Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 561.

• Cytat od Art: „Zmiany w cenach kuponów były wyłącznie podyktowane ilością oszustw z nimi związanych. ” Cytat od Art: „Firma Gameforge tak jak to zostało opisane na bieżąco stara się ograniczać proceder oszustw, jednak proces jest daleki od doskonałości. Stąd też zmiany dotknęły cenę, aby zniwelować szkody związane z oszustwami. ” Nie wiem, czy czytałeś mój post, ale takimi akcjami GF naraża się na oszustwa związane ze sprzedażą yang na portalach jak Allegro itd., przez to gracze nie kupują yangó…

• Nie wiem kto wam takie coś wylicza @Art , @Ascoran ale weźmy sprawy nieco poważniej. Na przykładzie kuponu 1000 SM - gracz chcący przenieść SM z głównego konta na np. konto buffa musi za nie zapłacić 1300 SM, gdzie po użyciu ich otrzyma 1000, a będąc AŻ 300 SM w plecy xD 300 SM to nie jest mało. Jest to +- pakiet za 50 zł. To tak jakbyście okradali graczy z pięciu dyszek na takim kuponie Kolejną sprawą są ludzie chcący zarobić poprzez sprzedaż kuponu w grze. Muszą oni podnieść ceny - co jest nor…

• Jakiej muzy słuchacie?

Dosarphic - - Hydepark

Klip niby animowany, a jednak taki "świat w pigułce" + fajny bicik youtube.com/watch?v=BVvq1xvJKM0

• Nie nie :p zostaje jak jest

• No wiem, ale tamtego "nudesa" nie wrzucę Memephic hyhy FV7mACn.jpg

• Cytat od VIII: „Tylko jeżeli cena kuponów wzrośnie o 30%, wzrośnie również ich wartość w yang. ” Tak, ale przy największym kuponie (który jako, że najdroższy powinien mieć najmniejszą różnicę - chodzi mi o to, że kosztował chyba 1005 SM), to teraz kupon taki będzie kosztował 30% więcej ~1300SM. Nawet chcąc sobie przerzucić SM między kontami tracisz 300SM, a 300SM to dobry komplet strój + czapka i coś "extra".

• Jak już memujemy/screenujemy, jakkolwiek: A4blPt6.jpg

• Cytat od KwiatSuri: „A teraz ponieważ nie wiedziałam że będzie restart, bo oczywiście po co nas informować, poproszę przepustki i pstro mnie interesuję że to mała strata. Wraca człowiek z pracy i jedziemy na razadora, ale nie da się bo dzieci nie informują nikogo. ” Za takie coś zwracają przepustki jeśli się nie mylę ALE! tylko te jak sobie kupiłaś z IS :p

• Zaraz będzie, że gracze duplikowali sobie itemy wysyłając tym nowym systemem pocztowym resetując modem xD

• Jakiej muzy słuchacie?

Dosarphic - - Hydepark

Może nie do końca muzyka, ale coś dobrego do posłuchania jeśli ktoś dysponuje chociaż odrobiną znajomości j. ang. youtube.com/watch?v=26U_seo0a1g

• Cytat od Renz: „I chcę cię baardzooo i nie mogę chcieć iiii nie chcęęę cieeebieee i nie mogę mieć <tralalala> ” Kowal ze mną gra w pokera Raz mi daje raz zabiera A ja item na +9 chce mieć xD

• Cytat od Vronbrn: „Sherrie mleko 2% mix top 1 UHT ! ” Trochę kreatywności hejtując Czm0tbd.jpg

• Śmieszne SS Samosa

Dosarphic - - Dyskusje Samos

5KogrIR.jpg

• Śmieszne SS Samosa

Opis promocji to taki ItemShop w pigułce chyba powinno być dodane "dla Gameforge" RW6pEIx.jpg

• Zuo w dniu 07/04/2018

Bardzo fajna sprawa. Wiem, że jako GM/SM/GA jesteście uzależnieni od decyzji "góry" czy można, ale nawet pierwszy przedział w m1 ehh - gdyby tak... taka ilość metków w pierwszej wiosce była na co dzień Czy brak zapowiedzi owego ZUO @Ascoran i rodzaj spontaniczności wczorajszego eventu to przedsmak, że takie coś będzie częściej? Asco, to było więcej jak 5 osób : dzfYeQO.jpg

• Healer/smok pod PVP

Dosarphic - - Archiwum

Cytat od PaniGwiazdka: „Podepnę się pod temat. Na healerze zaczęłam oddawać klejnoty na 92. Co doradzacie wziąć? hp wartość? ” W 99% przypadków szamanem bierze się 2x HP. Ten 1% to osoby planujące albo dropić (bez też da rade) albo bić dzwonkami full szycie itd., co na PL'u nie do końca się sprawdza i po części szkoda tego HP. Odnośnie tematu. Skoro planujesz wbić powyżej tzw. "zabawki" 55 lv to dlaczego nie walnąć tych 16 lv więcej do 86 (z planami do późniejszego rozwoju) i mieć z głowy wybory…

• Cytat od Mordetis: „... że ja Cię nie pamiętam Vesuvius. ” Za szybko konno jeździłeś. @Vesuvius Pjona Best Zac'u EU o/

• Relogając postacie miałem okazje zahaczyć o zadymę i szczerze? To był chyba jej początek bo mimo wyrównanej ilości osób turlaliście się od małego koła po Seon-Hae czy jak temu NPC na imię. Potem wyczekiwanie Kuso i Tokarza. Jedyną osobą, która prezentuje poziom w tej waszej cyrkowej gildii jest Sherrie nie jako postać i ekwipunek ale samo bycie graczem, nawet jako (dawniej) planb. Ah i te posty tuż po zadymce typu 'aaa wejdę na forum wrzucę szkrina jaki to nie jestem pro' - a zostało ci po 2h ty…

• Widać, że całe życie w metinie xD nawet nie wie, że w paincie są strzałki i jakoś estetycznie by to wyglądało. Przy okazji przypomniało mi się piękne letnie popołudnie rok wstecz, niedaleko "głównego" rybaka w Jinno jak to Mordetis likanem spłynął na duchowe od topowego mentala, nijakiego KoXzeWsi.

• Paru członków oraz ex członków Irre ma zaległości z języka ojczystego niestety. Przykładami można sypać jak Malik kryształem, ale największymi asami owych faili są Mordek i Calator (eh te słynne pisanie "oboje" w konwersacji dwóch, a może jednak "dwoje" facetów ) Pozdrawiam Samos. @DARKRIDER Na rower byś poszedł, a nie jakieś tam drewno