Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 75.

• Item Shop - dyskusja

slolm - - Porozmawiajmy o Metin2

Cytat od Art: „Cytat od slolm: „Dlaczego nie są karani gracze którzy dopuszczają się tych oszustw? Wiem, że nic nie jesteś w stanie z tym zrobić jedynie informację przekazać dalej no ale naprawdę ręce opadają ” Problemem tutaj jest sytuacja, gdzie dokonujesz zakupu Kuponów, wyprowadzasz je z konta i rozprzestrzeniasz na rynku. Wtedy na reakcję ze strony systemu płatności jest już za późno. Owszem, zablokujemy konto, które zakupiło Kupony ale jaki to da efekt? Żaden. Stąd też trzeba było sięgnąć …

• Cytat od Kamil_xXx: „Dziwne jest to jaka mała liczma Okeyek jest na sklepach ” Mało? Na tasmani gościu miał 45 paczek po 10 szkat na sklepie już w wczoraj rano. Poza tym większość pewnie je zostawi z myślą późniejszego zarobku bo po evencie cena szkat pójdzie w gore

• Item Shop - dyskusja

Powiem w skrócie tak. Topka z wszystkich serwerów znowu miała sposób na szybki zarobek. Ale to topka wiec lądują hajs no to nie możemy ich ruszać. Ukaramy wszystkich i sobie to zrekompensujmy. Sry Art ale tak to niestety widzę. I pewnie nie tylko ja. Dlaczego nie są karani gracze którzy dopuszczają się tych oszustw? Wiem, że nic nie jesteś w stanie z tym zrobić jedynie informację przekazać dalej no ale naprawdę ręce opadają

• Item Shop - dyskusja

Na tasmani wczoraj przez 2h wołałem o kupony sm. Ani jedna osoba nawet nie napisała. Na sklepach jeden kupon 500sm za kosmiczna cenę 10w. To tylko pokazuje, że dla ludzi którzy robili z tego biznes na pomarańczowym portalu stało się to nieopłacalne i tych kuponów nie ma praktycznie wcale. Koniec końców , chcieli ukarać handlarzy a ukarali wszystkich graczy. Głównie mam na myśli tych co chcieli sobie trochę sm kupić za yang w grze. To nie tędy droga. Jeśli chcecie zapobiegać oszustwom to może by …

• Bardzo chciałem pogratulować pomysłu GMowi z Tasmani który wczoraj zrzucił bossy i metiny. Bardzo popieram pomysł , było to super posuniecie za niespodziewany ewent zou. Myślę , że takie inicjatywy powinny się pojawiać częściej. Raz w tygodniu o losowych godzinach. Bardzo fajnie z pozycji gracza jest korzystać z tego typu niespodzianek. Nie daje to jakiegoś super mega zarobku ale zabawa przednia i pozwala uwolnić się od masowego klepania metinów na jednej mapce. Inicjatywa jak najbardziej an tak…

• Ja również jestem jak najbardziej zawiedziony poziomem tego eventu. Kiedyś taka formuła miała sens. W dzisiejszych czasach nie jesteś w stanie ubić jajka. Przykład z mojego serwera. Giganty na której są jajka 70 oraz 80. Wszystkie respy wybijane przez WP 55 lvl, a wraz z nim do ochrony dwie postacie 105+. Nie ma szans żeby nawet podejść pod metka ponieważ odrazu jesteś zabijany. Jaki ma sens event z którego na wybranych mapach korzysta jedna osoba? Żaden. Co do metków poziomu metinów to też troc…

• Ja osobiście do komfortowego expienia potrzebowałem 60 na błyski i 80 diably. Do tego pet oraz medal bohatera. Wtedy komendanty padały bardzo szybko

• Cytat od Mindok: „Tam nie trzeba bota, żeby zbić metka w ścianie czy namiocie ja mam sposób na to ale narazie go nie ujawnie ” Wow ameryke odkryłeś i się popisujesz. Wystarczy inna postacią na szarzy uderzyć lub innym skillu tak aby wepchnęła się do namiotu. Wtedy można spokojnie zbić metka

