Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Cytat od DARKRIDER: „Loszki zawsze mógłby Pozdrawiam ” DARK nie zapominaj o mnie

• Ja wiem ze jest od tego inny temat. Sam go w końcu zakładałem. Ale specjalnie dla Szczafiowej: Ładna dziś mamy pogodę. Lekki przymrozek ale wieczór jak najbardziej przyjemny

• Cytat od JedenUczciwy: „Cytat od NowyZielony: „Przeczytałem wszystko!!!  ” wyjdz stąd Bardzo Cie proszę ” Dopiero przyszedłem i już masz mnie dosyć? Rudy no nie mów że nie tęskniłeś bo mi złamiesz

• Przeczytałem wszystko!!! I nawet nie chce mi się komentować A starcie Kriszna vs Killer jest najbardziej kozackie Killer Ty wiesz że pyskuje Ci koleś który jak sięgnąć pamięcią wstecz. Czy to o kilka miesięcy czy to o kilka lat. Na zadymach robił jedynie za rozpro o ile odważył się z kola wyjść?

• Cytat od nindian: „Składam wniosek o przesunięcie tego widowiska, gdyż wieczorem wychodzę spożywać napoje wyskokowe, a z chęcią bym obejrzał na żywo ” Nin specjalnie dla Ciebie pobawię się w komentatora

• Cytat od Lexio: „Uri, Muzha, wracajcie ” Ja tam bym był za powrotem Lakszmi

• Dożyłem czasów w których osoby skaczące sobie niegdyś do gardeł rozmawiają jak ludzie na TSie? oO Boże jak ja się staro teraz czuję

• Póóóójdą w boczki wyżerki po nocach^^ Oj pójdą:D

• Cytat od KilerNo0bs: „Z tego co pamiętam nindian cie pocisnął w pvp a ty mi tu piszesz że jesteś mocny a on był z Etolina. ” Pewien mental z Etolina też Arixana wyjaśnił raz jak sobie dobrze przypominam 122k to było?;p

• Co nie zmienia faktu że za czasów Disturbed organizacja była epicka. W przeciągu kilkudziesięciu minut potrafiliśmy się zebrać na wyjazd do redów:D I nie tylko jedną gildią Salvame też często się bawili razem z nami;)

• No i graty dla Kamila:) Pokazał że potrafi;)

• Cytat od SkrooOmny: „PS. co do Mieczysławy to chodzi o tą która od tygodnia wyzywa nas w M1? ” On/Ona/Ono. Nie wiem jak to określić. Pod kiecę nie zaglądałem. Wyzywa każdego^^ Lata z 1rwszym lvlem i tylko spamuje.

• No to mamy trudne sprawy, kradzieże, morderstwa. A i wątek miłosny też się znalazł. Jeszcze coś ciekawego wprowadźcie i można się brać za pisanie scenariusza. Na podstawie przeżyć na metku. Całkiem niezły serial by z tego wyszedł. Zbuntowany Anioł z Natalią O. by przy tym wymiękł. Moda na sukces wypadałaby blado. Także dajecie!!! A ja już zaczynam robić castingi do serialu

• TURNIEJ 3 KROLESTW !

NowyZielony - - Dyskusje Etolin

A ja się zabawię chętnie na takim low lvlku;p

• Cytat od xXCalatorXx_Top1: „Cytat od R-R-R: „Jesli ktoś się uważą za topke to mysle ze stać go by gildyjnie zlozyc sie na te 1 czy 2k sm i gdy by tak kilka gildii sie zebralo to nagroda byla by już ciekawa i cos by sie dzialo ale niestety wiele osob mocnych jest tylko w gebie ” u nas na samos Mordetis pisał z 10 razy posta,że jak sie ktos podejmie z nami wojny daje 10k sm wygranemu i On to sponsoruje.Nikt sie nie odezwał a kozaków na forum nadal było duzo a wiem,że dałby te 10k sm jezeli by wygr…

• Cytat od xXCalatorXx_Top1: „Cytat od Szczepcio1: „Zgadzam się w 100%, niestety mało osób potrafi przyznać komuś wyższość. Co nie oznacza od razu wchodzenia sobie w pupcie. Btw przypomniało mi się jak to na etolinie było pięknie po skończeniu gry, zakazy nagrywania filmów, wzajemny szacunek itp. Tym wszystkim chwalił się wtedy Magik który tutaj jest aktualnie jednym z głównych aktorów przedstawienia xD ” Driverowi przyznali racje bo nikogo nie wyzywał Ci co robią patole i sie wyzywają czyt ( Ja,N…

• Ja nawet pamiętam smoka po za komnata. Gdzieś na forum srceen byl taki spacerek sobie smokus zrobił po grocie

• Hmm. Kocha to poczeka A bardziej poważnie to pomęcz modelatora żeby Ci zezwolił na edycję. W końcu dział z rekordami jest pod czyjąś opieką.

• Jakoś nie pamiętam żebym się kiedykolwiek ogłosił TOP 1 BMem na serwerze. Ale widzę że usilnie próbujesz nadać mi ten tytuł Ps. Ten "szarak" i tak jest bardziej rozpoznawalny niż Ty Ach ta sława a Ty H00LIGANKU vel VeViciu robisz mi tylko większy rozgłos. Niedługo będę mógł występować obok Zygmunta Chajzera w reklamach proszku do prania . A idąc tym tropem dalej to przebiję samego wiecznie młodego Krzysia Ibisza Ok. Zasoby sarkazmu na dzisiaj wyczerpane. Pozdrów Zgredka ode mnie

• Mnie bardziej zastanawia fakt co jakiś random może wiedzieć o tym co się działo w gildii w której nigdy go nie było. A do której wręcz ma chyba jakiś żal. Bo przecież jak wpadali czerwoni do nas do m1 za czasów Distów to on nie mógł po za kołem stać. Zabawa była przednia. Ale niskie lvle obrywały rykoszetem. A jak się nasłuchałeś plotek to żyj fikcją dalej. Ps. Jak tak Cię boli fakt że napisałem iż byście sobie dali po razowi ze steroidem w pvp to chyba to jednak nie moje EGO zostało urażone. Bo…