Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 67.

• Cytat od JedrzejzAgronasa: „Cytat od Jimmy-Jazz: „Cytat od JedrzejzAgronasa: „jest takie powiedzonko ,,lepiej z mądrym stracić, niż z głupim zyskac,,.Teraz należy sobie odpowiedzieć na pytania 1. Czy z mądrym stracisz? 2. Czy z głupim zyskasz? ” Z głupimi się nie zyskuje, ich się wykorzystuje dla własnych zysków. Głupców Ziemia wielu zrodziła i rodzi, więc można z łatwością ich wymieniać, gdy minie termin ich przydatności. ” Dobra, ale to potwierdza to co napisałem. ,,Wiedza pomaga w osiąganiu s…

• Cytat od JedrzejzAgronasa: „jest takie powiedzonko ,,lepiej z mądrym stracić, niż z głupim zyskac,,.Teraz należy sobie odpowiedzieć na pytania 1. Czy z mądrym stracisz? 2. Czy z głupim zyskasz? ” Z głupimi się nie zyskuje, ich się wykorzystuje dla własnych zysków. Głupców Ziemia wielu zrodziła i rodzi, więc można z łatwością ich wymieniać, gdy minie termin ich przydatności.

• Cytat od JedrzejzAgronasa: „Jeszcze raz apeluje- nie spamuj rozmów kontrolowanych jakimś bełkotem. W przeciwnym wypadku będę zmuszony zgłaszać Twoje posty, ponieważ zawierają treści o charakterze SPAM. ” Jakby nie patrzeć cały ten temat zmienił się w jeden wielki spam pełen insynuacji i kłótni między kilkoma ludźmi. Może stwórzmy osobny temat do takich zabaw? Jakieś "Forumowe wojny" czy coś...

• Cytat od JedrzejzAgronasa: „Cytat od WujekDiumar: „tak sie składa że ja do tego co mam doszedłem sam pracując na to . I nie uważam siebie za prostego człowieka . Masz klapki na oczach bo jeszcze nie wiesz jak to jest chodzic do pracy brac za to co robisz odpowiedzialnosc mieszkac na swoim utrzymaniu . Znam ludzi którzy nie maja matury a prowadzą duże dobrze zarabiające zakłady pracy . Więc jeśli twierdzisz ze nauka i poprawna pisownia to podstawa to życzę ci sukcesów w życiu . ” każda poważna os…

• Nauka nigdy nie była przyczyną życiowych sukcesów. Za sukcesami stoją cwaniactwo i umiejętność wykorzystywania ludzi uczonych.

• Cytat od JedrzejzAgronasa: „Cytat od WujekDiumar: „Prosty chłopak ? Chyba trochę zaczynasz przeginac. Co takiego czym możesz sie pochwalić osiągnęła twoja " krzywosc" w życiu . Jeśli myślisz ze jestem prosty bo nie studiuję tylko pracuję na kierowniczym stanowisku majac kkilkanaście osób pod sobą i brak mi wiedzy jakie slowa pisze sie razem a jakie osobno lub kiedy napiesze jakies slowo z błędem to pomysl jak ty musisz byc prosty ze tak oceniasz ludzi . Co ci daje wiedza matematyczna jak i polon…

• Berka mam już od dawna g1, więc m10 odpada. Zastanawiam się jedynie czy nie będzie za bardzo przeszkadzał na P.

• Witam, witam. Kiedyś mawiano, że nie warto wbijać berka na P, a jak jest teraz? Trochę się w grze pozmieniało. Postać prawdopodobnie nigdy nie będzie expiona wyżej. Ma pozwalać na swobodne świrowanie na metkach/dt/trudnym lochu.

