Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-12 z 12.

• Cytat od MasterSura: „KliczeK ogólnie zacznijmy od tego, że Detonator to naciągacz Pytam się go np: Ile kosztuje lwia tarcza +9 12 siła 12 int 3 luda (80kk odpisuje Detonator) po czym tarcza schodzi za 400kk na lajcie Pytam się go znowu, chciałem sprawdzić czy znowu będzie wciskać kit.Ile warty nasior 2k pż 10 miecze 10 dwuręka(perłowy+9), a on że warty 150kk xD ” Tak samo miałem ja. Kozaki warte powyżej 300kk ,a on że warte 150kk mniej niż dałem. Bez odbioru!

• WP 52-problem DT

Shayam - - Archiwum

Cytat od DobryTost: „talizman juz wlasnie kupilem,jest 20 na mrok.Chyba pozostaje dokonczyc pamiatki,miec to 60 defa wiecej i wtedy sprobowac... Bo nie wiem juz,jak inaczej,oprocz rosek,moge tego defa zwiekszyc;x ” Onyks też się przyda na mrok

• Body 55 lv pod dt

Shayam - - Archiwum

Cytat od grzesiek151299: „Żelak+9 20 dt lub ten hełm na 41 Śmierta 1,5/2 k hp 10 do pz i z 10 na strzały kd blok speed Fms sr 40+ Kozaki 1,5 lub 2 k +10 kryt srebrna 10 do pz 20 dt pięciokątna 15 blok 20 dt (niby 2 maxy ale nie powinna być droga ja kiedyś taką za 120kk wyrwałem) ebo 15 strzały 10 dt złoty +9 1,5 /2 k + 10 kryt szarfa 18% z fenkiem +6 rubin matowy wart sr deff i jeśli twój woj 55 ma oddane pamiątki to z błogo 35 min powinien sobie poradzić na 7 piętrze niestety bodziak musi mieć …

• Body 55 lv pod dt

Shayam - - Archiwum

Cytat od vediii93: „talik 15 kupilem i ebo 15 strzaly i ogarniam bez wierzcha i alchemi, thx chłopaki, i chyba lepiej kozaki pod dt a nie fenki ” Zdecydowanie kozaki

• Cytat od DemonWolf: „Ćwicz jungi ćwicz! youtube.com/watch?v=2HmCyPIDI58&feature=youtu.be ” Aż się banan na ustach robi

• Co jak co ,ale tryton na 105 lvlu to trochę słaby wynik :v (wiadomo o kogo chodzi)

• Cytat od Detonator: „Cytat od Shayam: „Nie zapominaj ,że Axterioz nie jest do końca gotowy na takie starcie. Tak przynajmniej mi powiedział ,a żeby zrobić dobrą branse trzeba parę mixów użyć ” Czekaj tylko aż Master zobaczy, że bronisz chunjo to wylecisz z spółki ” Bez przesady

• Cytat od Risimothx2: „Cytat od incognitoUNBAN: „Cytat od WujekDiumar: „bailey powiedz mi kiedy zaczniesz się bić swoją postacią a nie kolegi ? czekam i czekam na twoja ninje a tu sam bm ” bije się BMEM od ponad pól roku odkąd go mam i dalej będę się nim bił bo jest MÓJ a kto tu jeszcze gra i dogląda to już nie Wasz interes transfery yangow placił bardzo bogaty wujek (STARSZY PAN XDD). Ale skoro sie domagasz bicia ze mną to możesz mnie zawsze zaprosić na solówę i przyjde gotowy na każdą ewentualn…

• To po co temat zaczynasz?

• Cytat od Ariswar: „Powoli codzienność na Chunjo'wskim czacie MasterSura i jego pseudo kkon ” Czemu pokazujesz SS sprzed miesiąca?

• Cytat od DemonWolf: „Cytat od Shayam: „Cytat od Ariswar: „Rozumie się, że wszystko jest w porządku Im więcej w grze jadu tym lepiej. Rośnie konkurencja, większe zaangażowanie w szybszy rozwój postaci itp. W Chunjo ciśnienie zawsze wieczorem dźwiga MasterSura i jego "spamboty" wieszczące koniec żółtego królestwa ” Pragnę przypomnieć ,że Master nie wchodzi w dni pracy do gry i na 100% to nie jego postacie piszą u was na czacie ” Shayam... MasterSura to jest dla Ciebie jak Ares dla czarnejarmii? Pa…

• Cytat od Ariswar: „Rozumie się, że wszystko jest w porządku Im więcej w grze jadu tym lepiej. Rośnie konkurencja, większe zaangażowanie w szybszy rozwój postaci itp. W Chunjo ciśnienie zawsze wieczorem dźwiga MasterSura i jego "spamboty" wieszczące koniec żółtego królestwa ” Pragnę przypomnieć ,że Master nie wchodzi w dni pracy do gry i na 100% to nie jego postacie piszą u was na czacie