Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 655.

• Cytat od BekaZShinsoo: „Nie wiem jak was ale mnie bardziej interesuja przyszle wojny niz przeszle ” To będziesz długooo czekał ;D

• Cytat od LuckyLack: „jeszcze koledzy jakieś ciekawe instrukcje zale ale i pretensje odnośnie mojej osoby? słucham ” Pilnuj swojego nosa i swojej gildii od reszty się odwal, a andros stanie się cudowną krainą niczym Nibylandia Pozdrawiam

• Szanowna Administracjo, jestem człowiekiem o dużym zakresie wyrozumiałości, ale to, co się dzieje z tą grą ostatnio, to jakaś totalna kPina. Tak błahy (wydaje się być) problem związany z ciągłym wywalaniem jest naprawdę tak ciężki do rozwiązania dla techników GF'u? Mnie już naprawdę odechciewa się logować do tej gry... regularnie co 4minuty wywala. Proszę o przekazanie wyżej tej sprawy... na Androsie i tak jest nas garsta, a śmiem twierdzić, że niedługo będzie pusto.

• Jak tam zadymiarze? Macie z kim się bić? xD

• Psychodelak widzę nadal obstawia forum xD Psychoś przyznaj, że cie rajcują te forumowe "zadymki". ;d

• Cytat od urszulkaxd: „Siemka, Wiecie czemu bijąc bossa np trupa czy trytona nie mam dropu ? (120lv) ” Wprowadzili zakres lv w dropie teraz masz +/- 15lvi dropu.

• Niestety ;D Nadzieja w fuzji

• No to się pobiliście ;P

• Cytat od LuckyLack: „Cytat od LordzikDST: „Lepsza była wczoraj w lesie co prawda trwała 2 minuty, ale była ! ” Tylko szkoda że takich zadym nie było jak byliście w poprzednim królestwie;) teraz to shinso i jinno zostało ogołocone całkowicie;) ” a ileż to razy się biłeś z Gixerem, Szitem, Sodem czy Paczyszem ? ;D

• Cytat od RShamane1637: „Cytat od WybornyDiament: „Pytanie do administracji, kiedy zostanie naprawiony problem wywalania z gry? ” Nie wiem kolego jaki jest Twój staż w tej grze, ale to pytanie pojawia się od dobrych kilku lat, o ile nie od samego początku jej powstania. ” Szkoda tylko, że od aktualizacji 17.5 powyżej wspomniany problem zwiększył się masakrycznie. Kolejne pytanie to kiedy i czy zostanie odwołany ban na bank gildii...

• Nie chcę bronić GF'u bo kwestia lagów i wywalania z gry jest... śmieszna, ale odnoszę wrażenie, że pazerność graczy przekracza wszelkie granice. Niezmiernie mnie również ciekawi, dlaczego tylko podczas eventów jest tak duży przyrost graczy w postaci "dropowiczów". Niestety ludzie z gry zrobili sobie prace zarobkową i przez to jest jak jest... Zamiast zaśmiecać temat tym jaki to słaby event lepiej podkreślać, napominać i zwracać uwagę na ogromne problemy techniczne bo to one psują nam rozgrywkę. …

• Cytat od grzedzikk: „Wszyscy z mniejszymi lvl niż piszący up postawcie się w ich skórze...czas poświęcony wbijaniu lvl,Mase SM na na IS itp. Czekać tylko co i kiedy całą społeczność M2 dotknie. Bo do tego widać zmierza gra. Pozdr. ” Ja serdecznie współczuje 120lveom, (bez ironii) ale czy oni działali/ją fer wbijając mniejszym lvlom na spot główna postać z testem "teraz to mój spot" spadaj na psy ? Chciałbym tym postem zwrócić jedynie uwagę na fakt jak bardzo jesteśmy sobie potrzebni (małe i duże…

• Pytanko ;D Jeśli mam w amulecie 10 % abs ludzi to te 10% abs ludzi działa tylko wtedy kiedy przeciwnik ma identyczny amulet czy zawsze nawet jak przeciwnik nie ma amuletu ? ;D Wie ktoś coś?

• Cytat od Synthia: „Czesc moi kochani. Dzis odchodze z teamu, nie bede juz Waszym opiekunem. Osoby takie jak DARKRIDER, NuBiiS, czy DJango, Blizzard beda sie cieszyc. Szkoda, ale pewne zmiany w grze doprowadzily do tego, ze nie bede dalej grac - bo to nie ma sensu, a co sie wiaze z tym nie bede wchodzic na forum (jak co poniektorzy co skonczyli gre, a na forum ciagle spamuja - beka). Ile mozna miec cierpliwosci do tego wszystkiego. Zatem zycze Wam wszystkiego dobrego, fajnego opiekuna na forum, d…

• (Ukryta treść) Dokładnie ;D Jedni wydają gruby hajs sprzedając nieruchomości, a inni farcą w tomboli ;D Moderator Aszti:Wstawiłam spoiler, proszę na przyszłość nie rób piramidek cytatów a jak chcesz cytować wszystko to wstawiaj spoiler.

• Cytat od LuckyLack: „Cytat od Maibuu: „Fabryka IS nie nadąża z produkcją talizmanów i specjalnie opóźniają ewentualne odbiory ... ” Jedynie nadążają z wypłacaniem $$ z Is czekać az na koniec roku będzie HH z 50% :D, eventy coraz bardziej okrojone bądz zabrane.. i jak gracze jak wracać... ” Ja nie narzekam Wczoraj ugrałem 10 srebrnych a z nich 3 kamienie + tombola obdarowała mnie pieskiem na 30 dni, oraz talizmanem ognia ;))) Czekam na więcej ;>

• Na naszym serwie ani widu, ani słychu o talizmanach

• Cytat od VIII: „Mój dzisiejszy zakup za 60sm: KPgfpRZ.png kJjwLes.png Ulepszanie równie słabe jak w przypadku błysków. Czy ma ktoś talizman ognia? Ponoć tam nie potrzeba innych talizmanów jako ulepszacz. ” Posiadam talizman ognia i niestety również w tym przypadku na +1 potrzebny jest talizman ognia...

• Cytat od LuckyLack: „Hipokryta ” Tyle w kwestii twojego pilnowania regulaminu i prezentowania go innym graczom.