Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-11 z 11.

• Problem z Gra

kopacz1 - - Archiwum

Bez auto-łowów też czasami ten błąd występuje. Tak procesor to amd.

• Problem z Gra

kopacz1 - - Archiwum

Mam to samo. Zaczęło się jak włączyłem auto-łowy w dt, teraz mam też to na sohan przy auto.

• Cytat od Trucicielski: „Cytat od kopacz1: „To i ja o nowych bronich, standardowo z innej perspektwy - szarf. Klasy magiczne osłabione, bo klinga dalej zostaje de facto z największym magicznym atakiem, a nowy łuk jakiego kopa da fizykom w szarfie... Chyba, że jest możliwść ich pozykania bezpośrednio (nie z klingi), wtedy by to miało jakiś sens, gdyż przy max szarfie dawały tyle sa luda co klinga 2xl (5%), a byłaby(mogłaby być) zecydowanie tańsza i łatwiej dostępna. ” No właśnie nie do końca, bo w…

• To i ja o nowych bronich, standardowo z innej perspektwy - szarf. Klasy magiczne osłabione, bo klinga dalej zostaje de facto z największym magicznym atakiem, a nowy łuk jakiego kopa da fizykom w szarfie... Chyba, że jest możliwść ich pozykania bezpośrednio (nie z klingi), wtedy by to miało jakiś sens, gdyż przy max szarfie dawały tyle sa luda co klinga 2xl (5%), a byłaby(mogłaby być) zecydowanie tańsza i łatwiej dostępna.

• Jak już o szmanach to dodam: U healera zmieniłbym jeszcze burzowy szpon, gdzyż bije śmiesznie mało (połowę dmg przywołania, które też najmocniejszym skillem nie jest), a gdy dodamy jeszcze to, że zaznaczonej postaci bije 100%, a odbity tylko ok. 70% (jak każdy skill atakujący danego gracza). Dodatkowo, jak postać ucieka (poza zasięg) to skill trafia, ale nie zadaje dmg.

• Cześć! Ja mam z goła inne podejście do balansu, niż większość wypowiadających się tutaj. Zacznijmy od najgroźniejszej według mnie epidemii, że każda postać (z tych ogólnie przyjętych, że są do dropu: wp/body/likan) powinna bić tyle samo w metiny. Nie jestem w stanie tego zrozumieć, biorąc pod uwagę, że body ma berserk - bije szybciej, wp ma kradzież pż i strach - więcej ustoi, a likan chyba nie posiada dodatkowych atrybutów poza dmg. (Tak napisałem chyba, dobrze widzicie, bo nie grałem likanem i…

• NICK: PanDochtor POZIOM: 78 KRÓLESTWO: jinno Akceptuję regulamin turnieju.

• Brzmi logicznie, dzięki

• Witam. Robię sobie wyżej podaną misję. Wszystko przebiega w porządku, tylko intryguje mnie jedna sprawa. Otóż po przeszukaniu wszystkich nieboszczyków na 1 poziomie (szkielety sury 1-4), gdy klikam na zwój misji (ten znajdujący się po lewej stronie ekranu) to wyświetla mi się takie coś: wYWXlb.jpg a gdy obrabuję ostatnie zwłoki (szkielet 5 na 2 poziomie) tak to wygląda: pK5i6C.jpg. Osobiście olałem to i zabijałem proces, ale zastanawia mnie, czy ktoś próbował wybrać którąś z tych opcji? Może da …

• Jest wiele rodzajów eventów, jedne polegają na zabawie (OX, znaleźć GM-a, itp.) jest także druga kategoria która daje możliwość zdobycia przedmiotów specjalnych. Ta druga ma kolejne odłamy tj. zwykłe dropienie (np. amory, różdżki), lub robieniu misji (np. skarpetki, cz. medalu). W zabawach nie biorę udziału, a na zdobyciu przedmiotów płatnych bardzo mi zależy. Ale w przeciwieństwie do większości bardziej mi odpowiada rozbijanie metków, nawet w tłoku, niż robienie postaci 1lvl i dropienie skarpet…

• Ostrze P, Smoczy Wir G1

kopacz1 - - Astral

[img]http://imageshack.us/photo/my-images/22/77690535.jpg/[/img] kopacz1 pozdrawia. Wybacz kochaniutki :P