Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

• Rozmowy konTROLLowane Samos

Lexio - - Dyskusje Samos

Kolejne wjazdy na real, wspaniale. Mozna sie publicznie posmiac z czyjegos wygladu, brawo, brawo

• Upasc nie upadnie paradoksalnie do chwili istnienia privow. Poki sa privy, to jest jakas nadzieja, ze kilka graczy zdecyduje sie na „transfer“ z priva na PLa. Jak nie bedzie privow, to wydaje mi sie, ze znaaaaaaaczna wiekszosc graczy z privow sobie znajdzie inna gre XD No ale wracaja do fuzji i ogolnie GF- ta tajemniczosc i ten brak informacji z ich strony jest strasznie dobijajacy. Szczerze, jakbym mial wybrac jakas gre, to sprawdzilbym kilka rzeczy: -wikipedie gry (zeby wiedziec, co sie oplaca…

• Pierwsza informacja o laczeniu serwerow pojawila sie w grudniu 2016r, czyli rok temu. Laczenie mialo byc przeprowadzone w tym roku. Oczywiscie do tego nie doszlo. Zatem pytam sie @Art - wiadomo cos wiecej na ten temat? Z czystej przyzwoitosci nalezalaby nam sie jakas informacja.

Lexio - - Dyskusje Samos

Typowego Polaka wlasne szczescie nie cieszy tak bardzo jak cudze nieszczescie. Ale czego ja sie spodziewam po samosie i pewnej gildii

Lexio - - Dyskusje Samos

Ja nie jestem anty team, szkoda mi juz zdrowia na uzdrawianie Was. Posty- ja po prostu nabijalem jak moderatorem byl Wulkan, ktory zamiast kasowac i zamykac tylko edytowal xD. Oskary byly co roku i akurat teraz zaczely przeszkadzac? Moge byc blaznem roku, nie potne sobie zyl, serio. A tak w ogole, to spolecznosc metina stala sie strasznie zniewiescisla. Kazdy kazdego zglasza za byle co, a team chetnie banuje. Dawniej sie wyzywalo i bylo, ale nikomu nawet przez mysl nie przeszlo, zeby to pozglasz…

Lexio - - Dyskusje Samos

Moj drogi, bardzo bym sie zdziwil gdybys znal na pamiec wszystkie moje posty xD

• Item Shop - dyskusja

Lexio - - Porozmawiajmy o Metin2

Moze sprobuj otowrzyc isa w innej przegladarce i wtedy wpisac dane

Lexio - - Dyskusje Samos

Ten uczuc, kiedy nabiles 3k postow w rok

Lexio - - Dyskusje Samos

Cytat od LookiMuss: „Ascoran napisz, które kategorie obrazaja i przecież mozna je zmienic ” niestety na tym forum nie ma czegos takiego jak dopasowanie swoch postow do wymagan moderatorow. Jak sie cos nie spodpbalo, to juz na amen, bez odwolania, bez dyskusji

Lexio - - Dyskusje Samos

Czyli zamknieto Oskary, ktore byly organizowane przez kilka ladnych lat :D? Jezeli ktos czuje sie nimi obrazony/urazony, to wedlug mnie ma problemy z samoocena

• Juz kilka osob pisalo o problemach przy platnosci za pomoca SMS. Moze warto sie wstrzymac z ta forma zakupu do wyjasnienia sytuacji, a nie korzystac dalej z tego sposobu i potem narzekac, ze sie nie udalo?

• Przepraszam, czy ktos wie moze, jak sie ma ostatecznie sprawa z bonami w wizerunkach? Dodali w koncu te stare absy, czy nie?

• Przynajmniej propsy dla Moderatorow, ze nam pozwalaja tutaj narzekac do woli

• Sa lagi, musisz uzbroic sie w cierpliwosc?

• Cytat od Charakternik: „W godzinach szczytu ludzie tak szturmuja Tombole że poprostu się laguje, radzę wybrać mniej uczeszczane godziny. Wczesne rano bądź późny wieczór i wtedy chodzi idealnie ” To jak wytlumaczysz fakt, ze wczesniejsze edycje tomboli dzialaly bez zarzutu?

• No i chyba mas racje, poniewaz dla mnie to jest niepojete i niepowazne zeby zapomnic cos, co sie robilo 3 lata temu. Przeciez to jest chyba nierealne, bo w informatyce i tak sie wszystko zapisuje xd. Chyba xd No wiecie o co chodzi xD

• A ja bym mial pytanko do @Art a. Czy moglbys wytlumaczyc z jakimi to problemami technicznymi walczy GF, ze nie moze przeprowadzic laczenia pomimo, ze robilo to w pazdzierniku 2013r? Zanim przeczyta to i tak wykasuja xD

• Item Shop wywala gre xD

Lexio - - Archiwum

Rowniez musze zglosic ten problem. Wejsc w isa moge, aczkolwiek nie moge niczego w nim nacisnac xD

• Nie wiem co by im to zmienilo jakby zostawili ten event w pierwotnej postaci. A no tak, mogliby sprawic przyjemnosc swoim graczom. Okolo 9h lata postac na autolowach po m1 i mam 3 talie. Oczywiscie pet podnoszacy jest, rowniez rekawice z isa nabylem

• Ja to w ogole proponuje zrezygnowac z tych eventow. Lepiej zeby nie bylo ich w ogole niz zeby mydlic ludziom oczy. Kupilem wszystko z tego zasranego isa i co mam z tego? Nawet jednej talii nie mam a autolowy lataja od 10