Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 57.

• Jedyny event z jakiego skorzystałem od dwóch tygodni tego szalonego kalendarza eventowego to prócz tomboli był bonus expa. Ale w sumie gdyby go nie było to tez bym nie płakał bo lvl i tak by się wbiło. Jeżeli to taka wielka łaska z waszej strony robić eventy to ich nie róbcie bo po co... więcej problemu z tego my gracze mamy niż pożytku. Ja już się nie mogę doczekać dropu blasków z potworów. To będzie rzeź. To będzie tak słabo dropić że to forum chyba wybuchnie od narzekania

• Dokładnie jak up. Nie liczcie na to, że 120 znów będą miały drop jak przed zmianą. Coś tam się poprawi ale do stanu z przed aktualizacji to na pewno nie wróci Za długo gram w metina żeby nie przewidywać takich sytuacji. Przyzwyczajajcie się... Pozdrawiam.

• Banowanie

slolm - - Archiwum

Prawda jest taka , że gdyby chcieli to by banowali. Ale, że im się nie chce bądź standardowo nie mają czasu bo są inne bardziej priorytetowe rzeczy jak wystawienie nowej oferty w IS no to już nic z tym nie można zrobić. W 100% botów nigdy nie wyeliminują to jest pewne ale mogli by się chociaż zając tymi wyżej lvlowymi latającymi na przykład na sohan które zbijają metki i naprawę uniemożliwiają ludziom grę

• Banowanie

slolm - - Archiwum

Banowanie wygląda tak , że bot zgłaszany przez 3 tygodnie kilkukrotnie przez różnych graczy nadal sobie lata po mapie i rozbija metinki... Także odpowiedź jak to wygląda z tym banowaniem chyba sam sobie dopowiesz Nie pozdrawiam.

• Płacisz za usługę która skoro jest w ofercie powinna działać bez zarzutu a każdy zgrzyt powinien być natychmiastowo naprawiany. To jest epoka internetu, jeśli ktoś chce naprawia to w 5 minut... bo to po prostu nie są jakieś mega problemu. Duże firmy potrafią postawić cały serwer dla tysięcy graczy w ciągu kilku minut a tu jednostkowe problemy z isem i problem nadal nie rozwiązany... To tylko i wyłącznie świadczy o profesjonalizmie. Jeżeli usługa nie jest świadczona w takiej postaci z jaką płacis…

• Event w itemshopie no po prostu ręce opadają. Jak mają takie eventy robić to już wole żeby nie robili ich wcale. Mniej lagów chociaż będzie...

• Cytat od DeaDia: „Co do tych cholernych botów, też już odpuściłam zgłaszanie, nie ma sensu skoro albo nie banują, albo za jednego przyjdą dwa, poważna sprawa, ale nie dla nas, jak dla mnie wstyd by global miał taki słabe zabezpieczenia. Grając kiedyś jeszcze na s7 nie było aż tylu problemów, zapewne nie zabezpieczenia zmieniły się na gorsze, a kombinatorzy znaleźli się lepsi ” Ja zgłaszałem bota 2 tygodnie temu , prosiłem też żeby bardziej sprawdzali sohan. Oczywiście zapewnili mnie że za boty s…

• Życiowy przegryw

• Drop lwa 25.11.2017

slolm - - Archiwum

Cytat od Nerose: „jak zbijasz 5metinów na h to faktycznie może nie polecieć ” W sobotę zbijałem metiny na sohan, ok 100 wyszło w sumie z czego nie miałem ani jednej ebo szkaty. Coś jeszcze? Może dogryź mi i powiedz, że nie miałem rękawicy czy coś... nie kompromituj się dobrze

• Item Shop - dyskusja

slolm - - Porozmawiajmy o Metin2

Tak być powinno co świadczy o profesjonalizmie w naszym teamie, nie ma tego więc wnioski nasuwają się same... Trochę to bezczelne dodawać coś o czym nie ma żadnej informacji co to.

