Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 518.

• Jakiej muzy słuchacie?

Dosarphic - - Hydepark

Pewnie nikt nie zna Irlandzkich zespołów no ale: youtube.com/watch?v=3JFb_aOn6rc

• I tu właśnie jest ten punkt komediowy jak ktoś wyżej napisał. Bugów jest masa czy to z yangami czy innymi, podejście GF do projektu jest jakie jest. Już nie raz pisałem, że Gameforge stosuje pewną modę na produkty wypuszczane w wersji beta lub early access - tyle, że Metin2 w tej formie trwa już zbyt długo i już dawno powinna zostać wydana finalna wersja - działająca poprawnie. Fora na większości narodowości grzmią odnośnie yang buga, do tego ludzie piszą o innych rzeczach, a i tak 90% z tych lu…

• Cytat od Santonia: „błąd z yangami wbrew pozorom nie okazał się tak poważny jak mogłoby się wydawać ” Ale wiesz Santonia, że ten bug nie trwa 3 dni jak publikacja filmików na youtube prawda? On trwa od momentu kiedy zmienione zostały tryby wojen i samo okno gildii. I wg. mnie trwa nadal Pamiętasz może błąd gdzie gracz zakładał gildie, niby założył, mógł oddawać expa, ale gildii nie miał nad głową? Wtedy się to zaczęło i odnosząc się do powagi sytuacji - racja ludzie (tzw. dzieci) bugowali pewnie…

• Przecież już nie raz były pobugowane handle - czytanie skilli 1 kamieniem duchowym, oddawanie biologa podczas handlowania, a teraz powielanie yangów. Wszystkie z 3 (10kk, wony, wpłacanie yang do gildii z niedostępnych miejsc na mapie) działały na PL'u oraz na innych globalach jak już pisałem od momentu zmian w okienkach gildii, ale jak to w zwyczaju z takimi rzeczami jest - ktoś się wygada koledze, ten powie dalej, a inny nagra filmik i potem jest wow. Niewykluczone, że ktoś otrzymał za to bana,…

• Grając w różne gry online czasem wchodzę na różne ts tudzież discordy i właśnie jakoś 30min temu chłopek z Negrosa chwalił się, że nabugował 32wony i nadal nie ma bana Mi jako osobie, która już nie gra to lotto, ale to jest pojedyncza jednostka, a pomyślcie, że ludzie mieli na to "extra" 24h. Do tego coś się z forum stało, że dostaję MASĘ starych powiadomień jako "nowe".

• Cytat od Michcio.: „Więc odpowiedz mi na pytanie a mianowicie, wiedziałeś o tym bugu od początku zmiany okienek gildyjnych? ” Te filmiki z tego tygodnia nie były jedynymi w przeciągu ostatnich kilku miesięcy. Więc sam sobie odpowiedz na to pytanie. Podobnie jak ten z katakumb i "wciskania się" w niedostępne miejsca. Ten likan nagrał w tym tyg., a ja widziałem to w wykonaniu szamanki jakoś w czerwcu. A to czy ktoś wiedział od początku, to raczej informacja mało Ci potrzebna Bo jak widać filmiki n…

• Cytat od Krabownik: „można jeszcze powiedzieć ze bug trwał przez tydzień ” Tydzień to był pokazany filmik jak to robić, a bug trwa już ohoho Osobiście znam dwie osoby, które z tą grą nigdy nie miały nic wspólnego, ale po takim info właśnie jak wspomniał Zamar na różnych streamach/grupach na facebooku ściągnęli metina i zaczęli sobie bugowanie yang w celach zarobkowych. Bana nadal nie mają

• Cytat od Art: „Nazwy sklepów składające się z więcej niż jednej linijki ukazują się teraz poprawnie. ” ouCtYQs.jpg Tylko, że to nie bug, a dostępność samej zawartości gry, lecz jednak pomimo chęci zrobienia by nie działało - nadal działa. A wystarczy wyeliminować to coś do omijania cenzury i już naprawione i nie działą, ale technicy chyba jeszcze tego poziomu nie osiągneli. Wiele gier ma swoje komendy dostępne dla graczy po "/". Dla przykładu w wielu hack'n slashach można sobie zmieniać kanały c…

• Cytat od VIII: „Przyszła mi myśl, że w takiej sytuacji dobre byłoby ręczne przenoszenie graczy do groty. Przykładowo jakiś gracz chce poexpić czy coś, pisze do admina, który teleportuje go do groty i zabiera krwisty dla zasady. Zajmujące zajęcie, ale przynajmniej jakieś rozwiązanie by było, a nie jak teraz, że blokowanie gry, bo NPC się nie podoba. ” GM - najczęściej uczeń lub osoba jeszcze dość młoda będąca jedną z 2 może 3 osób w administracji danego serwera, która wejdzie raz na jakiś czas po…

