Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 138.

• Cytat od Renz: „Prześcigacie się wzajemnie o to, który ma więcej w łapie, zapominając jednocześnie, że we łbach macie totalną pustkę. Ja nie ukrywam i raczej nie ukrywałem, że jestem chudy, ale trzeba wam chyba przypomnieć, że jesteście na forum gry internetowej i tu raczej decyduje intelekt, a nie który koksu z sieczką we łbie nie będzie potrafił napisać posta w swoim własnym języku. Za chwilkę pewnie przypomni to któryś z moderatorów, tymczasem życzę miłego powrotu do epoki kamienia łupanego i…

• Najlepiej jakby każdy patrzył na siebie i nie zwracał uwagi na to czy ludzie z topki będą banowani czy też nie. To jest logiczne że konta z których jest najwiekszy przychód i korzystają z bugów to na nich sie przymyka oko i banuje sie dla przykładu takich z których i takby pożytku nie było Polecą u nas konta 40-50lv i może kilka 70 ( głownie nupy expione dla zmianek i dodań) żeby pokazać efekty pracy teamu i wszystko rozejdzie sie po kościach. Nie od dziś znamy nasz team, co druga osoba przychod…

• Cytat od Wdowiec: „Cytat od Lexio: „WklesleCzolo ignoruj Darka xD. Z jednej strony chce sie zakumplowac a z drugiej wiecznie atakuje na forum xD. Nieudolnie bo nieudolnie, ale jednak xD Moje argumenty sa po prostu do bolu logiczne, dlatego wszystkim jest wygodnie zeby sie odwolac do wartosci moralnych, do przyzwoitosci i innych tego typu hasel nieistniejacych w rzeczywistosci :D. Ale czego ja oczekuje Dobrym przykladem tez sa premie dla poslow w Sejmie- jak sobie sami przyznaja, to jest be i fuj…

• Ja tez nie bugowalem xD Chyba ze dostane bana za to ze wiedzma rzucala po 15kk to moze

• Cytat od Miaa: „@Lexio nie uwierzę, że takim znawcą prawa podatkowego jesteś. Ja znam paranascie spraw i jest to kropla w morzu. Nie bierzesz tylko jednego pod uwagę, że bat ma dwa końce i kto zapłaci za nieuczciwych? Uczciwi. Pytanie: Do jakiej grupy Ty się zaliczasz? Jeśli jesteś uczciwy, to rozumieć należy, że lubisz być okradan Odpowiadając na Twoje pytanie do @kayohardcore: po to są tickety na support, nie ważne jakby na to patrzeć. Poza tym osoba grająca po raz pierwszy użyje tego przez pr…

• Cytat od Fezri: „Każda aktualizacja jest robiona pod HAJS. Gdzie nie spojrzysz zaraz coś nowego w IS albo promocja... ” Niestety tam ludzie pracują i trzeba ich opłacać. Niestety robią to w chamski czasami sposób ale no cóż odpowiedzą Ci że IS nie jest obowiązkowy

• Każdy wie w jakim państwie żyjemy:P Kombinowania nas uczy sie od małego, ponieważ kto nie kombinuje ten marnie żyje To sie tyczy podatków jak i głupiego przykładu metina (genki w komnacie smoka, bug z yangami) Owszem każdy akceptował regulamin i każdy wie jakie są kary za kombinowanie ale niech odezwie sie ten co nigdy nie kombinował W innych krajach możemy nie spotykać sie z takim kombinowaniem jak u nas ale tam jest z podatkami jak i innymi sprawami wszystko okej (bo u nas nie jest okej)

• Cytat od nindian: „ Cytat od Kr8g: „W sumie to rozśmieszyłeś mnie tymi filmami z Darkiem i ulepszaniem pancerza bodziami. ” Dariusz to chyba każdego potrafi/ł rozśmieszyć tymi swoimi filmami o niczym oraz swoim brakiem widzy o grze ” A i tak go oglądaliście Cóż za hipokryzja Każdy go krytykował a on sobie kase zarabiał na Was

• Czy miał ktoś problem z magazynem? Po otworzeniu depo znikają pojedyncze itemy a po zamknięciu i ponownym otworzeniu te itemy wracają na swoje miejsce.

