Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 30.

• Gdzie zarabiać? Body czy mental?

Ehlana - - Archiwum

Hej! Takie pytanie ma swój własny temat, o tutaj: Gdzie i jak zarabiać/dropić Wojownikiem? Wspomniany przeze mnie temat jest o wiele lepszy niż Dyskusje Tasmanii, ponieważ tam zazwyczaj udzielają się gracza grający właśnie wojownikiem i posiadający doświadczenie oraz wiedzę. Temat zamykam i przenoszę do archiwum. Pozdrawiam serdecznie.

• Problem z Gra

Ehlana - - Archiwum

Hej! Szybciej odpowiedź otrzymasz tutaj: Problemy Techniczne Będzie bardziej precyzyjna, a przynajmniej tak mi się wydaje. Zamykam.

• Aktywność GM

Ehlana - - Archiwum

Jeśli chcesz dotrzeć do GMów, zapraszam na support. Masz tam bezpośredni kontakt z administracją gry. Wątpię, by tutaj ktoś z czerwonych to zobaczył. Jeżeli Twoje podania były odrzucone to znaczy, że coś było nie tak. To logiczne. Temat zamykam i przenoszę do archiwum. I wszystkie takie tematy będą zamykane. Powtarzam, zapraszam do supportu. A na marginesie, jako że jestem ostatnio uczulona na poprawność językowa (wiem, sama robię błędy, ale uczę się na nich). Zdania kończymy znakiem interpunkcy…

• Szczęśliwego Nowego Roku! Dobrego dropu, mało lagów i jak najrzadszego wyłączania serwera (a najlepiej to w ogóle)! :3

• Naprawdę nie mam pojęcia o co chodzi z tym tematem, ale jeśli chcesz porozmawiać o serwerze, jest od tego odpowiedni temat. Zamykam.

• Temat służy do zamieszczania zabawnych screenów w obrębie serwera Tasmania. Zabrania Się : arrow.png Zamieszczania ss'ów ksucia ( "pomocy" w biciu metinów , bossów itd.); arrow.png Komentowania postów innych użytkowników forum; arrow.png Zamieszczania samego opisu sytuacji bez dowodu w postaci ss'a; arrow.png Umieszczania postów wulgarnych, obrażających innych; arrow.png Nawołujących do nienawiści rasowej, etnicznej lub wyznaniowej; arrow.png Publikowania zdjęć z pseudo-cenzurą (niektóre części …

• Hej! Wszystkie informacje o eventach masz tutaj: Świąteczne eventy w Metin2 Od 30.11.: Wygrywajcie wspaniałe nagrody, uczestnicząc w Tomboli lub kręcąc Kołem Losu, i pożegnajcie stary rok fantastycznymi fajerwerkami, które będziecie mogli nabyć u eventowej pomocniczki od 29.12. Wszystkie nagrody eventowe będzie można zrealizować do 15 stycznia 2018.

• c) Tematy nieaktywne przez 21 dni będą zamykane przez moderatora i przenoszone do archiwum (wyjątek stanowią tematy z rekordami, kalendaria, itp.).

• Wspólne granie

Ehlana - - Archiwum

c) Tematy nieaktywne przez 21 dni będą zamykane przez moderatora i przenoszone do archiwum (wyjątek stanowią tematy z rekordami, kalendaria, itp.).

• WSPOLNA GRA TASMANIA JINNO

Ehlana - - Archiwum

c) Tematy nieaktywne przez 21 dni będą zamykane przez moderatora i przenoszone do archiwum (wyjątek stanowią tematy z rekordami, kalendaria, itp.).

• Metin2 HD

Ehlana - - Galerie

Uwielbiam długie włosy i wręcz jaram się tym warkoczem! Dla mnie brązowe lepsze, bardziej mi się podobają :3

• Śmieszki śmieszkami, ale ja naprawdę chciałabym od was tematy na artykuły @Michu, dlatego doceniam wypowiedzi i artykuły, w których mówi się co chce, ale tak, że nie można się do niczego przyczepić Da się! Ale trzeba kombinować, zmieniać i starać się Chcesz spróbować?

• Niestety, ale nie gram na Tasmanii, więc nie mogę się wypowiedzieć dokładniej na temat botów na serwerze. Jednak, @Michu, możesz dołączyć do nas, do gazetki, i sam napisać na ten temat Zgaduję, że będziesz miał więcej do powiedzenia niż ja A jakieś inne tematy oprócz botów?

• Hej! Taki mały offtop. Piszę właśnie artykuły no najnowszego numeru Metinews i mam do was prośbę! Proszę was o napisanie do mnie wiadomości prywatnej z pomysłami na artykuły, ponieważ chciałabym napisać więcej artykułów o tematyce metinowskiej, niż offtop. Ponadto prosiłabym, aby napisali do mnie "starzy wyjadacze" z innych serwerów. Chciałam zrobić cykl artykułów o serwerach przed fuzją, lata około 2008-2012, więc naprawdę mi na tym zależy :3 Oczywiście młodsze serwery miały później start, więc…

• Metin2 HD

Ehlana - - Galerie

Twarz ninji jest lekko przerażająca, ale jakościowo dobra :3 Za to fryzura szamanki genialna i piękna!

• Szukam gildi

Ehlana - - Archiwum

Hej! Takie tematy zakłada się w tym dziale: Gildie Tam szybciej znajdziesz

• W dziale Market jest o tyle dobrze, że podczas zakładania tematu jest pole "Kontakt". Znajoma osoba może wpisać Twój nick albo numer gg, więc racze nie powinno być problemu A co do niemożliwości napisania tematu tam, post wyżej wszystko wyjaśnia Zamykam

• Zgadnij, kto napisze następny?

Ehlana - - Gry i zabawy

Niespodzianka! @Ascoran?

• Hej! Teraz to ja jestem waszym modkiem! :3 Tak więc witam serdecznie! Jak wam mija dzień? Jak gra? Pech czy szczęście?

• Pytania o peta

Ehlana - - Archiwum

Hej! Takie pytania najlepiej zadawać tutaj: Pytania i Wskazówki Tam więcej osób zobaczy Twój post i Ci odpowie Zamykam