• Niestety, ale każda gra, której dotknie się GF zniechęca graczy mniejszymi lub większymi krokami. Z własnego doświadczenia i grania w takie gry jak właśnie Metin2, OGame, Gladiatus, Bitefight (tak, te przeglądarkowe) po przejęciu tych tytułów przez GF powoli zaczęły wymuszać p2w, tymsamym powodując spore odpływy statystyk graczy. Wiadomo, kiedy gra przechodzi bardziej w rodzaj p2w pomimo, że jest darmowa powinna posiadać poprawny system supportu oraz.... działu technicznego. Ludzie masowo kupują…

• Chodzi mi bardziej, że kolejna chętna osoba teraz tam nie wejdzie i tyczy się to wszystkiego - smoka, generałów, wróżek, a firma jaką jest GF przeczy sama swoim postanowieniom z przed paru miesięcy właśnie podczas teleportowania się po ślubie postaciami poniżej 75 lv do groty.

• Już nie chodzi kto ma wyłączność, ale fajna sprawa - coś jak konto premium i prywatne lokacje xD Nikt nie wchodzi, latasz sobie ile wejdzie. Tylko śmieszny fakt podczas właśnie afery z yangami dawać pojedynczym jednostkom wolną rękę w ich masowym dropieniu (co jest mega fajne dla dropiącego). Jak się dało teleportować obrączką postacią poniżej 75 lv do postacu 75+ będącej w grocie to straszyli banami, a jak ktoś pomimo zamknięcia lokacji "abjuzuje" to jest ok. Ta firma nie przestanie mnie zadziw…

• Cytat od Michcio.: „bo jak nie patrzeć to przed podaniem informacji o bugu przez Art'a, nie wiele osób o tym wiedziało ” Bug istniał od momentu zmiany okienek gildii oraz trybów wojen To pomyśl czy naprawdę "niewiele" osób wiedziało xD, a więcej jakie sumy zostały wrzucone na serwery polskie i zagraniczne yang z "nadprodukcji". Tylko jak w każdej dziedzinie są sprytni i sprytniejsi, ale nie sądzisz, że -90k kont byłoby zauważalne na serwerach? Trochę zbyt wygórowana liczba, ale rozumiem, miała w…

• Grota zamknięta? Relogając sobie sklepy po serwerach ludzie nadal smoki biją xD Fajnie w sumie, kilka SM na autopoty i masz darmowego smoka bo inni wchodzić nie mogą xD Kolejny punkt stylu dla GF.

• 90tysięcy to jednak chyba zbyt wyolbrzymiona liczba na pokaz Nie oszukujmy się, ta gra ma swoje lata i taki nagły odpływ 90k graczy byłby zauważalny. Zgodzę się, że pewnie jakieś osoby dostały bany (czyt. dzieci handlujące ze swoimi głównymi kontami z hype na yangi dając prosty przekaz w logach i torując sobie drogę do bana), ale są też osoby sprytniejsze, które no nie ma co mydlić oczu zarobiły na tym exploicie sporo i czekają aż sprawa przejdzie bokiem Straszenie konsekwencjami poza grą i bana…

• 90 tysięcy kont? xD Już mogli napisać bardziej realną liczbę, by chociaż trochę wzbudzić grozę. Bug ten nie był od kilku dni, a kilka miesięcy. Naprawdę wierzycie, że zlikwidujecie taki wyciek yangów z obiegu? Wątpię. Z drugiej jednak strony dziwi mnie fakt, że dostając info o takiej luce w grze firma jaką jest GF nie wyłącza serwerów natychmiast by to naprawić, a daje graczom kolejne 24h na zabawę To nie jest bug związany z utknięciem metina w ścianie, a masową "nadprodukcją" waluty xD Ale ok. …

• Zgodzę się z panem ^ UP ale jednak to i tak kwestia gustu wg. mnie na samym końcu. Szkoda jednak, że nie da się zmienić (jednorazowo) bo tak jak atak fajny do expa, tak później jak mówisz bardziej HP przydatne.

• Cytat od Mordetis: „Chłopak do gruzina ma daleko ” Mówisz związek na odległość mają?

• Cytat od StressOuT: „Pitagoras tez był z samosa XD ” Dokładnie. Dla tych co nawet zaocznych nie skończyli : 3AZa1YW.jpg Ciekawe czy nadal gra

• @nindian Ciekawe, z którego królestwa dowożą xD