Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 240.

• J0Lgq2AiTfGptQsus1sxAQ.jpeg Cytat od CzarnyAreS: „JedrzejzAgronasa, dla mnie teraz jesteś jak dziecko we mgle, przyznam ze sprawia mi radość patrzenie na to ”

• Cytat od CzarnyAreS: „Cytat od JedrzejzAgronasa: „ja nie mówię xd nic o hackach co najwyzej jakieś spekulacje o makro xd! ” Kłamczuszek, widzę pasujecie z HHunteRR do siebie xD Cytat od JedrzejzAgronasa: „<wspomnienie> Najbardziej podobało mi się jak były dyskusje o botach i wszyscy bociarze byli w LUNE, a Ca była Santa urocza historia i wszystko się działo na jednym tsie *.*. Piękna baśń z mchu i paproci myślę że MasterSura znajdzie jakaś wolna stronice w swojej autobiografii i umieści epizod b…

• Cytat od MasterSura: „Oj Wolf Wolf, a pamiętasz co pisałeś 3 miesiące temu, że na co mnie nie stać? ” nie wiem, boczek u mnie to formalność i wolałem zamiast płakać jak ty całe życie, że Ci nie leci otwierać te szkaty i go wydropić

• Master jakiś ty [ciach]... Tego nawet ustawa nie przewidziała. Moderator Nathiel:Wycięłam brzydkie słowo.

• Cytat od JedrzejzAgronasa: „Cytat od CzarnyAreS: „Cytat od KliczeK: „Kłamcy, kłamcy, kłamcy. Pewnie dostanę bana na forum, ale wypadało by udowodnić że jedyne co robicie to potraficie kłamać i oszukiwać. ” Jak dostaniesz bana to ... JuWZWrTUTmy7OjTDGhbPcA.jpeg Taka moda dziś panuje xD ” xD AreSSSSS czy ja widze W-E-R-B-O-W-A-N-I-E do gildzi xD? To będziecie mieli Jungera bez eq, Kliczka co Wam co 20ty odłamek po 20kk selnie, Sedriga co bije kilkadziesiąt smokow tygodniowo i nadal ma takie samo e…

• lol xDDDDDDDDDDDDDD

• Cytat od KliczeK: „Cytat od DemonWolf: „Nie chce, zebys czul sie gorzej z tym co Ci powiem ale 7won to kwestia 2dni po kilka godzin bez wiekszego wysilku, wystarczy checi. ” Jak myślisz, jestem na etapie w którym w Mysterious "musiałeś dropić odłamki i dopisywać zera na końcu" bo nie miałeś w ogóle kasy na eq żeby pokonać Youngera? Bo od tamtego czasu moje eq się w sumie nie zmieniło, więc myślę że nawet nie jestem na takim etapie, więc sądzę że zarabiać 7 won na samych ulepach i otwieraniu szka…

• Cytat od JedrzejzAgronasa: „Cytat od KliczeK: „Cytat od JedrzejzAgronasa: „Wiesz ja Ci nie wypominam, ze pozyczyles ode mnie 500kk czy ile tam ostatnio aby splacic Skrille ;D ” Racja, było to 7 won które otrzymałeś po 5 dniach z powrotem od osoby bez eq, która jest dropkiem i w ogóle na niczym się nie zna... no i zarabia na samych ulepach.Dzięki za następnie uświadomienie mnie jaki jestem dobry w tę grę już po roku. ” xD to Ty się marnujesz Chlopie w tej grze!7 won grając calymi dniami nie jest …

• Cytat od KliczeK: „Cytat od JedrzejzAgronasa: „Wiesz ja Ci nie wypominam, ze pozyczyles ode mnie 500kk czy ile tam ostatnio aby splacic Skrille ;D ” Racja, było to 7 won które otrzymałeś po 5 dniach z powrotem od osoby bez eq, która jest dropkiem i w ogóle na niczym się nie zna... no i zarabia na samych ulepach. Dzięki za następnie uświadomienie mnie jaki jestem dobry w tę grę już po roku. ” Nie chce, zebys czul sie gorzej z tym co Ci powiem ale 7won to kwestia 2dni po kilka godzin bez wiekszego…

• Cytat od KliczeK: „Powiedz jeszcze jedno kłamstwo albo obelgę o mnie a pójdą w obieg nagrania z TS nagrywane radiem. Wtedy się pośmiejemy wszyscy, cały serwer, a może i nawet cały metin2 pl. Pro gracz który wielce się oburzył że dropek mu wypomniał że wypowiada się w tematach o których nie ma pojęcia z kumplem który jedynym sposobem zarobku to albo oszustwa i kłamstwa albo lizanie Ci tyłka. HOHO, "sorry, mówiłeś prawdę, ale i tak Cię tam nikt nie lubił mimo że w sumie nic nigdy nie pisałeś na gr…

