Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

• Nie musisz nagrywać filmików, wyślij zgłoszenie z nazwami botów poprzez formularz znajdujący się na stronie support.metin2.pl a pierwszy GM, który będzie obecny i będzie mógł, zweryfikuje tą informację.

• Ale na czym polega ta wina? Bo nie bardzo mogę się jej dopatrzyć. GF czasami oferuje jakieś promocje a czasami nie. Promocje są w różny sposób przyjmowane przez społeczność, niektórzy dopatrują się w nich upadku gry a niektórzy je uwielbiają, najważniejsza jest droga środka. Jak pojawią się jakieś nowe promocje to super a jeśli się nie pojawią to też będzie ok. IS nie stanowi istoty gry.

• Cytat od Virtus: „Zero promocji tylko nowości ” Promocja ma to do siebie, że nie stanowi oferty stałej. Cytat od Virtus: „A jakie decyzje zostały już podjęte? ” Wszystko co możemy Wam przekazywać, przekazujemy w terminach ustalonych przez wydawcę gry.

• Cytat od kurson: „ja się pytałem w temacie IS-u do kiedy będą w ofercie kostiumy? ” Decyzja odnoście kostiumów nie została jeszcze podjęta, dlatego nie została opublikowana.

• Myślę, że wszystko w tym temacie już zostało napisane (zadeklarowane).

• Cytat od YamiBakura: „Większa szansa jest wygrać w totka niż dostać się do polskiego teamu, skoro wszyscy są odrzucani. ” Nie wiem na jakiej podstawie wysuwasz takie twierdzenie. Rekrutacja jest cały czas otwarta a dla jej zwiększenia wykorzystałam nawet film youtubera o pseudonimie Sabal (pozdrawiam).

• @Przemek321 - znikające boty (lub takie, które przestają bocić w naszej obecności) to dla nas jedynie lekkie utrudnienie. System rekrutacji do Zespołu jest cały czas otwarty, odrzucane są podania tylko tych osób, które nie spełniają wymogów lub, których sami nie chcielibyście widzieć w charakterze GM. Zapraszamy do tematu: Dołącz do nas!

• Szanowny graczu, GMów jest kilku a botów miliony (powiedzenie jednego z graczy grających na serwerze Tasmania). Skuteczność zespołu Metin2PL zależy bezpośrednio od tego, ilu jest chętnych do nieodpłatnej pracy na rzecz społeczności a jeśli chętnych zabraknie całkowicie, nie będziemy banować żadnych botów. Ewentualne zgłoszenia botów należy wysyłać na support.metin2.pl

• Cytat od DARKRIDER: „Czyli mam rozumieć że nie udzielacie w takim przypadku pomocy Więc drodzy boterzy droga wolna można próbować coś dorwać z eq na serwerach ” Nie możemy pomóc każdemu, kto zgłosi się do nas dlatego, że utracił przedmiot w wyniku śmierci na ujemnej randze. W przeszłości zdarzało nam się udzielać pomocy ofiarom podobnych złodziei, ale każda taka sytuacja jest analizowana indywidualnie a ostateczna decyzja jest podejmowana przez opiekuna projektu.

• Cytat od ProMatysz: „nakarmienie peta itemem... ja dostalem odpowiedz ze nie da sie przywrocic itemu. ” Kiedyś faktycznie nie udzielaliśmy pomocy w tym zakresie, teraz odmawiamy tylko wtedy, gdy już raz została udzielona taka pomoc graczowi.

• Dołącz do nas!

Santonia - - Zespół Metin2

youtube.com/watch?v=6dB-3akLmgI&feature=youtu.be Stań się częścią naszego zespołu! Rekrutacja Mistrzów Gry Rekrutacja Mistrzów Gry

• Drodzy Gracze, W związku ze zbliżającymi się świętami, urlopami członków Teamu i większej ilości zgłoszeń w tym czasie, realizacja ich na forum oraz w grze może się wydłużyć. (ta sytuacja może trwać aż do 3 stycznia) Za wszelkie utrudnienia przepraszamy i życzymy wesołych i pogodnych świąt oraz do siego roku! Wasz Zespół Metin2PL

• Cytat od Rick: „Na Androsie tez się wyświetliło ale nie ma przerwy.... ” Przepraszamy, komunikaty są umieszczone w harmonogramie, który po prostu nie został zaktualizowany w związku z przesuniętą konserwacją. Dzisiaj oczywiście żadnej przerwy nie będzie.

• @Django wybacz, ale nie masz mandatu do tego, by wypytywać o takie rzeczy Moje wypowiedzi na forum mają charakter informacyjny i nie stanowią zaproszenia do atakowania.

• Cytat od Extaza: „Eventy okrojone, team ma nas dosłownie W DUPIE. 0 odpisywania na pytania odnośnie eventów ” Nikt nie ma Was w dupie. Przez cały weekend byliśmy zajęci realizacją bieżących zadań i zwyczajnie nikt, kto mógłby się wypowiedzieć nie miał czasu na śledzenie forum. Cytat od Champa: „Drogi Teamie czy zamierzacie oddać Smocze Znaki które poszły na tombolę, a klikam kilka godzin i na 6 losów odebrałem jeden ? ” TEAM nie zarządza Smoczymi Znakami, ale jeśli wyślesz zgłoszenie błędu związ…

• Literówka w adresie e-mail

Santonia - - Archiwum

Support pomaga w niektórych podobnych przypadkach. Wyślij zgłoszenie na support.metin2.pl a my sprawdzimy, co da się zrobić.

• @slolm członkowie zespołu Metin2DE nie zrobią nic więcej poza wyrażeniem współczucia dlatego, że zgłoszenie dotyczące visty zostało już przekazane do działu technicznego w dniu 1 listopada 2017 przez @Ingolfa

• Przypominam, że rozmowa/reklamowanie pirackich serwerów jest niedozwolona na tym forum.

• @Tujka brak wsparcia dla określonego SO to nie tylko modyfikacje klienta, to również modyfikacje sterowników grafiki, tych odpowiedzialnych za transmisję danych (zmiany wynikające z doskonalszego protokołu) i wiele innych. Zaprzestanie rozwoju gry aby utrzymać kompatybilność klienta ze starszym SO wcale nie wyklucza ryzyka, że ten klient przestanie działać dlatego, że producenci wszystkich komponentów składających się na Twój komputer również uwzględniają w swoich produktach brak wsparcia dla wi…

• Tujka - obecnie prawie każdy program okienkowy napisany na SO windows opiera się na komponentach dostarczanych przez ten system. Jeśli nowa wersja gry wykorzystuje komponent, który nie jest kompatybilny ze starszymi wersjami windows (występował w starszej wersji windows ale już w nowszej został mocno zmodyfikowany), to cały klient gry będzie miał problemu z poprawnym funkcjonowaniem na starszej wersji systemu operacyjnego.