Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 167.

• Wczoraj koło było nieźle zaciśnięte w jinno. Wszystkie sklepy poza padnięte...MasterSura coś słabo bronił "swego" królestwa ;D

• "Dla czego powstał TS? Ano Dla tego"

• Można expić do 120. Tylko po co xD

• Cytat od Wulfgarny: „Coś wiadomo czy ten exp od północy 100% to fake? ” Komunikat w grze 100% expa przez 96h...

• Cytat od Extaza: „Dodam, że po 22 ani jedna rada nie dropła. Taka sama sytuacja jak miesiąc temu... Znów miało być do 24 a dropiło do 22. GZ ” 23:20 i rada poleciała. Szału nie ma ale lecą

• Cytat od DalekCan: „Ułatwienie z żywiołami może jest przesadzone, ale dzięki temu gra trochę(?) się ożywiła. Jednak potrzebne jest zrobienie czegoś z inflacją. Moim zdaniem dużo by dało wywalenie autołowów, legalny bot to troche patologia jak dla mnie. Może nie rozwiąże to wszystkich problemów napływających yang, ale na pewno w pewnym stopniu pomoże. Poza tym uważam, że lvl w tej grze powinien być nagrodą za czas spędzony na trzymaniu spacji jak to zawsze było ” Autołowy to w rzeczy samej patola…

• Cytat od Afro4MenS9: „Problem żywiołów to problem najbardziej widoczny na tasmanii gdzie, ludzie ledwo co wymiksowali perfy eq pod lasy/ grote itp mówie tu o itemach 15 magia + grota i inne a tu nagle szamanki z bambusach 9 expia tam gdzie ja musialem wydać kupe kasy zeby ustać jeszcze nie dawno co pozdrawiam ” Jedni expili na gienkach inni na meley jeszcze inni dzięki żywiołom. W tym temacie nie mam nic do dodania. No chyba, że w niedalekiej przyszłości uszczuplą. Nie tak jak teraz, że 60% star…

• Drop z Metka Bitwy na 104lvl... WTF? 0z8BJqw.jpg

• 1. Przenosisz się na nasz serwer bo n twym macierzystym wieje nudą. Ok. 2. Idziesz do najliczniejszego królestwa gdzie rywalizacji brak. Zważywszy na pkt 1 brak logiki. 3. Dostajesz "bencki" na zadymach, a więc historia o rzekomej propozycji jest w miarę słaba. 4. W przyszłości powrót na Diumar będzie podstawą do zanegowania Twojej "ucieczki". Pozdr

• czyli 19.03 można się spodziewać wywracnia ludzi przy obronie kamieni metin... Kiedyś sura latał i omdlewal swoją armia żółtych omdlewaczy teraz będzie wywrot. Znając sure ma jeszcze głupsze pomysły

• Cytat od Django: „Cytat od MasterSura: „MasterSura wbił 95 poziom 11 marca 2018r. !! a właśnie wracając do pytania Darkmoorra co mi to da, jakbym trzymał się jego tokiem rozumowania to bym sobie latał w itemkach czystych z 2k pż, bo przecież "Co mi to da"? ” ooo to teraz żółtki mają lipe w lesie. ” Czyli jeden krul groty, drugi krul lasu... A wszystko wychodzi z patologi Jinno

• Cytat od Gabriel123: „Ares i bicie się to już mamy 1 kwietnia? xD Ludzie się bardziej obawiają MasterSiury bo kłopotliwy i czasem wnerwiający niż jakiś czarnych "bossów serwera" ” MasterSura to samozwańczy "krul Jinno" od niego wychodzą wszystkie rozkazy. Dlatego CA musi pilnować smoki Przecież to banalne

• GF strzelił w 10 z wyłączeniem skarpet. Auto-łowy, trochę mądrzejszy komp i można było na kilka kont naraz dropić. Nawet blokada usuwania postaci nie przeszkadzała. Tak jak @Ingolf zauważył ten rok może być przełomowy. Nie jeden już dropa po rocznej stagnacji odkurzył tak więc niezłym pstryczkiem będzie diametralna zmiana schematu eventu. Pewnie znowu będzie krzyk i lament jaki to event do bani i tylko w IS, ale do tego team już przyzwyczajony, a ludziska przyjmą to na klate. Lepiej sobie założy…

• Cytat od Nathiel: „Temat został przeczyszczony i niestety nagrody również przyznane... Jestem w szoku po prostu Czy nie możecie prowadzić rozmów w neutralnej atmosferze? Bardzo proszę załatwiajcie takie spory między sobą na pw, ts a nie tu. Bo nie każdy chce uczestniczyć w waszych sporach i to czytać. Mam nadzieję, że nagrody ostudzą wasze zapały do dalszych zaciętych walk forumowych. Temat ponownie otwieram. ” Sens i byt tego tematu właśnie na tym polega. - Eventy z gry - Zmiany w grze - Proble…

• Śmieszne jest to, że ludzie chcą dymów, a skutecznie przed nimi uciekają przenosząc się do królestwa niebieskich w celu....?

• Cytat od JedrzejzAgronasa: „Dla mnie tez to jest smieszne ze facet w Twoim wieku tyle czasu spędza na forum gry polemizując/przepychając z osobami w wieku nastoletnim/studenckim. ” Szczerze. Co w tym dziwnego? Jak lubi... Świat online jest dla wszystkich. Tutaj wiek nie gra roli. Chyba jeszcze się tego nie nauczyłeś skoro komuś wypominasz wiek Pozdrawiam

• Jak widać na forum i w życiu wiedza zazwyczaj nie idzie w parze z inteligencją. Powiem tylko tyle. Kończy się robota w państwówkach i żaden prywaciarz za inż./mgr nie da wam swej ciężko zarobionej kasy. Osobiście mam styczność z ludźmi po studiach bądź w ich trakcie gdzie widzę jaką wiedzą oni dysponują. Żeby przyszły inż. budowy maszyn nie potrafił obliczyć wartości boku kąta z trygonometrii ( na tym kierunku to podstawa ) to śmiem twierdzić, że tytuł był mocno "wychodzony" nie wyuczony. PS Jak…

• Cytat od Obora13: „Cytat od R-R-R: „Ludzie dostaliście event gdzie można dropnac zmianki dodania 5 bony i tak źle. Polaczkowi nie dogodzisz. ” Nie aż tak ale jest to troche smutne gdy masz bodziaka co metki 95-105 zbija w 30 sekund a nic nie dropi a zrobisz nuba do m1 10 lvl i szkaty lecą jak szalone Według mnie to właśnie wyższe lvle powinny mieć jakiś profit z takich ewentów po coś się w końcu ten lvl wbija :DDDDD ” Chyba grubo przesadzasz. Nie siedziałem zbyt długo w lesie i wydropiłem sobie …

• To jeszcze jutro HH i będzie very gites

• Ares widać bierze przykład od najlepszych w swym fachu jak Josef Goebbels. "Kłam­stwo pow­tarza­ne ty­siąc ra­zy sta­je się prawdą."