• Cytat od CzarnyAreS: „JedrzejzAgronasa, wypisałeś kogo mamy, to ja napiszę kogo nie mamy ... ... pozbyliśmy się judasza, zwanego kleszczem, pasożytem oraz pazerą ... ” co za dlugie nazwy... czy to jakies kryptonimy? Nie znam nikogo takiego jak “pozbylismy sie judasza” czy tez “pasozytem” “DLA TEGO” (XD) pytam

• Cytat od JedrzejzAgronasa: „Cytat od KliczeK: „Cytat od JedrzejzAgronasa: „Realia sa takie Kliczek, ze byłes w iBlackach gdzie Cie wywalili, potem w Mysterious gdzie się z KAZDYM Z OSOBNA poklociles. ” Kłamcy, kłamcy, kłamcy. Pewnie dostanę bana na forum, ale wypadało by udowodnić że jedyne co robicie to potraficie kłamać i oszukiwać.prntscr.com/ifh5z4 In & out. Siemka! ” Demon Kliczek się z Toba poklocil? ” No w sumie jak poszedlem do chunjo to tak. Ale jak ktos zaczyna Cie obrazac, ze poszedle…

• Nie wiem co Ci sie nie podoba w tym intrze Jedrzeja. Nikt dla metina nie bedzie inwestowac tysiecy zlotych na profesjonalne intro.

• Mnie nikt nie sklada, bo nie gram. Ale zdziwilbys sie jakby cie taki 55lv poskladal. Ja tu nie mowie o ludziach jak junger co na 55latal i sie cieszyl ze bije 4k w 70 tylko o tych co maja eq i alchemie

• Cytat od MasterSura: „Jest pewien skuteczny sposób jak sprawdzić czy postać jest do mixa. Masz 105 lvl lub większy, ale zabija Cię bm z 88 lvl'em?? Usługi sprawdzania czy jest się do mixu PW do mnie. ” Master czy ty serio taki “gupek” jestes czy tylko udajesz? xD Juz z dobre 2 lata lvl w tej grze nie ma znaczenia, bo dobry 55 przykladowo z niemieckiego/tureckiego serwera by caly diumar polozyl xD

• Cytat od CzarnyAreS: „Aż łezka się w oku kręci oglądając takie pro eq do expa xD eccSD-zJRk2pABupvX3mTg.jpeg Dla mniej zaawansowanych lekka podpowiedź E7hriGBiQb6BR73aMjVsDw.jpeg” matel ma pas +3/4, ty top1 razadora z 1 skilem... powinniście połączyć siły

• Cytat od CzarnyAreS: „Cytat od DemonWolf: „Po co mi dobra postać i eq skoro CA 2018 pada na combo bez? Strata kasy pysiu ” Ostatnio takie coś co pokazałeś robił gracz o nicku Xorg, z red chyba był, cała jego gra polegała na staniu w kółku i zabijaniu ludzi na afk z zasadzki, nic innego nie robił tylko to go bawiło. Widzę musiałeś być jego uczniem ” Rozumiem, teraz jak ktoś mnie zacznie bić ubrany w eq pvp z odpalonym petem i aurą, a ja pójdę do koła, aby włączyć nagrywanie i zabije typa na combo…

• Cytat od CzarnyAreS: „Cytat od DemonWolf: „Wystarczy mi, że twoja świetna gildia dostaje 8.4k od ninji z 4 itemami - dwoma nieulepszonymi + dwa czyste xD "płacz płacz niech popłyną strumieniami twoje łzy" ” Do płaczu to mi tak daleko jak Tobie do dobrej postaci i ekwipunku. ” Po co mi dobra postać i eq skoro CA 2018 pada na combo bez? Strata kasy pysiu

• Cytat od CzarnyAreS: „Cytat od DemonWolf: „smok smok smok i tylko smok... Jakby Ci go wyłączyli to byś chyba popełnił samobójstwo co? To jest metin2, a nie bicietylkosmokówmt2 i jest dużo lepszych zarobków niż bicie smoka ” Z Twoją postacią i eq to jedyne co możesz zbić to [ciach] xD Przynajmniej ten mob mi go przypomina (takie info dla moderatora). ” Wystarczy mi, że twoja świetna gildia dostaje 8.4k od ninji z 4 itemami - dwoma nieulepszonymi + dwa czyste xD "płacz płacz niech popłyną strumien…

• Cytat od Sedrig: „Widzę jędrek, że sie nudzisz warując pod smokiem. To musi być żenujące tak stać i czekać aż CA odpuści jakiegoś smoka. W rozmowie z Youngerem pisałeś ze zarabiasz 120kk w 2godziny, jeżeli mówisz o smoku to tak jakby prostytutka mówiła że zarabia 100 w 10min, ale że stoi przy drodze i marznie pół dnia zanim trafi się klient to już nie powie to też ty tak stoisz pod tym smokiem niczym ladacznica przy drodze ” smok smok smok i tylko smok... Jakby Ci go wyłączyli to byś chyba popeł…