Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 36.

• Talizmany do v3 i do pvp

Sapphire - - Archiwum

wiatru :p

• Postac z minusowa ranga

Sapphire - - Archiwum

to tak jak ci pizze tepnij się na swiatynie zodiaku ubierz symbol na zbijanie rangi i zostaw postke na kilka h - nikt nie może cię zabić a ranga się zbija To tak jak ci pisze** autokorekta rules

• Jaki item do groty

Sapphire - - Archiwum

już Ci pisałem pod innym postem lepiej ubierać się pod błyski niż pod strzały... 70+ na błyski i wszystkie setao w av2 biją ci po 50-100 xd a zbufem po 1 także tego xd

• Smocze skowyt

Sapphire - - Archiwum

Aaa myślałem ze jak ucieka to nvm, to niestety chyba nie jestem w stanie Ci pomóc xdd

• Szaman Smok po 4 latach

Sapphire - - Archiwum

z nowymi bonusami aka zywiolami o wiele lepiej ubierać do groty odp na blyskawice niz na strzały 60 błyski i 60/80 diabły wystarcza żeby puszczac jakakolwiek postke (autolowy) na maxi maxi w av2 (vhyba)

• Problem z uruchomieniem gry!

Sapphire - - Archiwum

Wczorsj byla aktualizacja wystarczy początkach jak nie będzie działało to reinstal wystarczy poczekac* autokorekta heh

• Smocze skowyt

Sapphire - - Archiwum

Chyba normalne, widocznie buguje się tak samo jak inne skile na odległość np przywołanie blyskawic lub skile archera :p

• imo weź ja wyrzuć nie ma co takiej trzymać. Lepiej robić odrazu perfa a nie bawić się z jakimiś niskimi przeskokami i czekać kilka miesięcy aż skocza jej przeskok xD Nie wiem czy ktoś znajdzie się by kupić peta (oczywiście jeśli to nie razador) 3 skilowego ze słabymi przeskokami

• Kostiumy świąteczne

Sapphire - - Archiwum

Skrzynki z kostiumami były na początku grudnia jakos i chyba już nie będzie, tak normalnie można je ztransmutowac

• Postac z minusowa ranga

Sapphire - - Archiwum

Nie wylatuje przywiązane eq :p a najlepiej zbijac na swiatyni zodiaku - nikt cię nie może tam zabić a ranga spada normalnie

• Usuwanie postaci

Sapphire - - Archiwum

Chyba tak - jak masz błąd podczas usuwania postki po prostu zrestartuj klienta :d

• Body a misja 92/94

Sapphire - - Archiwum

Tez mi się wydaje ze wartość brac - hp nadrobisz wartość tak srednio bym powiedxial

• 3 pytania

Sapphire - - Archiwum

1. Tak 2. Tak 3. Będzie lepszy drop na 55

• Ostatnio przegladalem wartosci na skilach petow i stwierdzilem ze dla szamana najlepszy jest smok a nie nemerka co Wy o tym sadzicie ?

• Kilka Pytań

Sapphire - - Archiwum

1.tak mozna 2.zalezy czy idziesz expic czy metki tluc 3. tak ma mniejsze 4.zostawiaj tylko liczby wieksze od 5 i powinno byc git/ ew zapisuj sobie na kartce jakie liczby byly - mozesz wtedy przewidziec co moze ci wyleciec w nastepnych kartach

• Talizmany do v3 i do pvp

Sapphire - - Archiwum

Jezeli talizman sluzy do expa np w grocie to oplaca sie zrobic +1 blyskawic bo maja inne przeliczniki a nie 1% odp na blyski np - takie ja mialem odczucie A jezeli chodzi o talek do pvp to jego + chyba w takiej sytuacji nie ma znaczenia

• WP a polimorfia

Sapphire - - Archiwum

imo bicie "z buta" na meleykach itd jako sura jest bardziej oplacalne niz poli :p

• talizman na grote i zaklety las

Sapphire - - Archiwum

nic chyba dopiero +1 daje jakis tam przelicznik

• Niezrealizowane kupno w IS

Sapphire - - Archiwum

Jak kupujesz skrzynke odrazu wyswietla sie co ci wypadlo - najpewniej by gracze w pozniejszym czasie sobie nie otwierali pierscieni radosc

• Pas Dusz na lvl 100

Sapphire - - Archiwum

Wszystkich itemków 80+ nie da ulepszac sie u kowali