Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-5 z 5.

• Korzystając z chwilowej przerwy w słownych przepychankach musze powiedzieć że fajna zadymka w chunjo miała miejsce wczoraj wieczorem Oby częściej się takie zdarzały,mam nadzieje że po fuzji to będzie norma

• (Ukryta treść) Jednej klasie ten bon przydaje się bardziej innej mniej.Ceny dla mnie przy alchemii matowej to nie zmienia.Odpowiedziałem koledze,a Ty chciałeś zabłysnąć.Niestety jedyne czym na razie się popisałeś,to braki ze szkoły podstawowej.Polecam zaparzyć meliskę i odetchnąć świeżym powietrzem Moderator Synthia: Schowalam cytaty.

• Cytat od NuBiiS: „Cytat od Bober968: „W przypadku granatu ilość bonów nie ma większego znaczenia,większości graczy zależy jedynie na pż,które jest wbudowane. Skoro tamten Ci zszedł za 100 to myślę że teraz możesz go wystawić w tej samej cenie ” Nie zupełnie, wśród graczy którzy mają minimalne pojecie o grze ceni się bonus obrażenia dodane do pe, a takowy bon znajduje się w wyżej wymienionym Kamieniu. ” Zobaczyłeś mój nick i postanowiłeś się przyczepić? Wolę nie mieć "minimalnego pojęcia" o grze,…

• W przypadku granatu ilość bonów nie ma większego znaczenia,większości graczy zależy jedynie na pż,które jest wbudowane. Skoro tamten Ci zszedł za 100 to myślę że teraz możesz go wystawić w tej samej cenie

• Witam wszystkich A co tu taka cisza nastała? Jak oceniacie event? Tylko mi non stop lecą bronie ze srebrnych skrzynek?