• Dla wszystkich graczy posiadających problem z metinem na win Vista mam oficjalne oświadczenie prosto z supportu: "Bardzo mi przykro, nie przekażemy tego problemu do Działu Technicznego, bo windows vista nie znajduje się nawet liście z minimalnymi wymaganiami do gry. Z poważaniem Santonia Team Manager" Jedyne na co teraz możemy liczyć to ludzie z niemieckiego metina którzy mają ten sam problem i z tego co widziałem suport na niemieckim forum nie jest tak bierny jak nasz i starają się jakoś to zał…

• Drop lwa 25.11.2017

slolm - - Archiwum

Cytat od Nerose: „Cytat od slolm: „Cytat od cynicznyofficial: „Z tego co rozumiem bedzie to drop Pieczęci Białego Lwa, która daje bonus EXP. Czas powinien leciec tylko podczas jazdy. Nie liczylbym jednak na fantastyczny drop, skoro cos takiego bedzie lecieć, znaczy ze niewiele ludzi go dropnie. ” 5 takich lwów na serwer to pewnie będzie maks. Znając gf to szansa na wyrdopienie będzie wynosić 0,003% ” Nw w jaki sposób to wyliczyłeś? Jeżeli ktoś się przyłoży i będzie lał te metiny z 2xdrop, to na …

• Cytat od Ladysena: „Cytat od Santonia: „Vista nie jest już wspierana ani przez microsoft, ani przez producentów sterowników graficznych ani tym bardziej przez producentów bibliotek graficznych a co za tym idzie, podczas żadnej aktualizacji gry, kompatybilność gry nie jest weryfikowana pod kontem zgodności z wersjami systemu operacyjnego niewspieranymi przez producenta tego systemu. ” Na ten błąd system nie ma żadnego znaczenia mam Viste,win 7 i win 10 jak pada na wszystkich jest to samo jak się …

• Drop lwa 25.11.2017

slolm - - Archiwum

Cytat od cynicznyofficial: „Z tego co rozumiem bedzie to drop Pieczęci Białego Lwa, która daje bonus EXP. Czas powinien leciec tylko podczas jazdy. Nie liczylbym jednak na fantastyczny drop, skoro cos takiego bedzie lecieć, znaczy ze niewiele ludzi go dropnie. ” 5 takich lwów na serwer to pewnie będzie maks. Znając gf to szansa na wyrdopienie będzie wynosić 0,003%

• Od jakiegoś czasu pisze na suporcie i zgłaszam błąd. Początkowo próbowania mi pomoc mimo ze wstępie napisałem ze to vista. Skanowanie dxdig, jakie pliki metka wysyłałem a kiedy na końcu upomniałem sie o pomoc i wysłanie problemu wyżej do działu technicznego w Niemczech to dzisiaj odrazu momentalnie dostałem odpowiedz ze to vista i oni tego nie wspierają. Wtf pierw staracie sie pomoc ale nagle zmiana zdania i Oleska totalna... zenada

• Cytat od DeLeon: „Mały i szybki test Lizaka Potęgi z IS vs Lizaka Potegi za pt. Gaya (+ test koscianek ze skrzynki Yuntori) 2uDs5wRZu3Qyoutu.be/2uDs5wRZu3Q Kolczyki działają poprawnie, ale co lizaka to nie wiem czemu jest różnica ok. 2k na hicie. ” Jest to kolejny bug lub jak po prostu jawne oszustwo :0 Raczej skłaniał bym się temu drugiemu stwierdzeniu. Dlaczego? Po prostu nic mnie już nie zdziwi w tej

• Klient nasz pan jak to się mówi. Każda strata klienta boli, a jeśli ktoś kto ładował piękny hajsik w tą grę nie może jej uruchomić no to troszku stratni są. Wasze tłumaczenia też są bardzo dziwne. Stare gry no bo nie ukrywajmy metin jest stara grą a z grafika z przed 2005 roku w 99% optymalizowane sa zwykle pod starszy sprzęt , zwłaszcza mmo oparty na PayToWin tylko dlatego żeby dotrzeć do jak największej liczy graczy, co skutkuje większymi zyskami. Metin od zawsze na tym się opierał więc dziwne…

• Cytat od Termos2020: „ ale winna jest oczywiscie VISTA XD ” Nie to nie tak. To nie wina Visty. To jest nasza wina, że metin nam nie działa . Suport zawsze wine widzi tylko i wyłacznie w graczach. To nigdy nie jest problem samego metina bo przecież on działa idealnie

• Serio Santoniu, musiałem miesiąc czekać , aż wreszcie ktoś z waszego cudownego suportu raczy napisać coś takiego?

• Cytat od DARKRIDER: „Sprawdziłem na starym laptopie z Vista po nowej instalacji Windowsa Vista (stara wersja) metin działa bez żadnych problemów Jedynie w m1 ścinki ale to chyba standard ” No widziasz , mam wszystkie aktualizacje do Visty itd. I nic nie działa nie tylko mi ale na niemieckim forum jest to samo... Także elo