Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 24.

• Banowanie

Viktory - - Archiwum

Boty są banowane zapewniam Was Zgłosić bota możecie poprzez System suport jak i GM/SGM bezpośrednio w grze nie raz mi zgłaszano i od reki sprawdzałem zgłoszenie i jeśli się potwierdziło "rozgrzeszałem " Co się tyczy zgłoszonych botów lecz dodanych do listy pod szczególnym nadzorem : GM czyli ja sprawdzam każde zgłoszenie lecz gdy gracza nie ma on-line w grze jest dodawany do listy pod szczególnym nadzorem. A ja zajmuje się botami które są aktualnie w grze.Wchodząc do gry GM za każdym razem spraw…

• skojarzenia :D

Viktory - - Gry i zabawy

Refleksja -zaduma

• Cytat od SXxLordxSC: „Gm nie może mieć prywatnego konta na serwerze, gdzie pełni rolę admina. Poza tym gm nie banuje z prywatnych postaci, a poprzed tryb ghost, który ma w swoim cliencie. Pozdrawiam cieplutko ” Cytat od SXxLordxSC: „Gm nie może mieć prywatnego konta na serwerze, gdzie pełni rolę admina. Poza tym gm nie banuje z prywatnych postaci, a poprzed tryb ghost, który ma w swoim cliencie. Pozdrawiam cieplutko ” Dokladnie tak jak wypowiedz wyżej a jesli jak mowisz ktos banuje z priv postac…

• Jakiej muzy słuchacie?

Viktory - - Hydepark

youtube.com/watch?v=fGzISmJzyi8

• Cytat od Aszti: „hello - Witaj Pyszna Co robisz w wolnym czasie? - W Wolnym czasie odpoczywam no teraz go mam ciut więcej ( wypadek ) Jak poprawiasz sobie humor? - Nie muszę TY go poprawiłaś mi go pisząc do mnie ( Bardzo za to Dziękuje ) Film czy Książka? - I to i to Dobry film i dobra książka Jaki gatunek filmów lubisz najbardziej? - 3 Metry nad Niebem ,Tylko Ciebie Chce, Mów mi Hache-Wybacz ale wciąż Cie Kocham Masz film do którego wróciłeś kilkukrotnie i zamierzasz jeszcze kiedyś wrócić? -Wie…

• Pogodynka

Viktory - - Dyskusje Etolin

Karpacz cieplutko

• Jakiej muzy słuchacie?

Viktory - - Hydepark

youtube.com/watch?v=xButjfhZWVU youtube.com/watch?v=5anLPw0Efmo youtube.com/watch?v=vaAVByGaON0 youtube.com/watch?v=k-ImCpNqbJw Moderator Orestes:Posty zostały połączone

• Jakiej muzy słuchacie?

Viktory - - Hydepark

youtube.com/watch?v=ZDl6oWohq7k youtube.com/watch?v=DwvHaRb0BuU youtube.com/watch?v=xvEUrNqkDaM a ja słucham dzis tego

• Hej Bobasku! love.png Witaj niedobra Mauusiu 300.gif Twoja ulubiona SGMka? Hmmmm....... 585.gif Wszystkie Kobiety z Team są SugarwareZ-242.gifKochane Ojej! Dlaczego właśnie ja?:D 217.gifNie ma takiego który by sie oparł Tobie384.gif Byłeś grzeczny w 2016 roku? emot91.gifbardzo byłem grzeszny 458.gif Jaki typ muzyki preferujesz? 390.gif nastrojowa gitara Jak brzmi Twoje motto życiowe? Od kiedy zostałem GM mam tylko jedno :Każdego Bota 544.gif Do miłego! heart.png 689.gifjuż sie nie moge doczekać …

• Cześć ! smile.png Witaj Pamster Coś tutaj pusto się zrobiło ;c Jakie pusto wiem że jem za 10 ludzi ale troche podziele sie lodówka nigdy nie pusta Dużo prezentów dostałeś na święta? Zawsze mało mogło by być ...dużo więcej Sok czy Cola? Pamster pytanie Jadłeś kiedyś ośmiornice? Rok temu ale jak masz to podziel sie chyba ze znasz gdzie mozna żywa ...zamówic chetnie stawiam obiad . Jemy obaj osmiornice Jadasz fast-foody ? Zdarza się na szybko zamowić Jeszcze tu wróce ! smile.png

