Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 376.

• zizka tu zizka tam chlopaki jak chcecie sie z nia umówić to poszukajcie do niej kontaktu ... zakochani w niej jestescie czy co ?

• No xdddd smieszkujemy sobie mowimi o rzeczach o których nie mamy pojecia xd byle dolac oliwy do ognia xd forumowy trollu xd

• @DemonWolf kiedy zastosujesz sie do swojej rady pisania bez argumentów xd?

• czy to takie fajne to nie wiem . Zależy jak kto na to patrzy

• @JedrzejzAgronasa cechy które opisales wyżej sa tez twoimi cechami . Zaparty nie do przekonania czlowiek 10osób ci mówi ze nie masz racji a ty i tak uważasz ze to te 10osób się myli . Uświadomiła mi to nasza ostatnia rozmowa na ts Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień

• Cytat od Ariswar: „PS Jak to jest, że w jednym królestwie siedzą ludzie, którzy tutaj wojują ? To tak jakby na II WŚ Niemiec nie mając z kim zagrać w karty poszedł do Polskiego okopu zapytać czy ktoś ma ochotę na partyjkę. Widzicie jakie to żałosne ” o to musisz zapytać Jedrzeja to jego strategia xd na unikanie potyczek hm grupowych ?

• przytoczył bym odp na ts na ten post ale szybko go skasują . Cieszy mnie że dotarło do ciebie że twoja wiedza na temat życia zawodowego i dorosłego człowieka odpowiedzialnego za siebie ogranicza się do tego co usłyszysz z opowiadań . Mam nadzieje że nie nazwiesz mnie prostym człowiekiem po raz kolejny bo już wiesz że mało wiesz co cie jeszcze czeka w życiu pozdrawiam "krzywy" człowieku xd

• idź poczytaj swoje posty humanisto jedyne o co zwracałem ci uwagę to żebyś przekazywał informacje w postach w oddzielnych zdaniach a nie 4 info w jednym zdaniu myląc 3 osoby między sobą . Twoje posty w większości nie nadają się do czytania . Piszą ci to ludzie a ty jak baran twierdzisz że z nimi jest wszystko w porządku piszesz je impulsywnie nie zachowując przy tym nie tyle poprawności ortograficznej a sensu składu zdania .

• Cytat od matel: „Więc jeśli twierdzisz ze nauka i poprawna pisownia to podstawa to życzę ci sukcesów w życiu. To podstawa :} ale lepiej być ciepłych chłopcem i tak zarabiać i wzbijać się w górę w pracy ” ty zdaniem tylko i wyłącznie sam sobie nawrzucałeś . Może kiedyś zrozumiesz czemu tak twierdzę . Cytat od JedrzejzAgronasa: „zgadzam się, aczkolwiek musisz przyznać, że wiedza na pewno nie przeszkadza w osiąganiu sukcesów, a wręcz je potęguje. Nie wiem czego Ty Wujek bronisz ja wyznaje zasadę ,,…

• tak sie składa że ja do tego co mam doszedłem sam pracując na to . I nie uważam siebie za prostego człowieka . Masz klapki na oczach bo jeszcze nie wiesz jak to jest chodzic do pracy brac za to co robisz odpowiedzialnosc mieszkac na swoim utrzymaniu . Znam ludzi którzy nie maja matury a prowadzą duże dobrze zarabiające zakłady pracy . Więc jeśli twierdzisz ze nauka i poprawna pisownia to podstawa to życzę ci sukcesów w życiu .

• Prosty chłopak ? Chyba trochę zaczynasz przeginac. Co takiego czym możesz sie pochwalić osiągnęła twoja " krzywosc" w życiu . Jeśli myślisz ze jestem prosty bo nie studiuję tylko pracuję na kierowniczym stanowisku majac kkilkanaście osób pod sobą i brak mi wiedzy jakie slowa pisze sie razem a jakie osobno lub kiedy napiesze jakies slowo z błędem to pomysl jak ty musisz byc prosty ze tak oceniasz ludzi . Co ci daje wiedza matematyczna jak i polonistyka na wysokim lvl ? Wiecej expa na forum ?

