Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 174.

• Co tam łobuzy? To, że jestem na urlopie nie oznacza, że nie widzę co tu się wyprawia Ares i Jędrzej bardzo was proszę nie wstawiajcie obrazków, które prowokują, ośmieszają innego użytkownika. Miłego dnia

• Tak @Miechu ?

• Wiki Metin2.pl

Nathiel - - Porozmawiajmy o Metin2

Cytat od OczkiSui: „Cyjanitowy dzwonek Broń posida 2 wbudowane bonusy: Silny przeciwko potworom oraz silny przeciwko ludziom które rosną wraz poziomem ulepszenia łuku. No ja bym nie była taka pewna xd A, i niedostępne powinno być napisane razem xD Moderator Bayek:Połączyłem posty ” Witaj OczkiSui. Dziękujemy za informację. Wskazany błąd został poprawiony. Pozdrawiam.

• Nie! @Gootek ?

• Cytat od matel: „Cytat od Nathiel: „Cytat od matel: „wiemy wiemy ze nas lubisz :} ” Pewnie, że lubię Tylko zawsze wydawało mi się, że takie spory słowne w głównej mierze powodują kobiety poprzez swoją delikatną naturę.A mężczyźni w sposób tradycyjny walcząc i prężąc mięśnie. Dlatego dziwi mnie, że wasze spory zamiast w grze znajdują ujście tu ” Hmm odp mi na to jak można bić się z kimś co pisze do ciebie mix wyzywa cię a dochodzisz skil i go niema , kolejny konik i ucieka a jeszczee 3 zbiera eq …

• Cytat od matel: „wiemy wiemy ze nas lubisz :} ” Pewnie, że lubię Tylko zawsze wydawało mi się, że takie spory słowne w głównej mierze powodują kobiety poprzez swoją delikatną naturę. A mężczyźni w sposób tradycyjny walcząc i prężąc mięśnie. Dlatego dziwi mnie, że wasze spory zamiast w grze znajdują ujście tu

• Bożesz Ty mój! Ale nakurzyliście, aż się oddychać nie dało. Przeczyściłam temat i otworzyłam okna dla waszego dobra... Mam nadzieję, że to wystarczająca kara i ostudzi zapały co niektórym łobuzom. Miłego dnia.

• Wiki Metin2.pl

Cytat od Forrester: „Dodatkowo jest problem z opisem wypadania przedmiotów. Po ostatnich aktualizacjach drewniane buty można wydropić z dzików, albo z niedźwiedzi, a wiki pokazuje tylko Tigrisa i Scrofe ” Witaj Forrester. To nie jest błąd ani problem z opisem wypadania przedmiotów w artykułach. Po prostu informację te nie zostały zamieszczone. Wiki jest projektem społecznym, przeznaczonych dla graczy. Każdy może dodać drop, który wypada z mobów by inni mogli również takowe informację znaleźć. Je…

• Wiki Metin2.pl

Cytat od Raijuu: „Cytat od Nathiel: „Dziękujemy za informację. Zostanie to poddane weryfikacji i poprawione jeśli faktycznie są tam błędnie podane bonusy. ” Jeżeli w celu weryfikacji niezbędne są screeny talizmanów posiadających poszczególne bonusy, mogę wspomóc takowymi na PW. ” Wszystkie błędnie podane bonusy zostały poprawione, artykuł został zaktualizowany -> KLIK

• Wiki Metin2.pl

Dziękujemy za informację. Zostanie to poddane weryfikacji i poprawione jeśli faktycznie są tam błędnie podane bonusy.

• Cytat od YoGohurt: „Czy można gdzieś zgłaszać swoje pomysły? Bo mi się marzy zegarek w metinie ” Oczywiście, zerknij tu -> KLIK

• Cytat od matel: „Każdy gracz wie że na forum metin2 nie może być złych opinii o Administracji jak i o tym że firma GF nie potrafi tego ogarnąć muszą być same ++++++++ tak więc nie oszukujmy się :}}} ” 1485349638_og4avs_fb_plus.jpg Od siebie dodam, że nie widziałam jeszcze pochwał, że coś zrobiliśmy dobrze mimo, że poświęcamy swój czas by wszystko było jak należy to jednak zawsze jest fala krytyki, jadu, uszczypliwych uwag. Jeśli uważasz, że coś jest robione nie po Twojej myśli czemu tego nie zmi…

• Cytat od matel: „jumbo Mnie tak administracja uwielbia ze i tak usuwaja posty to po co się wkręcać w tę ę ą . , jak i tak posta usuną. Ale dla ciebie postaram się pisać z ę ą ,. abyś nie miał problemu z czytaniem :} I ktoś musi być co robi taki bałagan na forum bo za nudno by było czyż nie ? Moderator Nathiel:Poprawiłam literówkę, wycięłam flood. ” Proszę nie wprowadzać innych w błąd... Każdy jest traktowany na równi, moderatorzy są obiektywnymi obserwatorami pilnującymi porządku. Nadmieniam, że…

• Temat przeczyściłam... nagrody rozdałam. Niestety nie dajecie mi wyboru Bardzo proszę takiego typu ''historie'' rozwiązywać na PW. Obym nie była zmuszona do ponownej takiej ingerencji.

• A ja powiem tak... To jest internet, to tylko gra i różni ludzie. Każdy może być tak naprawdę kim chce, kreować siebie na jakiś wymyślony przez siebie ''wzór''. Do czego zmierzam? a do tego, że opowiadając o sobie szczegóły z życia realnego bardzo ryzykujecie, nie podaje się informacji o sobie w grze obcym ludziom... Bo potem różnie to bywa... i z takich znajomości w grze, wychodzą różne sytuację. Dlatego przestrzegam was przed tym. Po co sobie utrudniać wszystko?

• Ja was proszę panowie, jeśli macie konflikt rozwiążcie go na PW czy też na TS nie na forum! Bo tak post za postem konflikt narasta. Naprawdę nie chce być zmuszona do kasacji waszych postów bo uważam, że taki krok to ostateczność. Ja rozumiem, że Metin2 to specyficzna gra, która budzi wiele emocji, ale nie dajmy się zwariować. Forum to nie miejsce ringu, kto komu bardziej dopiecze. Czy naprawdę nie macie ciekawych tematów do poruszenia bez obrażania, atakowania i prowokowania?

• Przeczyściłam temat bo w złym kierunku to szło. Ogólnie powinniśmy się nawzajem szanować. Forum, na którym się znajdujemy, dość luźno podchodzi do wielu spraw i daję swobodę wypowiedzi. Pamiętajmy, że zawsze istnieją jakieś granice i nie powinniśmy ich przekraczać.

• Niet. @Sodyr ?

• Wiki Metin2.pl

Cytat od Raijuu: „Na brytyjskiej wiki już od jakiegoś czasu jest tabelka ze statystykami Bashido - Pet system. Na naszej nadal brak. Proszę redaktorów wiki o aktualizację. ” Tabelka została zaktualizowana. KLIK

• Tak @Ingolf?