• Może pozwolę sobie napisać coś co większość z ludzi chciałaby napisać, ale albo chce się pośmiać, albo się wstydzi... Skończcie robić z tego tematu melodramat. @matel, chcesz to załatwić to pisz do niej, tylko pamiętaj o poprawnym pisaniu, bo tam nie wytłumaczysz się "kasowaniem" postów. Więc... Zamknąć się i spadać z tą telenowelą na prywatne czaty. Jak Wam mija poniedziałek moi drodzy? @Sedrig Kojarzysz taki cytat? "Będziesz szczekał cały dzień piesku... Czy ugryziesz?" Moderator Nathiel:Połąc…

• Metin podwójnie

Jimmy-Jazz - - Archiwum

Cytat od Obora13: „Wyłacz anty wirusa u mnie bokuje odpalenie 2x metina Czy zgodne czy niezgodne to nie wiem ale 90% graczy tak robi” Jeśli wolno mi spytać, jakiego masz antywirusa?

• Moja lista: - Mr. Robot - Dwóch i pół - Przyjaciele - Teoria wielkiego podrywu i te trochę miniseriale jak: - Kompania Braci - Piekło Pacyfiku

• Bodziak 54-61?

Jimmy-Jazz - - Archiwum

Ahoj! Jako nie ogarnięty do końca gracz przybywam tutaj z pytaniami odnośnie postaci, którą gram. Otóż póki co mam 52lv, eq średnie, aura g4, berek 3 ku do m10, militar itd. Teraz tak... 1. Który lv wbić tej postaci, żeby spokojnie móc zarabiać i rozwijać tą postać? 2. Jakie eq kombinować do zarobku na tym lv? Buffkę posiadam, 2x po jakieś ~30% i jest ona żoną tej postaci. Ktoś pomoże? Z góry dzięki. //Przeniesiono do odpowiedniego tematu. Arnika

• Filmy dające do myslenia ?

Jimmy-Jazz - - Hydepark

Moja lista: - Pluton - Pacyfik (to niby miniserial, ale wciąż dobre) - Atlas Chmur - Ostatni Samuraj - Patriota - Braveheart - Terminator - Matrix - Trainspotting - American History X - Full Metal Jacket - Malcolm X - Człowiek z Księżyca - Zakochany Bez Pamięci - I Love You Phillip Morris

• Jakiej muzy słuchacie?

Jimmy-Jazz - - Hydepark

Coś świątecznego? [video]https://www.youtube.com/watch?v=NDU4Z_BBkTA[/video]

• Przenosiny z innego Serwera

Jimmy-Jazz - - Archiwum

Cytat od OneOrient: „Gdyby nie lagi to spoko nawet. A jakby tak administracja wbiła raz dziennie pobiegać po m1 na każdym ch i pobanować boty to już wgl cud :D” Cud w kraju nad Wisłą. GMi wchodzą, ale nie skupiają się na banowaniu botów, a ludzi, którzy użyją trochę brzydszych słów na czacie. Nie wiem gdzie oni przesiadują, pewnie w m1 Jinno. Lagi okropne, jak mróz na Syberii i zdaje się to nie mieć końca.

• Cytat od incognitoUNBAN: „Cala ramka isu się wyświetla. Ale na środku jest " x " ale nie na białym tle co by mi sugerowało ze brak jakiejś wtyczki. Pisze tylko " błąd logowania strony" na is-owym tle...” Zamykanie i ponowne otwieranie nic nie daje? U mnie zazwyczaj pomaga.

• Cytat od incognitoUNBAN: „Window mode juz ogarnalem. Ale jest kolejny problem. Is-u nie moge otworzyc:D Java jest, flash jest. Jakieś pomysły?” Może byś bardziej to opisał? Biała strona? Błąd wczytywania strony?

• Cytat od incognitoUNBAN: „est tu jakiś hakier? Zrobiłem format pobralem meta. Config ustawiłem na window modę accept. A tu dalej Full screen. Jak tu żyć???” Zrób skrina tego configa... I sprawdź, czy na pewno zmieniłeś.

Jimmy-Jazz - - Archiwum

Nie pytaj jakie się liczą, bo zaraz znowu się zacznie wielka kłótnia. Jeżeli chcesz mieć spokój to wybierz inny serwer lub ewentualnie graj w Shinsoo.

Jimmy-Jazz - - Archiwum

Masakra, dno, czarna dziura. Już lepiej zostań tam gdzie grasz.