• Polonisto i matematyku tak 50% z 16k to 8k nie poslugujemy sie na forum jezykiem matematycznym tylko potocznym . 50% czegos to połowa 50% z 16k to 8k . Nie opisales tego w sposób matematyczny więc skończ te swoje teorie wielkiego wybuchu i nie rób ze mnia durnia którym nie jestem Co do rankingu Matel (czlowiek ze sznurkiem w glowie trzymajacym uszy ) O to moj glos xd

• to po jakiego grzyba biles smoki moim wojem a nie swoim szamanem ? Skoro on taki prze kozacki . A no tak bo na tym filmie ze swojego eq masz tylko bambusa i zbroje xd sory zwracam honorr juz wiem czemu biles wojem ktory bil 8k (?!?) Loo do tej pory jestem w szoku jak ja smoka bilem z takimi hitami Ps jak tak sie śmiejemy z trut nie ktorych graczy xd to jakie sr ma hunter ze trutke 46 sr tak drogo ceni xd ? Chyba nie chcesz powiedziec ze zmienia broń dla 3/4sr xd ?

• czego nie zorozumiales w slowach "zbilem kilka" ? Czy ja napisalem "nigdy nie bylem na tej postaci " ? Na sile próbujesz mi wcisnąć swoja rację o której nic nie wiesz xd to ze czasem jestem na tej postaci nic nie oznacza tak samo rookiie czasem bywa na mojej . Ty czasem jestes na huntera postaci tez bo przy ilosci kluczy w twoim eq i przymusie kupowania ich musisz bić respa 100 . Co do meley . Z tego co powinieneś wiedzieć to tego bossa nikt nie chcial od nas praktycznie robic . Co do bicia smok…

• hola hola przed wprowadzeniem odp na ogień robiliśmy meley . nikt jej z nas nie bił bo nie było parcia na tego bossa teraz jest okres wegetacji i czas na zbieranie yangów bo co robić innego jak logujesz w sobote wieczór do zółtych a tam klops .. soplica wpada na gienki rano ale jak wiedzą że jest już nas więcej i bedzię dym na gienkach to nagle ich nie ma . co mam robić latać za tobą i częstować cię ziemią z pod moich butów ? nudne...

• nie wiem jakie macie wiadomosci ale meley bijemy w 4/5 osób i jak ja bije to alchemii używam tylko na bosy bo nie widze potrzeby używac jej na co innego xd Co do xwolfka to nie ja na nim smoki bije xd bilem chwile zeby eq odrobic szybciej . I po raz kolejny wychodzi brak informacji z naszego tsa do twoich uszu grin.png 6.gif i to mnie cieszy

• gabriel lepszy brzydki czarny pies niz żółty tchorzliwy szczur ktory nie wychodzi z nory xd

• xd dobre haha

• a ty myślisz że zacząłem od czego od 90% eq ? wtf co mikołaj na gwiazdkę przyniósł ? ja taki zły że do mnie już nie przychodzi niczym do ciebie nie pluje zapytałem tylko kim ty jesteś bo byłem ciekaw czy domysły się potwierdzają . Ja mam luz w sobie i traktuję grę jako odskocznie od pracy i życia . Lubie w nią grać więc to robię . Są momenty jak się denerwuję a są momenty jak się cieszę że coś zrobiłem kupiłem itd . spytałem czy jesteś petem przytaknąłeś to wystarczy . Boczek z ciebie żaden bo b…

• Cytat od JedrzejzAgronasa: „Rozumiem ze dmg jakie w Was wchodzi na filmie VVulfa to paint xD? ” nie chce mi się tego nawet komentować . bo po co? z głupim kłócić się nie będę . co do Jungera uwziąłeś się na "najsłabsze " ogniwo w gildii bo tak jest najłatwiej . Cytat od Detonator: „Bardzo mnie to cieszy, że aż tak Ci się powodzi ale zostaw to w swojej gildzi i nie chwal się na forum że taki super pro elo mental z Ciebie bo mnie to po prostu nie interesuje. ” ja się nie chwale .Bo dla mnie to nie…