Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

• Tak. @Rahta?

• Cytat od Luj_Enrique: „Może by ktoś uruchomił drop ebonitowych szkat ? xD haha, brak słów 43 minuty i event nie włączony ” Event włączony, tylko nie odpalił się komunikat ... szkatułki dropią.

• Spokojnie, serwery są już dostępne. Szybka przerwa techniczna. Niestety nie otrzymaliśmy wcześniej informacji.

• Cytat od Hugo: „Na zewnątrz piękna pogoda 25C, właściwie prawie maj a w metinie nadal wystrój zimowy i pada śnieg xD Trochę liczyłem, że po dzisiejszej aktualizacji się to zmieni ale jak widać nie ” Śnieg możesz wyłączyć w ustawieniach gry, a mianowicie: Opcje Systemowe -> Opady Śniegu. Cytat od Extaza: „Event dzieci kwiaty nawet nie jest w grze, to po prostu fejk. Nie ma tych petów w silniku gry,a pety ponoć miały lecieć z tego eventu. Fejk,albo dopiero piszą ten event, a dali informacje że jes…

• Przerwy techniczne

Ingolf - - Informacje i nowości

Koniec przerwy technicznej! Serwery są już online!

• Przerwy techniczne

* YleaaZp.png * PRZERWA TECHNICZNA 19.04.2018 10:00 +/- 2h Restart serwerów. Zespół Metin2.pl

• Cytat od WyroczniaAlethei: „A takie pytanie do fuzji. Jak są postacie mające taki sam nick na różnych serwerach a te serwery będą połączone to co wtedy? ” Takich informacji jeszcze nie ma. Faktycznie Niemcy ruszają z fuzją, a co będzie u nas to czas pokażę. Cytat od Miki124: „Mogliby juz dac te bilety na tasmanie bo maja tam fajne eq ktore by sie przydalo w mojej kieszeni hehe ” Z tego co widzę bilety w DE zostały wycofane (przed fuzją), a o nowych na s57 nie słyszeliśmy więc bardzo możliwe, że …

• Kapsel, Ci prawdę powie

Ingolf - - Gry i zabawy

Uzależniam od szczęścia.

• Rozmowy konTROLLowane Samos

Ingolf - - Dyskusje Samos

Cytat od GrupaBraaaci: „jutro lizaki w IS to moze w koncu czerwoni znajda droge do Jinno na zadymke ? ” Może Plac Zabaw w weekend?

• Przerwy techniczne

* YleaaZp.png * PRZERWA TECHNICZNA 12.04.2018 10:00 +/- 2h Restart serwerów. Zespół Metin2.pl

• ban na czat za nic!!

Ingolf - - Archiwum

Napisz na Support, a sprawdzimy. Banów/kar "za nic" nie rozdajemy.

• Słońce za oknem! To doskonała pora na 07.04.2018 - drop w godzinach 18:00 - 23:59 21.04.2018 - drop z metinów i bossów w godzinach 18:00 - 23:59 28.04.2018 - drop z metinów i bossów w godzinach 15:00 - 19:00 Wasz, Zespół Metin2.pl

• Przerwy techniczne

• Przerwy techniczne

* YleaaZp.png * PRZERWA TECHNICZNA 05.04.2018 10:00 +/- 2h Restart serwerów. Zespół Metin2.pl

• Problemy z logowaniem.

Ingolf - - Problemy

Logowanie jest już możliwe.

• Problemy z logowaniem.

Ingolf - - Problemy

Drodzy Gracze, Obecnie są problemy z zalogowaniem się na serwery. Problem zgłosiliśmy do działu technicznego. Prosimy o cierpliwość. Za utrudnienia przepraszamy. Wasz, Zespół Metin2.pl

• marantha_q9jfx8_wspin.png W kwietniu 2018r. na każdym serwerze w dniu oraz godzinie wyznaczonej przez SGM danego serwera zapraszamy na wspólną wyprawę na DT !!!! Informacja o terminie organizacji eventu zamieszczona zostanie w: Kalendarz eventów Wydarzenie organizowane jest dla graczy z przedziału lvl 40-74 , na kanałach które SGM poda w trakcie organizacji eventu. W zależności od mocarstwa każde królestwo otrzyma osobny kanał, informacja ta zostanie podana przez SGM każdego serwera w trakcie or…

• Przerwy techniczne

• @Simlas31 - dzięki za info, poprawione. Przypadkiem usunąłem :p

• Cytat od juras00: „Cytat od WyroczniaAlethei: „Ja mam 10 rad. Ale o czym innym dzisiaj wszyscy dostają dzis za logowanie skarb babilonu? czy tylko ja mam taki fart, ze 10 konto i skarb babilonu? ” A tak wgl skarb Babilonu jest ? *.* A gdzie info jakieś :f ” Surprise! Uwaga! Nastąpiła mała zmiana: Eventy poboczne - 04/2018