Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 36.

• Widzę tutaj od lat nic się nie zmienia...

• Cytat od SaganTGK: „Wiecie co? Łapię się za głowę i nie wierzę w to co czytam... nie opowiadam się po niczyjej stronie tak więc mogę zabłysnąć obiektywną opinią. Przechodząc do rzeczy: wasze spory sięgają dna... no taka prawda... kłócicie się bez przerwy o to samo! To jest chore ile można jeden temat wałkować!” Oni są tego świadomi

• Jakie człowieku bajeczki, LYKANER nie był i nie jest mój!!! Więc jak mam go wyexpić?:) Apropo bajeczek, rozmowa idealnie pokazuję jakie bajeczki sobie wkręcacie na temat, że jestem "złodziejem":) Motto LUNE "Kupiłeś taniej i sprzedałeś drożej- jesteś złodziejem".

• Udostępnij cała rozmowe:)

• Znów ta fala nienawiści:) Jak tam przygotowania do świąt?

• 20% Banan miał gdy zaczeliśmy expić na moje oko to prawie 2mld expa:) 3,4 dni? "Liczy się efekty końcowy..."

• Tak jak myślałem, "Obracanie kota ogonem by CzarnyAreS..." Tak wiemy cała Twoja gildia to potwierdzi, że umowa inna była. CzarnaArmia- Słowo ponad wszystko 56407421656111162391.jpg

• Muzha oni jeszcze przeżywają szok poupdate'owy Likan jako postać nie pasuję im do 7letniej składanki Sura Wojownik Szaman Ninja. Kwestia przyzwyczajenia, zrobienia eq oraz ogarnięcia tej postaci:P Po jakimś czasie dojdą do siebie! Dokładnie rozwój ponad wszystko! Moim zdaniem Likan to strzał w dziesiatke!

• Jeśli o mnie chodzi to zabrakło eq, wróciłem po rocznej przerwie spowodowanej brakiem rozwoju tej gry. Jak widać pierwszy sensowny update z Likanami od momentu wprowadzenia BeranSetao w kierunku rozwoju tej gry. Brawo dla Teamu! Likany, Możliwość czytania KU na 105lvl, Poprawa Alchemii! Same plusy oby tak dalej. Moim cichym marzeniem jest możliwość wbijania kolejnych LVL, oraz wprowadzenie nowych map expowych. Muzha czy to prawda, że w najbliższej przyszłości możemy być świadkami wprowadzenia ko…

• Cytat od Januszek: „Cytat od Dyskursywny: „Dość ciekawa teoria, chociaż mi o uszy obiła się inna. To ponoć LUNE go wysłało do CzarnaArmia ponieważ były pomiędzy nimi ściny i chcieli by zapobiegał kolejnym konfliktom- Ile w tym prawdy nie wiem” Chcesz powiedzieć ,że to chłopak na posyłki Nie no chyba nie on ,przecież to taki fajny gość tylko troche po grocie jeździ jak opętany :phatgrin:” Pisze co słyszałem, ogólnie to każdy jest "fajny" tylko ktoś im wpaja chore idee o dominacji w grocie.

• Cytat od Januszek: „Cytat od Spłonka: „Co ma re nas boleć, że expisz na spocie? Miłej zabawy i powodzenia w expieniu kolejnych 105lv na spocie.” GTA a co ty taki podjarany jesteś uciekłeś z Lune żeby służyć ARMI .Może obiecali exp na gienkach ,bo raczej sam to nie wyglądasz mi na takiego co umie expić :phatgrin:” Dość ciekawa teoria, chociaż mi o uszy obiła się inna. To ponoć LUNE go wysłało do CzarnaArmia ponieważ były pomiędzy nimi ściny i chcieli by zapobiegał kolejnym konfliktom- Ile w tym p…

• Cytat od Spłonka: „Cytat od Dyskursywny: „Cytat od Spłonka: „Te a co do damianka aka re Gratuluje wbicia niecałego lvl na spocie, na prawdę jest czym się szczycić wbić 105lv dla rozprocha. ciepłe buziaki ;***” Przepraszam bardzo...Czy ja się chwale? To Wasz przywódca się chwalił, że My nie poexpimy:) I co powiesz na to? 2mld expa 2,3dni lvl wpadł:) Booooli? Bo nie rozumiem co Twój post tutaj wnosi? Tacy honorowi jesteście? Więc zmieńcie nazwę gildi. Czy może będziecie szukać teraz jakiś druczków…

• Cytat od Spłonka: „Te a co do damianka aka re Gratuluje wbicia niecałego lvl na spocie, na prawdę jest czym się szczycić wbić 105lv dla rozprocha. ciepłe buziaki ;***” Przepraszam bardzo...Czy ja się chwale? To Wasz przywódca się chwalił, że My nie poexpimy:) I co powiesz na to? 2mld expa 2,3dni lvl wpadł:) Booooli? Bo nie rozumiem co Twój post tutaj wnosi? Tacy honorowi jesteście? Więc zmieńcie nazwę gildi. Czy może będziecie szukać teraz jakiś druczków? Nie mógł być to Wp.... jak chcesz jakiś …

• Co ma piernik do wiatraka?(tak tak... tyle samo liter) Ty te posty piszesz bo piszesz... Czy tylko ty je rozumiesz?

• Apropo czarnyares, pamiętasz naszą rozmowe na TS? "Re jak wbijesz jakieś postaci 105 na Diumarze to osobiście zmienie nazwę gildi z CzarnaArmia na BiałaArmia." Proszę LubieBanany 105:) Myśle, że jesteś honorowym graczem i zrobisz jak powiedziałeś:) Do wszystkich co expią w grocie! LUNE czy CzarnaArmia to jedna wielka parodia, ten kto chce to wbije 105:) Przykładem jest na to LubieBanany dobrze wiedzieli, że expimy:) 35% na 104lvl w jeden wieczór... da się? da...! Nie jest to tak jak na Genkach 4…

• Suchar dnia.... -Puk Puk -Kto tam? -Na pewno nie Samotny.

• A co mam nupku robić? Ubiłem wczoraj 4 smoki z których nie ma profitu...:) jestem tam gdzie jest profit:) bijcie dalej te smieszne smoki:P

• Wzajemnie polecam Toudunio.

• Na wiedzmach stało 6moich postaci racja, do których cała gildia miała dostęp, bo bez nich wiedźm by nie było. Kolejki na smoka były racja chodziłem na 3 postacie inni na jednej a drop mial kazdy ten sam, to że dostawałem komplet jako pierwszy to chyba nic złego. TO WASZ LIDER CHCIAŁ ZMIANY TYPU: Ja idę na 2 postcie dostaje 2 komplety w kolejce- słowa JARKA chodził wtedy na wialgu i na jarekoskar Gildie okradłem? Gdybym był zachłanny na drop to bym chodził sam a nie gildijnie. Wyrzucili mnie? Cie…

• Cytat od sztos: „ z Lune wypowiadają się tylko pacholki którzy zostali wzieci po rozpadzie prawdziwego lune które kiedyś miało sile na s12,po odejściu polowy gildii i stworzeniu Hunters Lune przestalo istnieć i nie wiem jeśli ktoś chce siebie dowartosciowac na sile ze należy do jakiejś topki niech to robi ale ja gralem na s12 i lune bardzo dawno temu było w top a teraz graja tam przypadkowi gracze,gildia nie ma zadnej mocy razenia militarnie zas jeśli chodzi o ksucie w grocie w tym to NOWE pseud…