• Z okazji Świąt Bożego Narodzenia GM Viktory składa najserdeczniejsze Życzenia Bożego Narodzenia graczom serwera Tortuga Jak obyczaj każe stary, według ojców naszych wiary, chcemy złożyć Wam życzenia, z dniem Bożego Narodzenia. Niech ta Gwiazdka Betlejemska, która wschodzi tuż po zmroku, da Wam szczęście i pomyślność, w nadchodzącym Nowy Roku. A przede wszystkim Zdrowia i wytrwałości w dążeniu do wymarzonego celu

• Jakiej muzy słuchacie?

Viktory - - Hydepark

youtube.com/watch?v=K6s8vsgI-pM Coś dla refleksji

• Cytat od .::Asami::.: „Hejo Witam zima czy lato? Kazda pora roku jest dla mnie wspaniała narty czy sanki? duża pompowana dętka książka czy film? kwestia doboru klimatu dobra książka dobry film najlepsza Twoja cecha charakteru? upartość jak się uprę to i gore przestawię największa wada? a jakie wady ma słodki bobasek lubisz dostawać prezenty czy rozdawać? rozdawac .....prezenty w postaci :Twoje konto otrzymało prezent od ...... masz już postanowienia noworoczne? Tak ... jeszcze tu wrócę OK ” Cyta…

• Jakiej muzy słuchacie?

Viktory - - Hydepark

youtube.com/watch?v=KdBq1eTyBgE

• Cytat od DarkSymphony: „Co cenisz sobie w życiu najbardziej? Uczciwość Czego w życiu byś nie zjadł? Prościej będzie co nie nadaje się do zjedzenia nie ucieka na drzewo to zjadliwe Ulubiony aktor i dlaczego? Władysław Kowalski Ulubiony film? Sami swoi Kochaj albo rzuć Nie ma Mocnych Jak rozpętałem II wojnę światowa ubaw na całego mam Ulubiona książka? Przede wszystkim książki zagłębiające naukę /religie Biblia ,Koran, Tora.... wyjaśniające zagadnienia ludzi i wierzeń badanie starych obyczajów i k…

• Cytat od Voilie: „Hej Viktorku! Jak mija wieczorek? Milutko bo jesteś TY Voilie Dlaczego tak późno założyłeś prezentację?! Ponieważ....nie nakrzyczałaś na mnie żebym ja wcześniej założył Jesteś rannym ptaszkiem? Tak gram do 4 a wstaje o 5 Ulubiony dzień tygodnia? Ciężko powiedzieć .....każdy jest ulubiony jak robisz to co kochasz/ lubisz Spełniłeś już jakieś marzenie? Jakie? Tak spełniłem parę marzeń lecz nie wszystkie a już mam kolejne Np zupa kalafiorowa ugotowana przez Voilie to jedno z marze…

• Cytat od DarkSymphony: „Hej ;> Jak masz na imię? G....szedł przez wieś ale bez worku piasku Ile wiosen za Tobą? Stary jestem ponad 3.....^^ Ulubiony kolor? Nie ma takiego wszystkie kolory są piękne Szczególnie dla daltonisty Co najbardziej lubisz w swojej pracy jako GM? Pomoc gracza Metin2 Co Cię skłoniło do zostania nim? Chęć pomocy zazwyczaj Gram wieczorami /w nocy na grze są niegrzeczni gracze Ulubiona potrawa? A co serwujesz kałamarnice sushi ślimaki możne coś Azjatyckiego typu pieczony skor…

• Zapraszam do składania pytań w odnośnie gry jak i mojej osoby

• Jakiej muzy słuchacie?

Viktory - - Hydepark

youtube.com/watch?v=94IXo1dKaZY

• Expimy Art`a

Viktory - - Gry i zabawy

93 lv 14 %