Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 342.

• Cytat od zihal: „więc dałeś filmik gdzie sura musi mieć isa i talizmany które teraz ułatwiły gre by bił więcej i oczywiście silne eq na potwory a na + ile talizmany obecnie są które dają dmg + lizaczek kostiumy i bije po 6k bo na YT uświadczysz filmiki jak mentale bija po 7k na golsa tzn bez isa a wp czy bodziak odpalony po 13-16k a jak mówiłem o eq to miałem namyśli eq a nie item shoopa wiem że talki teraz dużo dają ale to dalej ta sama dziura bez dna bo wojowi czy wp lub likanowi tez dmg wzroś…

• Cytat od zihal: „a ja tak z innej beczki może pora na prawdziwy balans postaci względem dmg? tzn wyjaśni mi ktoś jakim cudem np sura czy szaman z ninja bija metka przykładowo po 5k natomiast body czy wp bądź wilk po 20k a wszystkie postki ubrane tak samo wyjaśni mi ktoś ten szalony kalkulator dmg? skoro mają te same staty ,eq ,bonusy i nawet niech będzie alchemia to jakim cudem i tak biją więcej a z aura i ostrzem to już nawet nie mówię rozumiem jak by bił 7-9k czyli te 2-3k różnicy ale taka prz…

• Item Shop - dyskusja

Kr8g - - Porozmawiajmy o Metin2

Cytat od QUINTO: „w czym wy widzicie problem? zwiększyli cenę o 30%, to sprzedawcy tych kuponów będą sprzedawali nawet po 50% drożej ” Sam sobie odpowiedziałeś.

• Polimorfia

Kr8g - - Pytania i Wskazówki

Cytat od lordslavi: „Wiec tak: 1.Tak helm bedzie dzialal 2. Jak masz helm dmg +9 z bonem 15 ogien to taki helm jest o wiele lepszy 3. Tak berek w pecie dziala 4. Rubin z tego co wiem dziala normalnie jedynie deff mozliwe ze nie dziala 5. Tak polecam ci po wejsciu na poli odpalic od nowa pety oraz poty jak masz wlaczone ” To musisz mieć farta, że Ci to wszystko działa. Mi i wielu innym nie działa atak z hełmu/ berek w pecie/ z rubinu tylko średnie/ atak z isu/ kościanki/ w sumie boczek nawet nie …

• W dzisiejszych czasach jest tak łatwo, że w grocie możesz sobie każdą klasę puścić na autołowach, więc exp to nie problem. Ja swoim BM'em zbijam praktycznie wszystkie bossy typu razador/ nemera/ jotun solo. Skille rozwijaj sobie tak jak pod pvp, bo głównie się i tak z konia bije. Staty normalnie bez siły, ale już na 90 lvlu jak będziesz chciał mieć większe hity w metki to możesz dać właśnie w siłę. Ludzie wygodni uważają, że się nie da zarabiać postaciami innymi niż lykan/ body czy wp.

• Cytat od CrazyOreo: „jak jest armata Marek to chyba wtedy szycie włazi, abs na um ochrona i Bm stoi ;] ” Nie do końca, bo jak nam raz zniszczył pierwszą armatę to wzięło mnie na ambicje i zacząłem go tłuc i wchodziło w niego po te 6k w niego cały czas. Później też próbowałem go bić, ale biłem go po 30 albo po 3 niezależnie czy była armata czy nie.

• A możecie odpowiedzieć na pytanie, które zadałem w tym temacie zamiast nabijać posty?

• Cytat od Kviot: „W sobotę o 20 to normalni ludzie idą na balety wiec Mareczek musisz znaleść inne hobby ” Może być w niedzielę. Dla mnie to żaden problem. Może ktoś więcej z niebieskich się wypowie na ten temat. Będę zadowolony jak przyjdzie was nawet 10 lub więcej tylko te najlepsze postki pod pvp.

• Wyzywam Jinno oraz Chunjo na balangę pod DT w sobotę o godzinie 20:00-20:30.

• Rozmowy konTROLLowane Diumar

Kr8g - - Dyskusje Diumar

(Ukryta treść) Ja widzę, że bardzo Cię interesuję skoro tyle uwagi mi poświęcasz.

