Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 394.

• Item Shop - dyskusja

Extaza - - Porozmawiajmy o Metin2

Art, jako że nie doładuję,no może czasami 30 zł jak mi na tel zostanie i muszę to wydać, to mimo wszystko oczekuję jasnej odpowiedzi na kilka pytań. I jako nasza "łączność" z GF, masz taki obowiązek. Tylko proszę, nie 2 miesiące na odpowiedź... a) W jaki sposób dochodziło do wyłudzeń? b) Dlaczego kilka innych itemów w IS podrożało przez ostatnie miesiące o ponad 20%? c) Dlaczego nie we wszystkich krajach w europie, zdecydowano się na podniesienie cen kuponów?

• Do czego chcesz ich zapraszać? Zaprosiłem już do tej gry wielu ludzi,niektórzy pograli 1 dzień, niektórzy wytrzymali tydzień i stwierdzili, że to gra p2win i jak na te czasy to oprawa graficzna jak i BUGI są żałosne.

• Event dzieci kwiaty nawet nie jest w grze, to po prostu fejk. Nie ma tych petów w silniku gry,a pety ponoć miały lecieć z tego eventu. Fejk,albo dopiero piszą ten event, a dali informacje że jest,żeby otumanić graczy. Taka tam typowa propaganda. Niemcy przecież mają się od kogo uczyć (czyt. Pani Merkel). Poczta tak samo, to jest tylko NPC, który wywala informacje po kliknieciu, że nie jest włączona. Kto się interesuje, ten nie zostanie ogłupiony. Szkoda, że POLACY, Polakom wciskają taką samą pro…

• Cytat od fimsonkrk: „Witam wszystkich graczy, chciałbym rozpocząć pewien temat, a mianowicie coś takiego jak sklepiki offline. W sensie mam na myśli że nie musisz trzymać tego komputera czy laptopa włączonego przez 3 dni żeby tylko moc sklep wystawić. Nie wiem czy już ktoś pisał coś o tym ponieważ nie czytałem wcześniejszych wypowiedzi ale chcialbym żeby ktoś się wypowiedział na ten temat. Myśle że wiele by się ucieszyło gdyby weszło takie coś w codzienność na naszym polskim metinie. ” Pomysłów …

• Cytat od BillieJean: „Cytat od Extaza: „Event okey pojawił się z jakieś okazji, czy tak po prostu? No chyba,że GF stwierdziło,że nie warto inwestować w nową maszynę i zrobić fuzję w PL to dali nam OKeyki. ” może dlatego, że zbliża się majówka ” No o tym samym pomyślałem,tylko że się ten event kończy na początku majówki w sumie ;P

• Event okey pojawił się z jakieś okazji, czy tak po prostu? No chyba,że GF stwierdziło,że nie warto inwestować w nową maszynę i zrobić fuzję w PL to dali nam OKeyki.

• Ty tak serio teraz? Sam jeszcze mi odpisywałeś na posty,w których podałem screeny petów i pytałem czy warto je trzymać do 100 dni.

• Nie, nie pomyliło mi się. Akurat te pety w przedostatni dzień eventu z 2 jaj mi się wykluły. Więcej petów nie dropiłem.

• Mam dość dziwną sytuacje z Bashidoo. jakiś czas temu pisałem tutaj że mam 2 fajne pety, przytrzymałem oba do 101 dni i dzisiaj wbiłem mu dodatkowe 5 lvl i to co się stało zaskoczyło mnie i wręcz załamało... Pierwszy skok pż był o 0.6 3gTyqZS.png A tutaj efekt po wbiciu 10 lvl... oepW4eJ.png Ktoś może wyjaśnić? Czy wrzucam tutaj jakiś kolejny "fakt" odnośnie petów?

• Od ostatniej aktualizacji mam błąd przy przechodzeniu przez mapki. Robi się wtedy czarny ekran i trzeba przez menadżer zadań wyłączać metka. Ktoś jeszcze ma taki błąd?

• Kiedyś takie coś było. 100 postek do V1 przewalilem w mig. Bo akurat tepało pod V1

• Nie, to przypuszczenia. A ja wolę zapytać, stąd moje pytanie.

• Cytat od MocWpNaSpota: „A czy miales event kwiatowy??? ” A czy ktoś napisał, że te pety będą z tego eventu? Cytat od Art: „ Wychowajcie sobie swojego własnego mini-bossa - Teraz wyklują się z jaj zwierzaków Mini-Azrael oraz Grubiutki Mini-Kat. Wychowajcie sobie własnego małego potworka i rozwijajcie go w systemie zwierzaka. ”

• Troszkę już minęło od wgrania 2 nowych petów do gry. A nadal nie są one dostepne dla graczy. Coś wiadomo administracjo?

• Jakie wrażenia z tej edycji Babilonu? Ja tylko raz miałem 9 lvl, 3x 8lvl A przypomnę, robię na ponad 200 kont. 2 zmianki +, 1 zwykła, magiczny kamień. To by było na tyle. Ostatnia edycja, to były 4 rytualne, 20 magicznych kamieni 8 wizerunków +. Pech lub nie... Czekam na inne opinie

• Dodam, że po 22 ani jedna rada nie dropła. Taka sama sytuacja jak miesiąc temu... Znów miało być do 24 a dropiło do 22. GZ

• Ktoś się skumał, że rady dropią z bossów które wylatują z wielkanocnych? Średnio 2 rady z 1 metka wielkanocnego. Zamierzone?

• Otwieranie babilonu na 200 kont jest taką porażką,gdy co trzecie konto wywala metka, gdy chcę zamknąć IS... Przykre, że takie błędy są od początku gry i nadal nie są usunięte. Przykre jest, że IS potrzebuje IE... 2018 rok haha

• Fajny ten evencik w IS, szkoda tylko że nagrody od razu lecą do Magazynu IS. Wygrałem przepustkę na jednym koncie, w magazynie dostałem ich 4x. Można? Można

• Z bengalami... No zamiast 1x zbanować, ogarnąć powiązania głównej postki. Bo na 100% ten bengal gdzieś na 75 lvl + był, to nie po co... A co do metków w ścianach: Ten błąd jest od początku tego eventu. Czyli xxxx lat. No cóż... W jednych grach takie błędy są poprawiane w tydzień maks... Tutaj widzicie,kilka lat i nadal to samo.