Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 535.

• Cytat od chrispaul3: „Cytat od Renz: „Prześcigacie się wzajemnie o to, który ma więcej w łapie, zapominając jednocześnie, że we łbach macie totalną pustkę. Ja nie ukrywam i raczej nie ukrywałem, że jestem chudy, ale trzeba wam chyba przypomnieć, że jesteście na forum gry internetowej i tu raczej decyduje intelekt, a nie który koksu z sieczką we łbie nie będzie potrafił napisać posta w swoim własnym języku. Za chwilkę pewnie przypomni to któryś z moderatorów, tymczasem życzę miłego powrotu do epo…

• Rozmowy konTROLLowane Samos

JezusIHS - - Dyskusje Samos

Widzę że tu nadal spiny o to samo xd. Wyluzować i wyjść na dwór złapać świeżego powietrza . Podziwiam ze wam się to nie znudziło. Pozdrawia Końdzik

• Pożegnania na Samosie

Z dniem Dzisiejszym 14.08.2017 rok postać JezusIHS nie należy już do mnie nick został zmieniony gdyż JezusIHS jest tylko jeden (KońDzik) Dzięki wszystkim za grę i za spędzone godziny na TS. Pamiętajcie życie nie kończy się na grze. Z tymi co miałem kontakt zawsze będę miał i widzimy się jak wrócę do PL . Pozdrawiam JezusIHS (KońDzik)

• Filmy - Samos

Sławek 32k na japke, a wyzywasz innych od mixów. To tylko przedsmak, niedlugo 20k bez krytyka w wiksera i 23k w arixana Ubierajcie swoje multiabsy youtube.com/watch?v=D0NVql8ZqsM&feature=youtu.be

• Cytat od bmx23: „Boże jakie dzieci...teraz każdy się boi wojny haha a niby 7 z etolinu miało rozwalić serwer a boją się 7 vs 7 parodia xD ” dokladnie tak mowili na ts i beke mam teraz

• Cytat od Sovalye: „Kazdy z nas po 17 po 20k lapie a wojny sie boicie xD? Z czym do ludzi Kiep Cytat od Tajemniczaa: „Grupacostam to jaki macie problem z ta wojna 7 na 7 skoro napisali wam, ze mozecie zmienic ludzi? Nie chcecie wchodzić bez wp? No to dajcie sobie tego wp jak jest taki dobry to sam ich posklada. Z waszego pisania wynika, ze ich skladacie. No to pokazcie to w 7 na 7. Za tydzien zrobcie 10 na 10 i po sprawie. ” No no a jak bedzie chciec 10vs10 to beda pisac,ze wojna byla i drugiej n…

• Cytat od Mordetis: „Właśnie dlatego X stron temu pisałem. Z tymi ciach z chunjo nic nie da się ustalić. Lider nie ma jaj by przyjść, kryje się jak szczur. Wysyła innych do załatwiania spraw bo przynajmniej nie będzie screenów z jego nickiem i zawsze można się wymigać. ciach Cały czas Caliente mówi jakie to nie jest potężne w każdej chwili ale bez przygotowania gleba. Brak pojęcia co to wojna. Myślą, że jak raz na tydzień się zbiorą to są mocarni. PS: Nie macie eq na 10 postaci? Aedian - Usunąłem…

• Cytat od GrupaBraaaci: „10 na 10 nie chcecie bo na 7 osob macie tylko eq xd ” ty nie masz wgl eq na nic

• Cytat od Tajemniczaa: „NaPelnymIsie macie jeszcze jedna opcje. Wezcie 7 na 7, ale wymiencie postacie. Nie wiem kogo tam macie i bierzecie, ale wybierzcie swoj top sklad w 7. Skoro Caliente moze brać nowych ludzi, ale wciaz chcą sie bic w 7 to wy też mozecie zrobic zamiane. ” o tym wlasnie mowa

• Cytat od Kicka: „Dzięki Sławek za dobre rady XDD na pewno wyciągnę z tego lekcje, chcieliście 7v7- macie, w innym terminie mozna zrobić 10v10, najpierw pierwotne ustalenia ” o to mozna tak zrobic najpierw 7 na 7 potem 10 na 10

• sam calator pisal ze bedziemy miec Takasha wiec spodziewaliscie sie jego ale ze jest Halayo i Tokarz juz pekacie?? tak myslalem jestescie mniej niz 0 warci topka ale gleby i wez nie pisz ze jestes top archer pl jak bys mial takie eq jak Driver bys mogl tak pisac a tak nie kompromituj sie z tym top1 top 1 archer nie wyrywa od mentala 122k

• VVulfik pisał na forum 7 na 7 wiec teraz jak tokarz przeszedł na samosa nie płakać był rambo na ts caliente z bankierem sam mówił ze w 7 pokonacie cale Caliente wiec w czym problem juz nie jest z was Taka topka i nie jestescie pewni swojej wygrany żenada taka własnie z was topka ale topka mixow prócz Drivera

• Wojny nie będzie dobrze o tym wiemy musza ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć z podkreśleniem na ĆWICZYĆ wczoraj ich Driver zostawil to nie było co zbierać ale dobrze zrobił bo jako jedyny ma eq a inni to mixy Przemus jestem dumny z Ciebie

• Cytat od GrupaBraaaci: „pokazaliście w Red i pod DT waszą moc ” a czyli jak macie taka moc to wojna jest w niedziele na ts mowiles ze w 7 pokonacie cala gildie Caliente to rozumiem ze 7na7 nas pocisniecie xdd

• Cytat od Sovalye: „Cytat od JezusIHS: „To jak z ta wojna jest czy nie ? Xd Przypominam Wojna Caliente vs NaPelnymIsie Niedziela 29.01.2017 godzina 20:00 . 7vs7 nie mniej nie wiecej bez wierzchowcow i koni czekam na odp. Pozdrawia JezusIHS ” ciach wszelkie zasady są ustalane z wulfem ” ciach Vulfik napisze to co ja wiec wszystko jest ustalone do niedzieli Aedian - Niepotrzebna część została usunięta, a cytat zaktualizowany.

• Tylko nie biegaj na koniu xd rumaku ty

• To jak z ta wojna jest czy nie ? Xd Przypominam Wojna Caliente vs NaPelnymIsie Niedziela 29.01.2017 godzina 20:00 . 7vs7 nie mniej nie wiecej bez wierzchowcow i koni czekam na odp. Pozdrawia JezusIHS

• Cytat od LovelyBanqeR: „napisz termin jezusIHs z tej strony Onimek i czekam jestem od jutra na samosie ” jakiego masz tego likana smiesznego?

• Cytat od Mordetis: „"Teraz weź przestan pisalem tyle i cisza była" - no tak, eq każdy potrafi pożyczyć. pq6rxy.jpg ” Chesz mordetis arene to napisz tutaj termina nie pisz z takashem w grze . Napisz termin ja sie wstawie i przegrasz tak jak z WyjOferma i bedzie placz znowu. Czekam na termin Pozdro

• Filmy - Samos

[vide]youtube.com/watch?v=eptV364RW_8[vide]