Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 131.

• nawet nie zauwazylem a dalem sie w to wciagnac ... nic czerniaczku masz w zupelnosci racje , jestem w bledzie mozesz oglosic to dalej hehe

• Cytat od czerniak: „Już tak niemów Jurek ja apeluję do twojego sumienia przestań ksuć jako lider gildii wiesz ze sie tak nie godzi powinieneś się jakoś z grubsza dogadać przemoc w własnym królestwie do niczego dobrego nie prowadzi sam mówisz na kogoś a sam tak robisz... ” no mowilem mowilem az zaczalem robic to samo co u was jest tolerowane

• Cytat od czerniak: „Rock ale gnep z cb nie sądziłem że będziesz swoim ksół tak robią typowe nobki które szukają ch... w d.... no ale a Jarkiem sie dogadałeś mierm pewnie też widze że dużo sie pozmienialo a teraz bedziesz nam udowadniał że pewnie zle zrobilim xDDD ” fajnie ze to mi wyjezdzasz z tekstami ze ksuje swoim mimo ze ksuje tylko devilowi i versagorowi ( jego przydupasowi nr 1 ) a nie widzisz od jak dawna robi to twoj kolega deviljiin ktory to 1 zaczal nam ksuc , ja tylko nie pozostaje dl…

• Cytat od czerniak: „Cytat od Juras2628: „Cytat od czerniak: „Jeśli chodzi o wojne to termin zostanie podany przed wojną... pozdro Jarosław ” czerniak nie ma to jak zapisac sie na turniej u verffe w poniedzialek , wylosowac holligans na 1 wojne ( z dowolnym terminem) i nie zrobic wojny tlumaczac sie ze nie ma ludzi mimo 7 osob zalogowanych w m1 ( drugie 7 pewnie bylo poza m1 ale nie wnikam ;)) lub drugie tlumaczenie nie ma fikcyjnego lidera ( sexylaska - nieoficjalny buff czerniaka wladzy ) .. Dz…

• Cytat od czerniak: „Jeśli chodzi o wojne to termin zostanie podany przed wojną... pozdro Jarosław ” czerniak nie ma to jak zapisac sie na turniej u verffe w poniedzialek , wylosowac holligans na 1 wojne ( z dowolnym terminem) i nie zrobic wojny tlumaczac sie ze nie ma ludzi mimo 7 osob zalogowanych w m1 ( drugie 7 pewnie bylo poza m1 ale nie wnikam ;)) lub drugie tlumaczenie nie ma fikcyjnego lidera ( sexylaska - nieoficjalny buff czerniaka wladzy ) .. Dzial histori nieodbyte sie wojny - wiem pe…

• Cytat od BekaZShinsoo: „Nie wiem jak was ale mnie bardziej interesuja przyszle wojny niz przeszle ” pezetor ja tylko zostalem wciagniety to przeszlych dziejow z historii i tylko lekko poprawiam dokonania dzielnych i wojowniczych bohaterow zeby nie przypisywali sobie osiagniec innych jakze rownie dzielnych wojownikow ;D

• Cytat od czerniak: „Słusznie Jurek ja dużego wkładu nie miałem oprócz zmuszenie Jarosława do konfrontacji czy coś w tym stylu bo ty rock byłeś zwładzowany przez Jarka i rozłożyłeś ręce a Yao to komandos a VanDeMartin i WalkingDeath to ta sama osoba???? bo jestem łysy w tej sprawie wytłumaczy mi to ktoś? ” tak czerniaczku VandeMartin pomylilo mi sie pamiec mam dobra ty na ts cicho siedziales , a Jarek w tamtym czasie z terminem rzeczywiscie mnie wladzowal ;D

• Cytat od czerniak: „Cytat od Juras2628: „Cytat od Melodius: „Edytuję niektóre wasze inwektywy. Drama robi się coraz bardziej gęsta, ale jeżeli znowu będę musiał usuwać niektóre hasła, już niestety skończy się El Dorado. A i tak najprościej by było, gdybyście poszli na TS'a, dali sobie po razie i byłby święty spokój. ” nie ma nawet co liczyc ze rozmowa na ts i danie sobie po razie cos by tu pomoglo ;D to bedzie trwalo i trwalo hehe ” Panie Jurku z z pana licznych Doświadczeń też za dużo nie wynik…

