić 2 dni i iść na rozmowy kontrolowane na tasmanni przynajmniej jak ludzie mogliśmy sobie porozmawiać na luzie a nie tu pod rygorem Ps. widzę że ko…

• Można tylko w usuniętych postach niema nic o Evencie.

• (Ukryta treść) Jeśli takowy event by w tym czasie się odbywał, to posty miałyby jakieś nawiązanie do gry, ale jak sam dobrze wiesz, event nie miał miejsca w tym czasie w Metin2.

• Witam Andros, przypominam, że w wątku Rozmowy konTROLLowane Andros rozmawiamy o sytuacji na serwerze, wszystkie inne dyskusje możecie prowadzić w temacie Luźne pogawędki, posty odbiegające od głównego wątku będą traktowane jako spam i odpowiednio nagradzane, na siłę również nie musicie udowadniać że coś co nie jest związane z serwerem ma na niego jakikolwiek wpływ tak jak robili to niektórzy z was pozdrawiam i życzę miłego dnia.

• Cytat od Winchester: „nie no to fajnie wiedzieć, że promowanie abstynencji narusza regulamin Btw. marcinP, żebyś mógł nazwać coś spamem, najpierw musisz znać definicję tego słowa oraz zapoznać się z treścią moich postów ” Zawsze o tym co ostatnio jadłaś możesz podzielić się z innymi w tym temacie Luźne pogawędki i tam Cię zapraszam 1f642.png myślę że wątpliwości jakie posiadasz powinny zostać rozwiane po korespondencji jaka prowadziliśmy na pw gdzie wyjaśniłem Ci do czego służy temat rozmowy kon…

• Cytat od TonyANDROS: „Winchester poprosiła modka o połączenie zdublowanych postów a on je usunął xD ” Skoro je usunąłem, to naruszały regulamin działu jak wiele usuniętych dziś postów, które nie miały nic wspólnego z tematem, na który tu mamy się wypowiadać albo podburzały do wojny na słowa (Flame), ja jestem tu od tego, by pilnować czy regulamin jest przestrzegany, jeśli coś jest nie tak, odpowiednie działania są podejmowane, wiem, że wielu z was mnie nie lubi, bo usunąłem post, ale gwarantuje …

• Witam jak, widać usunięte zostały posty, które nic nie wnosiły do dyskusji, proszę pamiętać, że się tu na tym forum nie obrażamy. Pozdrawiam

• Cytat od gacekk38: „Cytat od Rustam: „Przypominam, że to nie Karczma i proszę odnosić się z kulturą do siebie moja propozycja dla tych, co chcą coś udowodnić, jest w M2 arena, gdzie możecie się wykazać, najlepiej spory rozstrzyga się mieczem, jeśli chcecie, mogę wam ustalić termin i być sędzią w tych zawodach. ” To nie średniowiecze !!!!!!!!!!!!!!!!!! ” Zgadza się, to nie jest średniowiecze, to tylko gra i chodzi w niej o dobrą zabawę, a nie spory niczym w Polityce skąd w was taka nienawiść skor…

• Przypominam, że to nie Karczma i proszę odnosić się z kulturą do siebie moja propozycja dla tych, co chcą coś udowodnić, jest w M2 arena, gdzie możecie się wykazać, najlepiej spory rozstrzyga się mieczem, jeśli chcecie, mogę wam ustalić termin i być sędzią w tych zawodach.

• Niet @Aszti ??

• Nie. Aszti???

• Nie . @Ascoran ??

• Niet @marcinP??

• Zostańcie Mistrzami Shinsoo

Rustam - - Archiwum

Brak Aktywiści