• @MeteoreQ prowokator nr 1 metina xD Co najgorsze wszyscy sie na to łapią

• Cytat od Renz: „Moja wina, że w Polszy e36 to Sebowóz? I nie zglebiona, takie mi się nie podobają. ” Mi tez skladaki sie nie podobaja xD

• Cytat od xXCalatorXx_Top1: „Irresistible czeka az [CIACH] beda zbijac i wystawiac na shopa wkoncu z czegos kiedys musza zrobic eq xD Czas im dam szanse...zreszta wszystkie nasze stare smieci 2-3abs wedruja do PlanB ” Zagladales im do portfela ze nazywasz ich [CIACH] ?:) Slyszalem kiedys ze swoj swego pozna i w wiekszosci przypadkow sie to sprawdza. Moderator Ascoran:Wyciąłem treści zabronione.

• Cytat od ImNotPro: „Cytat od chrispaul3: „Kurczaki mocny ten komputer w yutnori:P Wierze ze ta gra jest sprawiedliwa i po prostu on ma szczescie gdy on rzuca po 3-4 razy w jednej rundzie a ja raz xd ” Najlepiej to jest wtedy jak brakuje 2-3 pola do mety, a komputer jest na starcie i wygrywa rzucając własnie 3-4x pod rząd ” Ale to jest wszystko okej xD Nic nie jest ustawione haha

• Kurczaki mocny ten komputer w yutnori:P Wierze ze ta gra jest sprawiedliwa i po prostu on ma szczescie gdy on rzuca po 3-4 razy w jednej rundzie a ja raz xd

• Cytat od Dosarphic: „Cytat od Renz: „- być może to wina komputerów wszystkich graczy w dużym kole ” No przecież nie od dziś wiadomo, że każde CH ma inne wymagania sprzętowe xd Swoją drogą gratulacje Zodiaka, AŻ dziwne, że "topowa" gildia mająca swoją siedzibę w Jinno tego nie robi hurtowo, ale co się spodziewać jak mają tylko dobrego WP i likana w postaci GaniamOwce, a reszta to jakiś zlepek z wołaj Lexio chyba solo robi, patrząc na brak loga gildii jakiejkolwiek nad głową xD ” Ktos kiedys napis…

• Cytat od ImNotPro: „Jak by nas połączyli z Turkami to byśmy na serwer nie wbili bo by lagi były, a przeciesz na lepszą maszyne nie przeniosą. Teraz na zadymie 20osobowej są opóźnienia i lagi. ” Jak serwery sa z drewna a oni i tak Tobie beda wmawiac ze masz slabego neta i kompa

• Cytat od Zuaninjia: „Ludzie to jest taki dziwny zwariowany gatunek w przyrodzie , że podtrzymuje przy życiu inne gatunki aż osiągną odpowiedni wiek a potem zabija i zjada. Super no nie .A co do pożyteczny/a to jest pszczoła np. i wiele innych owadów , ale na pewno nie bydło . ” krowa robi placki na polu czym przez to uzyznia glebe wyedukuj sie zanim cos palniesz

• [CIACH] Dostaje na kino xD Moderator Ascoran:Wyciąłem cytat.

• Cytat od Lexio: „Tak Mordetis, masz dzwon na +9, mozesz juz wyzywac od biedakow xD. Ale to ja mam 2 zbroje na 9,wiec Ty jestes takim Kulczykiem, a ja Warren Buffetem XD [CIACH] wyjechal za granice, zarabia te 1000 wiecej niz ludzie w kraju, i mysli ze wygral zycie, ze jest panem swiata. Mieszkalem w Niemczech ponad polowe swojego zycia i wiem, co mowie, znam wielu przedstawicieli tego gatunku, zawsze podkreslali na kazdym rkoku co to oni nie moga, na co to ich nie stac teraz, na jakim poziomie z…

• Cytat od Dosarphic: „Cytat od Mordetis: „Ja bym nie wyszedł sam? Czy byłem w Planie czy tutaj zawsze byłem pierwszy do zadymki. Nie znasz mnie. Potrafię wyciągnąć po 300-400 blogo byle by komuś pomóc z gildii nie ważne w jakiej byłem i ilu ich było. A efekt miał być jeden. Wygrać bo tylko to się liczyło. ” Koń uliwar mistrz ucieczki, sztukmistrz wsiadania na konia i uciekania poza mury m1. Przeszłości nie zmienisz xD ” A to tylko 1/10 jego osiagniec:) Mordetis niestety nigdy nie mial dobrej opin…