Kr8g - - Dyskusje Diumar

(Ukryta treść) To szkoda, że nie widziałeś ninji 117 i tego, że nie miałem całego eq przy sobie. Poza tym to jest jedyna postać na Tortudze(nie liczę Karsy), która raz mnie zabiję, a raz ja ją. Popytaj się ludzi na Tortudze jak jest zanim coś napiszesz. Moderator Nathiel:Wstawiłam cytaty w spoiler. Bardzo proszę nie robić piramidek z cytatów.

Kr8g - - Dyskusje Diumar

(Ukryta treść) Ja równie dobrze mogę napisać, że Ciebie 30 lvle składają i oba stwierdzenia są tak samo prawdziwe. xD Na Tortugę mam wystarczająco abs'u. Klasowego eq nie lubię w przeciwieństwie co do niektórych. Moderator Nathiel:Wstawiłam cytaty w spoiler. Bardzo proszę nie robić piramidek z cytatów.

Kr8g - - Dyskusje Diumar

Cytat od Django: „Cytat od JedrzejzAgronasa: „xd to Ty gry nie ogarniasz Kr8g. Nie wiem ile razy mam to powtarzać nie biorę z nią pvp do końca czwartku w piątek jak się jej lizaczek skończy chętnie wyjdę na pvp. (Podsumuje NIE BIORĘ Z NIĄ PVP BO MA KUPIONEGO LIZAKA A JA NIE KUPILEM. CHĘTNIE WEZMĘ Z NIĄ PVP W PIĄTEK!) Biles mi bmem 2x mniej jak ja Tobie szamanem bronią na 90lvl. Wiem ze lubisz przeliczniki wiec pewnie masz świadomość że skile bm'a biją prawie 2x wiecej jak szamana. ” W piątek będ…

• Cytat od WyroczniaAlethei: „A takie pytanie do fuzji. Jak są postacie mające taki sam nick na różnych serwerach a te serwery będą połączone to co wtedy? ” Kto pierwszy ten lepszy. Nie bez przyczyny FuBu na mentalu zmienił na BuFu. xd

• To nieźle nas zrobili, bo z czego pamiętam mieliśmy być po Francji.

• Cytat od shopsbyloczek: „Hmmm... Tylko szycie, z tego co wiem in w dmg w niego nie wchodzi. Zmieniłeś coś w eq? Była jakaś aktualizacja w międzyczasie? ” To było tego samego dnia. Jedyna zmienna to zniszczona pierwsza armata przez bossa.

• Cytat od shopsbyloczek: „Tego bossa zabija się ubijajac armaty, nie da się go ustac. Dmg zadaje mu się tylko na szyciu ” Da się go ustać, ale chodzi o to, że raz udało mi się go bić po 5-6k właśnie chyba na tym szyciu, bo były też hity po 1, a od tamtej pory wchodzi mi tylko po 1 czasem 300 i potem znowu po 1.

• Cytat od Jack.Z.: „ja mam razadora z przeskokami co 5lvli 0,3-0,4. Na dzien dzisiejszy jest na 76lvlu i ma 503 dni. Pz wzrósł do 8,5 i będę go robił na bohaterski. Napisze jaki będzie berserk. ” Wiadomo, że będzie 9%.

• Da się wyabsować tak, żeby bossy nic nie biły, bo 105 na błyski na przykład nie pomaga. Drugie pytanie dotyczy bossa na 34 pietrze, bo raz dmg wchodzi po te kilka k, a raz bije się po 4. Od czego to zależy?

Kr8g - - Dyskusje Diumar

Cytat od JedrzejzAgronasa: „xd to Ty gry nie ogarniasz Kr8g. Nie wiem ile razy mam to powtarzać nie biorę z nią pvp do końca czwartku w piątek jak się jej lizaczek skończy chętnie wyjdę na pvp. (Podsumuje NIE BIORĘ Z NIĄ PVP BO MA KUPIONEGO LIZAKA A JA NIE KUPILEM. CHĘTNIE WEZMĘ Z NIĄ PVP W PIĄTEK!) Biles mi bmem 2x mniej jak ja Tobie szamanem bronią na 90lvl. Wiem ze lubisz przeliczniki wiec pewnie masz świadomość że skile bm'a biją prawie 2x wiecej jak szamana. ” Z czego pamiętam to ty się mni…