Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

• ZakonFeniksa

Ascoran - - Archiwum

Autor tematu jest nieaktywny od dłuższego czasu.

• Wycena alchemii

Ascoran - - Archiwum

Cytat od Bishu95: „jednakże wydaje mi sie ze miejsce wycen jest w dziale market ” Słowa trafione w cel. Zapraszam do działu market.

• Tasmania DROP RAD

Ascoran - - Problemy Techniczne

GM nie wyłącza ręcznie dropu, robi to automat. Za chwilę wszystko powinno wrócić do normy.

• Zmiany w dziale Nasza Twórczość

Ascoran - - Forum

Witam! Dzisiaj w dziale Nasza Twórczość zostały wprowadzone pewne zmiany, o których możecie przeczytać poniżej. Mamy nadzieję, że zmiany zostaną pozytywnie odebrane i staną się udogodnieniem dla wszystkich użytkowników tego zakątka forum. W dziale zostały zlikwidowane poddziały, a w ich miejsce wprowadziliśmy etykiety: Galeria, Konkurs oraz Prośba/zlecenie. Od teraz bezpośrednio po wejściu w dział można zakładać temat. Archiwum zostało scalone w jednym miejscu. Są w nim dwa poddziały na tematy o…

• announcement_metin2_pl_d32aaf2d6296666c772647ddad8c02b5.png --- §1 POSTANOWIENIA OGÓLNE REGULAMINU DZIAŁU NASZA TWÓRCZOŚĆ --- Dział ten jest przeznaczony do zakładania tematów służących pochwalenia się swoimi zdolnościami graficznymi, pisarskimi i innymi talentami. W tym miejscu można również poprosić kogoś o zrobienie pracy na potrzeby społeczności. Od czasu do czasu mogą pojawiać się tutaj konkursy dla użytkowników. Na wszystkich forach tego działu obowiązuje Regulamin Forum. -- I. Zasady ogól…

• announcement_metin2_it_79c08168dcab9920187b81acc3cccf99.jpg 19. lutego 2018 24 godziny PROMOCJA NA: - 165 SM (219 SM) - 78 SM (129 SM) (30 dni) - 36 SM (48 SM) (15 dni) - 20 SM (26 SM) Udanych zakupów życzy, Zespół Metin2.pl

• Wyniki drugiego etapu

Ascoran - - Eventy i konkursy

Pierwsze miejsce: SanderkaSanderka & Bober968 (29 min) Drugie miejsce: Samini & Omanhutep (34 min) Trzecie miejsce: Yoovive & PaterkulusS2 (37 min) (poprawiane) W nawiasach podałem czas w jakim przesłaliście poprawne hasło. Gratulujemy odwróconych do poprzedniego etapu wyników! tongue.png (Ukryta treść)

• Drugi etap

Krzyżówka dla żony: Pytanie nr 1. Niebieskawy klejnot z kopalni. _ 7 _ 32 _ _ 15 Pytanie nr 2. Bez jego ofiary trzynasty poziom twojego wierzchowca nie zostanie uznany za pomyślny. _ _ _ 19 _ _ Pytanie nr 3. Pas, który jest wrogiem każdej sury. 20 _ _ 34 _ _ 8 _ Pytanie nr 4. Cienki i karłowaty od Biologa. _ _ _ 2 _ Pytanie nr 5. M4 dla żółtych. _ _ 33 _ 27 _ Pytanie nr 6. Kim jest pocieszny nietoperek? 1 _ _ _ 26 Pytanie nr 7. Pieczony regeneruje 230 HP. 6 _ _ 11 _ _ Pytanie nr 8. Rodzaj lodu. …

• Drugi etap rozpoczniemy z 20 minutowym opóźnieniem o 20:50. Przepraszam!

• @TOZ 35 Proszę. billing.gameforge.com/index.php?page=support

• Cytat od TOZ 35: „@Ascoran takie pytanko czy zakup smoczych monet poprzez proxy jest legalny- bez względu na lokalizacje serwera? ” Nie mam pojęcia, ale przypuszczam, że nie. Obsługą płatności i ewentualnych blokad za nie zajmuje się specjalnie wyspecjalizowany dział. Pewnie tam byś musiał zapytać. Cytat od Virginka: „Na niemieckim forum jest już informacja o szczeniakach ” Na naszym też i to od ponad godziny.

• Wyniki pierwszego etapu

Pierwsze miejsce: Yoovive & PaterkulusS2 (28 min) Drugie miejsce: Samini & Omanhutep (29 min) Trzecie miejsce: SanderkaSanderka & Bober968 (30 min) (poprawiane) W nawiasach podałem czas w jakim przesłaliście poprawne hasło. Gratulujemy dosyć równych wyników! (Ukryta treść)

• announcement_metin2_it_4a7d92334e95769494996f7188cae3fd.jpg 17. lutego 2018 24 godziny W SPRZEDAŻY: - 35 SM announcement_metin2_it_79c08168dcab9920187b81acc3cccf99.jpg ZNIŻKA NA: - 68 SM (79 SM) - 51 SM (59 SM) Udanych zakupów życzy, Zespół Metin2.pl

• Cytat od OczkiSui: „Wujek GF, kiedy next HH? ” Nie wiemy nic o planowanym HH w najbliższym czasie. Niemniej jednak przygotowywana jest ciekawa oferta, dlatego śledźcie wieczorem dział ogłoszeń.

• Pierwszy etap

Krzyżówka dla żony: Pytanie nr 1. Potrzebny do ulepszenia Piekielnego Pancerza na +8. _ 27 _ _ Pytanie nr 2. M4 dla Smerfów. _ 12 _ 24 _ _ 2 Pytanie nr 3. System do zdobywania nowej waluty. _ 8 _ 36 Pytanie nr 4. Jeden z potworów w Lesie Duchów. _ 18 _ _ _ 14 Pytanie nr 5. Inaczej kombinacja. 19 _ 4 _ _ Pytanie nr 6. Pełni funkcję Administratora Gry. 25 _ 28 _ _ Pytanie nr 7. Boss grasujący w Górach Grzmotu. 30 _ _ _ _ 3 _ Pytanie nr 8. Maska, która pozwala ci okazywać uczucia. 20 _ 32 _ 42 Pyta…

• Rozmowy konTROLLowane Samos

Ascoran - - Dyskusje Samos

Odbiegacie od poziomu kultury, więc wyciąłem kilka ostatnich postów. Bez wchodzenia w czyjś real proszę.

• Rozmowy konTROLLowane Samos

Ascoran - - Dyskusje Samos

Cytat od GrupaBraaaci: „usuneli kolejna nieprzemyślana sytuacja przez moderatorów ” Moderatorzy nie mieli z tym nic wspólnego.

• Musimy to zrobić, aby dokonać kolejnego technologicznego skoku forum. Liczę, że zbliżymy się ku lepszemu!

• Kostiumy zawsze pojawiały się w różnych cenach. Poza tym, nie my dajemy, ale informujemy, co będzie. To istotna różnica. Temat zamykam, bo nie będę się tutaj przepychał. Myślę, że już wszystko wyjaśniłem.

• Myślisz, że nie mam co robić tylko szukać twoich postów na forum i je usuwać? Zaiste, naprawdę. Napisałem już, że w swoim czasie dowiecie się wszystkiego, a wcześniejsze zoptymalizowanie bazy danych jest konieczne w tym celu.