Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 713.

• Rozmowy konTROLLowane Andros

PogromcaOligarchy - - Dyskusje Andros

Cytat od LuckyLack: „Cytat od PogromcaOligarchy: „Oczywiście, że tak, ale najpierw musimy ustalić termin Tak jak to wasz lider zawsze robi Bo przecież nie każdemu pasuje ;))) ” Ze tak powiem "jak ciemno koło dupy" to już pasują moje ustalenia BrawoTy ” Wytłumaczę ci bo widzę, że stoisz na niższym stopniu rozwoju to była ironia i nabijanie się z twojej osoby

Jasne

Cytat od BekaZShinsoo: „Super w takim razie po meley dzis wyjde z gildii i stworze nowa na te wojne ja i Rafal przeciwko wam ” Oczywiście, że tak, ale najpierw musimy ustalić termin Tak jak to wasz lider zawsze robi Bo przecież nie każdemu pasuje ;)))

Cytat od RafałM: „p6JOAi5.png Postka, w którą bije 898 pazuerm , 315 szarpaniem i1k dechem ” Miśku będzie wojna pokażesz moc;D O co płaczesz? Widzisz ja się zdecydowałem, a tobie pozostał płacz panie 315 skilem ;D Lepiej zacznij zbierać eq w gildii. Kończę na dziś z wami elo

Cytat od PogromcaOligarchy: „Pezecik chcesz wojne z Guerrillas? Bardzo chętnie ;D Reflektuje na to twoje 2 vs Gue ;D Rozumiem, że razem z rafałkiem mnie "pobijesz" ;D ” Jeśli umiesz czytać to znasz moją odpowiedź, a jeśli nie to smutno ;D Co do mojego filmu to jesteś żenujący hahah masz wątki do mnie, sadzisz się, że mnie wyjaśniasz, a o filmie potrafisz tylko napisać, iż zabiłeś Queen i besosa hahah

Oj rafałku, ty i nabijanie na mnie pkt xD z takim dmg? Psychoś co ma do tego gildia stworzona na potrzeby turnieju ? xD Pezecik chcesz wojne z Guerrillas? Bardzo chętnie ;D Reflektuje na to twoje 2 vs Gue ;D Rozumiem, że razem z rafałkiem mnie "pobijesz" ;D

Cytat od BekaZShinsoo: „Juz jestes dziewczynko wyjasniona wojne wygralem pvp wygralem Co cie widze to glebuje A jaki to wrog ktory do walki nie staje? Wedlug mnie czy ty grasz czy nie zadnej roznicy mi nie robi jak sie chowasz jak szczur I pamietam jak pisales ze we 3 pokonamy caly serwer xD a teraz w tylek innym wchodzisz i grasz z noobami xD ” Wojnę? Jakoś takowej nie pamiętam Wolę grać z tymi, z którymi gram niż ze sprzedajną flagą, która poleciała na bosy Prawda jest taka, że ty, koleski i j…

Cytat od BekaZShinsoo: „Najbardziej zacofani sa Ci co mysla ze kogos denerwuja pisaniem Nie wiem jak to nazwac czy to kwestia samouwielbienia czy bezradnosci w grze. Przez lament popadasz w jakas paranoje. Chlopie z dzieciakami mozesz sobie tak pogrywac jesli sadzisz ze sa glupsi ale tu raczej graja dorosle osoby. Zasada jest prosta chcesz fikac- pokaz na co cie stac wiec jesli brak ci jaj zrobic glupie pvp z innym graczem czy brac wojny z inna gildia ocen sam siebie i zalap w koncu co my myslim…

• Zmiany w grze - dyskusja

PogromcaOligarchy - - Porozmawiajmy o Metin2

Cytat od Afro4MenS9: „oby nie kolejny balans i ich nowe pomysly ” Balans niestety musi być skończony bo woj i sura zostały pominięte.

Jesteś beznadziejny Idź niech cie twoje koło wzajemnej adoracji pociesza ;D Ostatnio koleskaWOlf mnie uświadamiał, że "Jarek musi czuć, że za nim jesteśmy, to nasz lider, a ty się jego uczepiłeś" . Wracaj kierować swoją sektą, a nie graczom pw zaśmiecasz.