• Cytat od Mein: „na wezowym polu i krainie gigantow przejsc sie nie dalo tyle metkow ” Przejść? Na Obsydianie/Samosie nie dało się tam wejść. Przenosiłeś się i momentalnie był czarny ekran. Trzeba było czekać aż ktoś z Mocnym sprzętem ubije przy wejściu trochę metinów. Było ich tyle, że w dwójkę ze znajomym czyściliśmy wężowe chyba przez tydzień bo mało kto jedynie niektóre WP były wstanie ubić metka z którego wychodziło po kilka wiedźm. Chyba mój najmilej spędzony czas przy metinie Przy okazji p…

• Cytat od Wiwek: „Cytat od slolm: „Gdzie wy to widzicie? Bo ja raczej bym się z tym nie zgodził. Jak dla mnie administracja na tym samym marnym poziomie co zawsze z wyjątkami. A coś może wkońcu będzie wiadomo odnoście tych nowych zwierzaków? ” sie ciesz ze wgl cos nowego wchodzi do gry i nowe eventy bo bedzie znowu tak jak x lat temu ze wgl nowosci nie bylo eventow nie bylo (czasy przed mapkami 90+ oraz 105lvl) ” Masz na myśli czasy kiedy wprowadzono grotę. Czasy w których robiono przemyślane nie…

• Gdzie wy to widzicie? Bo ja raczej bym się z tym nie zgodził. Jak dla mnie administracja na tym samym marnym poziomie co zawsze z wyjątkami. A coś może wkońcu będzie wiadomo odnoście tych nowych zwierzaków?

• Skoro masz dowody i tak kozaczysz to wyślij je ładnie do ascorana na support a on już się ładnie tym zajmie razem z teamem. Ps. Nie kozacz

• Item Shop - dyskusja

Czy wrócą w niedługim czasie ponownie kostiumy z + do oferty Is? Mógłby sie ktoś z teamu wypowiedzieć.

• Pytanko. Czy w ramach eventu olimpijskiego wrócą na jeden dzień kostiumy z plusem do oferty IS?

• Nie da się tego wymienić nigdzie. Po prostu Art tłumaczył tekst za pomocą google translator i wyszły takie cuda. Pudło walentyna można wydropić po prostu otwierając czekoladki lub róże. Co do bonusów to strasznie słabo że nic nie daje... Liczyłem na to 15% potwory + hp na 24h a tu lipa

• Pytanie do wszystkich tasmańczyków. Razem ze znajomymi mamy od rana straszne lagi. Nie da się grać, co chwila wywala całego klienta. Czy ktoś ma podobnie?

• Jak ktoś ogarnia IRC to niech tam wejdzie i napisze

• Łowić będzie się fajnie ale nagrody ze szkat to w 90% będą yangi tak samo jak zmienili drop ze srebrnych szkat okey także miło ale blehh

• Jedyny event z jakiego skorzystałem od dwóch tygodni tego szalonego kalendarza eventowego to prócz tomboli był bonus expa. Ale w sumie gdyby go nie było to tez bym nie płakał bo lvl i tak by się wbiło. Jeżeli to taka wielka łaska z waszej strony robić eventy to ich nie róbcie bo po co... więcej problemu z tego my gracze mamy niż pożytku. Ja już się nie mogę doczekać dropu blasków z potworów. To będzie rzeź. To będzie tak słabo dropić że to forum chyba wybuchnie od narzekania

• Dokładnie jak up. Nie liczcie na to, że 120 znów będą miały drop jak przed zmianą. Coś tam się poprawi ale do stanu z przed aktualizacji to na pewno nie wróci Za długo gram w metina żeby nie przewidywać takich sytuacji. Przyzwyczajajcie się... Pozdrawiam.