Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 172.

• Temat przeczyściłam... nagrody rozdałam. Niestety nie dajecie mi wyboru Bardzo proszę takiego typu ''historie'' rozwiązywać na PW. Obym nie była zmuszona do ponownej takiej ingerencji.

• A ja powiem tak... To jest internet, to tylko gra i różni ludzie. Każdy może być tak naprawdę kim chce, kreować siebie na jakiś wymyślony przez siebie ''wzór''. Do czego zmierzam? a do tego, że opowiadając o sobie szczegóły z życia realnego bardzo ryzykujecie, nie podaje się informacji o sobie w grze obcym ludziom... Bo potem różnie to bywa... i z takich znajomości w grze, wychodzą różne sytuację. Dlatego przestrzegam was przed tym. Po co sobie utrudniać wszystko?

• Ja was proszę panowie, jeśli macie konflikt rozwiążcie go na PW czy też na TS nie na forum! Bo tak post za postem konflikt narasta. Naprawdę nie chce być zmuszona do kasacji waszych postów bo uważam, że taki krok to ostateczność. Ja rozumiem, że Metin2 to specyficzna gra, która budzi wiele emocji, ale nie dajmy się zwariować. Forum to nie miejsce ringu, kto komu bardziej dopiecze. Czy naprawdę nie macie ciekawych tematów do poruszenia bez obrażania, atakowania i prowokowania?

• Przeczyściłam temat bo w złym kierunku to szło. Ogólnie powinniśmy się nawzajem szanować. Forum, na którym się znajdujemy, dość luźno podchodzi do wielu spraw i daję swobodę wypowiedzi. Pamiętajmy, że zawsze istnieją jakieś granice i nie powinniśmy ich przekraczać.

• Niet. @Sodyr ?

• Wiki Metin2.pl

Nathiel - - Porozmawiajmy o Metin2

Cytat od Raijuu: „Na brytyjskiej wiki już od jakiegoś czasu jest tabelka ze statystykami Bashido - Pet system. Na naszej nadal brak. Proszę redaktorów wiki o aktualizację. ” Tabelka została zaktualizowana. KLIK

• Tak @Ingolf?

• No No fajne pvp tam macie na tym Diumarze Arena się najlepiej sprawdza w takich wyjątkowych chwilach. Ale duży plus za odwagę dla obu Panów, że wzięli te pvp.

• Cytat od MichasioX: „ludzie jestem jakiś głupi jak dodać obrazek ?? ” Pisząc posta u góry masz zakładki. Wybierz zakładkę obraz i wklej link do obrazka w oknie

• Cytat od JedrzejzAgronasa: „hmmm Nathiel, a może Pręciku? to jak kwiatki to tez jest słitaśne ” JedrzejzAgronasa miło, że pamiętasz o mnie. Ale jest napisane, że słowa brzydkie będą podmieniane (obrażające kogoś). Ciekawym aspektem jest również to, że to ja się opiekuję i pilnuję ładu i składu, więc mam więcej możliwości A tak szczerze to liczę na waszą kreatywność w używaniu różnych, ciekawych słów w naszym języku, Które nie będą słowem brzydkim, obrazą i wulgaryzmem. Także macie duże pole do p…

• Łobuzy Diumarowe Od dziś każde brzydkie słowo oczywiście (nieprzesadzone bo za takie będę nagradzać), które nie będzie wulgaryzmem, ciężką obrazą będę podmieniać na: Misiu, robaczku, słoneczko, kwiatuszku, tygrysku itd. Więc piszcie z rozwagą posty, żeby nie wyszło z mieszania błotem cukrzenie. Pozdrawiam ciepło wasza opiekunka

• Wiki Metin2.pl

Nathiel - - Porozmawiajmy o Metin2

Drodzy Gracze. W związku, że prosiliście o informację na wiki, dotyczące Skarbu Babilonu oraz przedmiotów, które możecie zdobyć z tej wspaniałej skrzyni. Utworzyłam dla was artykuł. Zapraszam do czytania. Skarb Babilonu