Zmieniasz temat "Bo lajkowałaś jego posty"

Cytat od LuckyLack: „Powiem ci jedno Verfe jestem zmienny ” To to ja wiem ;D Nie płacz tam za mną Cytat od WybornyDiament: „Wystarczy, że się odezwę i na nowo rozpocznie się wojna na słowa ;D ” Złapałeś haczyk Zajmij się sobą już ci raz pisałem i daj spokój ludziom bo po twoim pw zwyczajnie śmierdzi. elo Ps. "Bo lajkowałaś jego posty" xDDDDDD Psychoś twój poziom to jakaś porażka xD Dorośnij dzieciaku

Jak płachta na byka, chciało by się napisać, ale co najwyżej jak płachta na cielaczka ;D Ps. ty masz chyba jakieś problemy emocjonalne ;D Interesuj się swoimi lepiej ;D Podobno nie jestem godzien uwagi, a milion pytań dziennie moim znajomym zadajesz xD Ps. 2 Z całym szacunkiem, ale o ile pezetor sie bije to ty jedyne co robisz to szczekasz na forum xD

Cytat od Aszti: „Taki koniec, że jest tu cisza od ponad tygodnia. Co z wami? Zajęci dropieniem w eventach pobocznych? ” Wystarczy, że się odezwę i na nowo rozpocznie się wojna na słowa ;D Pozdrawiam gildię oligarchy, a zwłaszcza niejakiego psychodelka, który namiętnie wypytuje moją znajomą Queen o to czy skończyłem grę i co się stało z gildią Pokaż, że masz jaja psychoś i zapytaj mnie Lidera Papatki ;*

Cytat od Afro4MenS9: „ja wiem jak to dziala nie muszę czytać opini bo gram od 2007 roku, tylko mowie o tym że nie ma już tego co kiedyś i wypadało by coś z tym zrobić ” Wystarczy "otworzyć" bosy takie jak meley, jotun. razador czy nemere żeby ludzie zaczęli się tyrać o nie jak to miało miejsce x lat temu.

Wy tu pitu pitu, a ja nadal czekam na jakąś akcje z waszej strony Przypominam to wy mnie mieliście wyjaśniać, a nie ja was Co do expa to rafałku postaraj się o lepsze źródła i próba "skłócenia" mnie z czerniakiem jest daremna, gdyż nie obchodzi mnie co pisał nt. expa, ponieważ się z niego wywiązał Zapłaciłem -> lv mam -> jest ok Wasze "trijo" jest maksymalnie ograniczone umysłowo, a więc idealnie się dobraliście Piszta co chceta, a i tak mi "g" możecie zrobić 3mka płaczki

Cytat od LuckyLack: „Cytat od WybornyDiament: „Uważaj jak chcesz, ta dyskusja i tak nie ma sensu bo ja wiem swoje, a ty wiesz swoje. Idźcie lepiej na bosa żebyś mógł sprzedawać glewie zodiaka za 500kk. siema ” Siemka Bumerang! widzę że ból tyłka masz niezły ale co poradzić taka gra, zazdrość? a co to tego żalu to wiesz:) Popatrz tyle w temacie Wiem masz beke z nas , ale tu padło kiedyś słowo karmicie TrolaVerfola tak więc smacznego! A co do tych twoich mega mega słabych Dmg bierzesz pvp i wyjaśn…

Cytat od VroeKilwaoz: „Całą ta gra od zawsze polegała na bezmyslnym klikaniu 123 i trzymaniu spacji i ładowaniu w isa. Czego ty wymagasz? Pvp tutaj jest bardzo ubogie i zawsze bylo ” Mało tego ;D Jak grasz BM to możesz nawet przeczytać "leć do m2". Jak ktoś ma taktykę na "walkę" bo jest postacią zasięgową to jest równany z błotem ;D Nie chce już pisać o tym, że są ludzie, którzy grają z podziałem na role typu ja czołg Ty dmg i to też się wypomina, bo przecież wszyscy muszą mieć milion absu i dmg…

Cytat od erze: „W języku ludzi brakuje słów, żeby opisać Twoją nieskończoną tendencję do grzania się w blasku moich rudych loków. Nawet brakuje Ci odwagi żeby się ujawnić, kim Jesteś. Pozdrawiam:*** ” Nie ma co z nimi dyskutować, to takie pańskie pieski (oligarchy i takie coś jak odrodzony) , dla których źle jest jak coś się dzieje i źle jak jest spokojnie. Lejcie na nich i róbcie swoje. Może metin zejdzie kiedyś ze ścieżki solowego robienia wszystkiego, oraz dungów bez możliwości walki o bosa, …

Cytat od BekaZShinsoo: „Kolejna wymowka... Pvp i wojne uznaje za wygrana dziekuje tyle na temat ” Uważaj jak chcesz, ta dyskusja i tak nie ma sensu bo ja wiem swoje, a ty wiesz swoje. Idźcie lepiej na bosa żebyś mógł sprzedawać glewie zodiaka za 500kk. siema