Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 29.

• J.W. Macie jakieś pomysły?

• 1. Znikną po kilku dniach 2. Niestety nie

• Dziękuje za odpowiedzi, wszystko pięknie działa. Do zamknięcia.

• Może i głupio to zabrzmi Czy przy właścicielu karty wpisujesz pełne imię i nazwisko czy np. B . XXXXXXX tak jak jest na karcie?

• Witam. Mam takie pytanie, bo nigdy jeszcze nie płaciłem kartą kredytową przy zakupie SM. I teraz moje pytanie czy SM przychodzą od razu na konto czy trzeba czekać ileś tam czasu?

• Expienie do 70 dla zmianek

Ghost94 - - Archiwum

Ewidentnie brakuje Ci defa. Wydrop jakiegoś wierzcha i ulepsz go na 150 defa o ile masz militara, zrób rosy na defa co najmniej 100. Masz biologa zrobionego na 50lvl? On daje dodatkowe 60 defa. No i oczywiście błogo 30% i na pewno dasz rade.

• Biolog

Ghost94 - - Archiwum

Mam tę misję i oddaje co 6h tzn staram się oddawać jak mam czas.

• Biolog

Ghost94 - - Archiwum

Klejnoty Zawiści co 6h się oddaje.

• Fuzja Serwerów 2018????

Ghost94 - - Archiwum

Art coś pisał, że będzie w 2018. Mnie zastanawia jakie serwery połączą, mam nadzieje, że wetar i negros

• Pomoc Drogowa sura Wp

Ghost94 - - Archiwum

Cytat od UKS: „Ok dzięki a mam jeszcze jedno pytanie czy jak np uzbieram 10 odłamków i one mi się zamienia to mogę dalej dropic ?? ” Możesz wydropić dziennie 3 cory czyli 30 odłamków, ale jak piszą koledzy up, możesz je przerzucać na inne postacie.

• Bug?

Ghost94 - - Archiwum

Jak wywalałem inne ulepszacze to nie zbierał

• Bug?

Ghost94 - - Archiwum

To 2x aury poszły... ale nie widziałem żadnego bota w pobliżu i byłem praktycznie sam w mieście

• Bug?

Ghost94 - - Archiwum

tylko, że nikt nie stał obok mnie i nie byłem na ch1, więc nie mógł to być drop hack

• Bug?

Ghost94 - - Archiwum

Witam. Dziś miałem błąd lub bug gry? Otóż otworzyłem depo, żeby porządek zrobić i wywalałem eq na ziemię to dosłownie w 1 sekundę itemki mi znikały, a powinny w przeciągu 5min zniknąć? Co jest?

• Który talizman gdzie działa

Ghost94 - - Archiwum

Cytat od Tronk1: „korzystając z okazji zapytam, na Przylądek Smoczego Ognia działa talizman ziemi? ” Tak, działa

• Rady Pustelnika

Ghost94 - - Archiwum

W ogóle wydropią chociaż na parterze z metka twardości i króla demonów na 2 piętrze?

• Rady Pustelnika

Ghost94 - - Archiwum

Czy rady będą dropić na metkach mordu w DT? I czy będą one zdatne do handlu?

• Może DT na metkach mordu? Nikt nie będzie Ci przeszkadzał tam.

• Kilka Pytań

Ghost94 - - Archiwum

Cytat od lordslavi: „Cytat od Ghost94: „Cytat od lordslavi: „ps ta rekawica ze skrzynki na 50lvl dziala z rekawica z lasu i masz mega drop ja w v3 55 wpkiem po 170-180odlamkow na 1h wyciagam ” Nawet nie wiedziałem, że można łączyć. Rozumiem, że rękawica z IS też się będzie się łączyć? Ale czy nie będą się komplikować czasem? Rękawica ze skrzyni to czas leci tylko jak jest się zalogowanyCytat od lordslavi: „Co do pytania z okeykami to polecam ci zrobic znalezc sobie na google zdjecie calej tali o…

• Kilka Pytań

Ghost94 - - Archiwum

Cytat od lordslavi: „ps ta rekawica ze skrzynki na 50lvl dziala z rekawica z lasu i masz mega drop ja w v3 55 wpkiem po 170-180odlamkow na 1h wyciagam ” Nawet nie wiedziałem, że można łączyć. Rozumiem, że rękawica z IS też się będzie się łączyć? Ale czy nie będą się komplikować czasem? Rękawica ze skrzyni to czas leci tylko jak jest się zalogowany Cytat od lordslavi: „Co do pytania z okeykami to polecam ci zrobic znalezc sobie na google zdjecie calej tali okey i wszystkich kart po czym wklejic d…