Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 64.

• Filmy - Samos

Theloser - - Dyskusje Samos

[video]https://www.youtube.com/watch?v=1yB8s_aUssA&feature=youtu.be[/video]

• [video]https://www.youtube.com/watch?v=uf9Ktac5N3Q[/video]

• Eloszami reach lvl 99

[video]https://www.youtube.com/watch?v=WjpfyxOj1dE[/video]

• Filmy - Samos

[video]http://www.youtube.com/watch?v=vS1bWY-cLFA[/video]

• Kamien duchowy

Theloser - - Archiwum

ja kilka dni temu mialem podobnie jak uzytkownik powyzej. czytalem"kamien o 8 rano + 12 h to daje 20 . kamien dopiero moglem przeczytac ok 22 wieczorem . a znowu czasami moge czytac o godzine wczesniej czy tez dwie. nie ma reguly teroetycznie jest to 12 godzin ale sam zauwazylem ze ten czas raz sie zmniejsza raz wydluza. wiec nie nie zmienili nic w czasie czytania kamieni. dodam ze teraz robie 8 skil na P 4 u siebie 2 bufka i drugi na dropku surze wiec co jakis czas zauwazam taka opcje."

• Cytat od Niepewny: „Jakoś nigdzie nie bylo napisane ze nowa aktualizacja bedzie rowniez dotyczyc dropu Kamieni Dusz na nowych mapach...” Zaczely kamienie duszy dropic ? a ciekawe jak z dropem wierzchowcow pomiedzy 19-21 bo strasznie podobno tam wylatywaly.. ?

• Cytat od Mante: „A co z biciem np. Sur na spocie w grocie z buta? Mnie wywala co 3-5 min co z tym zrobią? Pewnie nic :mkay:” Badzmy dobrej mysli ze naprawia takze inne postacie . Ja jestem jak najbardziej za tym update w koncu bedzie mozna spokojnie ninja w grocie poexpic . Update jak najbardziej na ++.

• i nie dostaniesz pd .... buty owszem a pd juz zlikwidowane .. za malo hajsu szlo na is na pdki wiec musisz sobie kupic .

• Zniknely wszystkie loga gildyjne

Theloser - - Archiwum

Prosze o zamkniecie tematu. Zadne zponizszych rozwiazan nie przynioslo efektu. zglosilem problem na support polecono mi czekac problem zostal zgloszony wyzej wszystkim ktorzy sie udzielali dziekuje za zangazowanie i pomoc.

• Brak log gildii

Theloser - - Archiwum

mam ten sam problem. takze reinstalowalem metina usuwalem mnostwo razy folder mark nic nie pomoglo. napisalem do supportu polecono mi czekac do konserwacji jedynie co mogli zrobic to zglosic problem wyzej i czekac.. wiec radze ci takze zglosic problem na support i czekac...

• Morderca #23 - Wygrywa Morderca!

Theloser - - Archiwum

1. Inadis 2. Klauddusia(morderca musi być ! ) <------------- Pewnie teraz bedziesz jako pierwsza wyeliminowana.... 3. TheLoser

• Ja juz na koncu sadizlem ze Prosiaq jednak bedzie morderca . Klaudiusi nie typowalem gdyz miala alibi na 4 noc spedzila ja z zigolakiem jak mistrz gry nas ponformowal... "Tej nocy ochroniarz dbał o bezpieczeństwo Inadis, natomiast Klauddusia spędziła upojną noc z miejscowym żigolakiem, a więc ma alibi." Dzieki za fajna zabawe jak bedzie nastepna edycja pewnie sie dolacze.

Theloser - - Archiwum

Niestety folder upload jest , wypelniony zwyklymi logami ktorych wogole w grze nie widac. Jesli nie ma nikt zadnych pomyslow wiecej temat mozna zamknac , wysle zgloszenie na support moze w jakis sposob tam pomoga.

• Nie pomogło jakies inne propozycje ?

Theloser - - Archiwum

Jaki czas temu zniknely mi WSZYSTKIE loga gildyjne , obok nazw nie mam nic pusto. Czy ktos z was sie spotkal juzz takim przypadkiem i udalo mu sie go naprawic ? dodam iz usunalem juz calkowicie metina wraz z usunieciem calego katalogu i stworzeniu nowego i instalacji w nowym katalogu nie pomoglo. sadzilem iz ktorys patch w czwartek poprawi ten problem gdyz z 3 tyg juz tak mam. z tego co rozmawiam z ludzmi u kazdego logo jest widoczne.

• Typuje Kyoji . zbyt wiele tlumaczenia sie jak na osobe niewinna....

• w dalszym ciagu zadnych przypuszczen kto moze byc naszym znakomitym morderca ? Juz nawet sobie tak w miasteczku folguje ze prad wylaczyl aby usidlic Reznova w objecia Morfeusza.. W miasteczku niedlugo nie bedzie komu wogole pracowac zostało nas kilka osób . Camarde MrMinaram Inadis Kyoji Klauddusia TheLoser PROsiaq Tailmon Hederath Wczoraj wydawalo mi sie ze po wylaczeniu pradu jak wygladalem przez okno ze widzialem MrMinaram jak czai sie w ciemnosci troche mnie to zdziwilo bo kazdy normalny czl…

• Jakbys widzial te wszystkie kroliczki tez bys mial usiech od ucha do ucha i nie w glowie byly by ci takie brzydkie rzeczy jak morderstwa naszej piernikowej eti...

• Cytat od Reznov: „ Ah Etii to już wiem dlaczego nie przybyłaś na nocne wróżenie z pierników... Theloser, Twoim ostatnim typem mordercy była Eti. Może to, że nie zginęła z rąk mieszkańców pokierowało Cię do zabicia i jej? ” Reznov cała noc spedziłem w domu łaskotek na rogu Piatej i Wybawienia . Wiec nie mogłbym bym w dwóch miejscach naraz pozatym mam bilety wstepu z godziną wejscia i wyjscia . Pozatym cały personel łaskoczących Króliczków potwierdzi moją wersje . Typowałem Eti ale nie oznacza to …

• swoj glos takze oddaje na KONDZiO102 podejrzane przepowiada smierc i ten ktos umiera dziwne lub sam go zabil lub morderca jest ktos inny i z nami pogrywa.