• Witajcie Łobuzy. Ja tu myślałam, że na Dyskusjach Diumar świątecznie, że dostanę od was prezent pod postacią wzajemnych życzeń, przyjacielskich relacji. A tu przyjaźń kwitnie ale w innym kierunku. Zasmuciło mnie to bardzo Jedynym pocieszającym faktem jest to, że mogę rozdawać prezenty nie czekając na święta biggrin.png 446c65790ef252dbgen.jpg Kochani z racji tego, że zbliża się Sylwester mam dla was piosenkę odpowiednią na tą okazję. Może troszkę ostudzi wasze emocje na forum, może kogoś zainspi…

• Cytat od DemonWolf: „Widze Nathiel w akcji, juz nawet prawde usuwa. XD Ona chyba tez antychunjo jest ” Nathiel nic nie usuwała Nie jestem fanką żadnego królestwa. Co nie zmienia faktu, że jestem tu by was pilnować moi drodzy. Jak tam Event? Dużo skrzyneczek już odłożonych?

• Taka moja mała, przyjacielska rada Jak już wrzucacie screenshota na forum lepiej wcześniej zadbać o to by nie został usunięty. Zamazując słowa obraźliwe, które łamią regulamin. Taki screenshot nie będzie ciachany na pewno. Ale niestety tego to ja już za was nie zrobię. DemonWolf poważna? to jest muzyka klasyczna Nie przesadzajmy. Wielką sztuką jest porozumiewanie bez wulgaryzmów dla większości z tego co widzę. Swoje uczucia, pragnienia, poglądy MOŻNA wyrażać bez wulgaryzmów wierzcie mi.

• Jest jasno i wyraźnie napisane, dlaczego screenshot został wycięty. Proszę również o to byście nie wstawiali na forum sreenshotów, które obrażają innych użytkowników. Forum to nie miejsce na tego typu prowokacje. JedrzejzAgronasa nie prowokuj takimi sreenshotami ja Cię proszę

• Jakiej muzy słuchacie?

Nathiel - - Hydepark

youtube.com/watch?v=2zNSgSzhBfM youtube.com/watch?v=7oDOacflBKU

• Cytat od WklesleCzolo: „@Nathiel a co moj post o slubie PanciaPrezesa z Eliza i jego zmiana servera mial wspolnego z zarobkami i czemu zostal usuniety?:) ” Ponieważ pozostawiając go bez wcześniejszych postów (usuniętych) stracił by sens. Również w pewnym sensie prowokuje do dalszej wypowiedzi (negatywnej) takie ''uszczypnięcie'' kierowane do innego użytkownika forum i oczekiwanie na jego reakcje. A jak wiadomo nagminne tego typu zachowania na forum są traktowane jako flame. Póki co usunięcie tak…

• Drogi Diumarze. Jak zauważyliście posty wasze wylądowały w koszu. Czy naprawdę musicie schodzić na tematy materialne? To nie Targowisko. Forum to nie miejsce na tego typu przepychanki. Może lepiej pochwalcie się czy Świątynia Zodiaku już zrobiona. Pozdrawiam.

• Hola Hola robaczki Ja zdaję sobię sprawę z tego, że kochacie się nadzwyczajną miłością metinową ale bardzo proszę o nie zaglądanie sobie nawzajem do portfelika dobrze? Tak więc dyskusja dyskusją ale trzymajcie się regulaminu bo jak nie flood drażni me oczy to pseudocenzura a chyba nie warto otrzymywać upominków pod postacią ostrzeżeń itd. Bmw Ty to chyba taki łobuz jesteś co? bo prowokujesz mimo moich próśb. A ja jak każdy moderator mam swoją cierpliwość też. Tak więc mam nadzieję, że grzeczni b…