Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 60.

• Rozmowy konTROLLowane Etolin

MIND - - Dyskusje Etolin

Zachęcam do powstrzymania się od rozwodów nt. nielegalnego oprogramowania. Kolejne informacje o nim uznam za jego propagowanie i reklamę, miłego wieczoru.

MIND - - Dyskusje Etolin

Skasowałem posty, bez jakiej kolwiek wartości merytorycznej czyt. przepychanki słowne. MIIND.

• Cytat: „Pamiętaj że jeżeli będziesz z szacunkiem podchodził to graczy to odwdziecza Ci się tym samym.” gdzie zauwazyłeś przejaw braku szacunku? zawsze staram się współpracować, ale jeśli ktoś nie reaguje na upomnienia na pw to co mogę nie mam obowiązku edytować wszystkich nieregulaminowych postów.. Cytat: „Przeciez ten moderator jak kazdy inny to kolejny gracz,ktory pewnie lezal na ziemi i był poniżany...dostal sie do Teamu by chociaz tu miec wladze.Tak samo z madiyoo byla ciagle na glebie i wys…

• Mogę kasowanie zamienić na coś innego jeśli chcesz

• Filmiki Etolin

MIND - - Dyskusje Etolin

Przeczyszczono temat. Skasowałem film z wulgarmym wyrazem w języku angielskim.

MIND - - Dyskusje Etolin

Tylko w wypadku karygodnego złamiania regulaminu.

MIND - - Dyskusje Etolin

Tak samo policja może stosować pouczenie, jak i mandat, tak samo ja staram się upominać użytkowników lub edytować posty, a nie od razu warmować. Uważam, że współpraca z użytkownikiem jest opłacalna dla obu stron.

• Przerwa świąteczno-noworoczna.

MIND - - Dyskusje Etolin

Cytat: „Mogłeś wyciąć sad.png tyle się napracowałem 3.gif” skasować szybciej sorki :<

MIND - - Dyskusje Etolin

zacytowałeś nieregulaminową wypowiedź ?

MIND - - Dyskusje Etolin

Upomnienki rozdane, wesołych świąt.

• całe EQ wybonowane, szkoda że tylko że tymi zmiankami z b ciężko wsadzić coś sensownego, ale nadają się do trutek

• MIND - Breaking Point

MIND - - Prezentacje Teamu

Cytat: „Cześ wstręciuchu! pfi pomyliłas moje zdjecia chyba z kimś Pomidor wszyscy? Lubisz pomidorki? *lennyfejs* tak średnio bym powiedział Pomarańcze lubisz, a mandarynki? :X są dla mnie zaa łatwe Słowo, którego najczęściej używasz too... luzik arbuzik Podoba Ci się Twoje życie? grin.png tak średnio bym powiedział Wrócę, jak znów podeślesz mi swoją prezkę :X kiss.png wpadłem ”

• bugi były zawsze, od kamieni metin w niedostępnych miejsach, po brak możliwości przejazdu w czerwonym lesie Czy ja wiem czy nacisk na IS.. już rozumiem że jeśli miałoby być tak jak w AIONIE, należy wykupić PREMIUM żeby móc handlować z innymi - tak więc żadnego nacisku nie czuję wszystko można zdobyć w grze, wliczając kupony na SM

• MIND - Breaking Point

MIND - - Prezentacje Teamu

Cześć, jestem MIND, żyję i żeruję w nocy. Zastrzegam sobie prawo do używania pomidorów, ponieważ cenię sobie prywatność Bardzo lubię kawę, słodycze i pomarańcze. Z grą jestem związany praktycznie od samych jej początków. youtube.com/watch?v=gk-aCL6eyGc

• Cytat: „przyczyna- to brak wpływających środków pieniężnych od strony gracza czyli koszt opłaty servera jest wyższy od zysku to ci pomogę a ile zamknęli znajdziesz nam ? ” nwm czy sam Art słyszał coś na ten temat problem był z grywalnością, pare lat później w grze AION też była fuzja serwerów dla mnie to tworzenie rynku zbytu, tak jak sam transfer postaci.. propsuje fuzję i nie szukam w tym klęski gra nie może stać w miejscu, musi się rozwijać, to urok gier MMORPG, gdy na zebraniu TEAMU usłyszał…

• 10 lat temu bonowało się EQ szkatami od biologa i eventami i ludzie mieli wszystko Dla mnie parcie na bycie najlepszym jest chore, przelicytowywanie się kto będzie lepszy.. lecz za jaką cenę.. Kto chce wydaje, kto ma za dużo też wyda, komu się nie podoba niech milczy Jak dla mnie każdy powinien mieć swoje zdanie, a nie przekonywać innych do niego. Nieegoistycznie i nienarcystycznie koncentrować się na sobie

• Cytat: „Popełniasz duży błąd myślowy bo: jeśli po tych wszystkich krzywych akcjach GFu odejdzie topka serwera ” wgl po co robić co kolwiek w życiu, jeśli w ziemię znów uderzy kometa i tak wszystko stracimy

• właściwie sm są do kupienia w grze, nie musisz pompować kasy żeby coś mieć kwestia jej chomikowania pięknem tej gry jest to że osoba której nie stać na co kolwiek, może mieć wszystko, okupić to cierpliwośćą, też chciałem być odrazu najlepszym, ale tylko trochę zacierałem tą granicę

• Pan Mariusz coś ostatnio słabo odcinki wrzuca