• Cytat od Melodius: „Edytuję niektóre wasze inwektywy. Drama robi się coraz bardziej gęsta, ale jeżeli znowu będę musiał usuwać niektóre hasła, już niestety skończy się El Dorado. A i tak najprościej by było, gdybyście poszli na TS'a, dali sobie po razie i byłby święty spokój. ” nie ma nawet co liczyc ze rozmowa na ts i danie sobie po razie cos by tu pomoglo ;D to bedzie trwalo i trwalo hehe

• a czytalo sie tak fajnie ;D

• Cytat od LuckyLack: „Cytat od czerniak: „Panie Jarosławie twój kamrat pezi wie lepiej go się zapytaj bo ja nie będę mieszał ” Twoje wersje są dużo lepsze bo ty potrafisz dopisywać takie scenariusze nawet dany dowód na tacy Ci nie straszny:) Cytat od Juras2628: „chyba wiecej bylo z dst w grocie z generalami chyba ze moje zajezdzanie po calej grocie wszystkich wierzchowcow nie zalicza sie pod zadymy hehe ” Z DST było duzo ale wtedy jeszcze była równowaga graczy w trzech królestwach a teraz to jest…

• Cytat od LuckyLack: „najwięcej było z Holigansami Las Dt czy sporadycznie w m1;) ale jak to mówia to co dobre szybko sie kończy ” chyba wiecej bylo z dst w grocie z generalami chyba ze moje zajezdzanie po calej grocie wszystkich wierzchowcow nie zalicza sie pod zadymy hehe

• Cytat od Ruurka: „Takie pytanie - Jak należy grać w Okeyki, żeby dostać to min. srebrną skrzynię ? ” trzeba grać jak najlepiej

• te czasy expienia na generalach w grocie tylko sie fajnie wspomina , bo tak naprawde to to byla tragedia jak sie mialo konczyc expa o 23 bo na 6 do roboty a wbijali sie 22:50 i tzreba sie bylo z nimi ganiac do 4 -5 rano tylko i wylacznie dlatego zeby nie wyjsc na mieczaka i utrzymac renome hehe

• KGB 3/4 gildi nie znam a 1/4 to nooby , pozdrawiam mira

• (Ukryta treść) Panie Tomsa gwarantuje ze bez problemu wypotuje 5-6 nieb potkami ze wlaczyc sobie silne an smoku raz na minute oczywiscie ze jak stoja 2 granaty za ta sama cene i jeden jest z pe a drugi bez to lepiej wziac z pe , bo jak to mowia lepiej miec niz nie miec ale nikt nie bedzie robic tego pe do granatu jesli gra wojem lub ninja bo zalezy mu tylko na tym wbudowanym pz Moderator Synthia: Schowalam cytaty.

• W przypadku granatu ilość bonów nie ma większego znaczenia,większości graczy zależy jedynie na pż,które jest wbudowane. Cytat od NuBiiS: „Cytat od Bober968: „Skoro tamten Ci zszedł za 100 to myślę że teraz możesz go wystawić w tej samej cenie ” Nie zupełnie, wśród graczy którzy mają minimalne pojecie o grze ceni się bonus obrażenia dodane do pe, a takowy bon znajduje się w wyżej wymienionym Kamieniu. ” To uzupełnie panie Tomsa , bober o ile dobrze kojarze nazwa na forum i w grze to dagger a jemu…

• (Ukryta treść) dlatego pewnie sie wygrywa jak sie ma wiecej abs i na spokojnie skilami tarfia a jak na styk szybko tzreba seria celnac zeby nie pasc to i pali Moderator Synthia: Schowalam cytaty.

• ja mentalem gram od 5 lat a nadal grac nie umiem bo w dziesiejszym pvp prawie w kazdym mialem popalone jakies skile ;D a stracic dmg z duchowego to zazwyczaj konczy sie porazka ale ucze sie dalej i nie narzekam;p

• Cytat od TonyANDROS: „Suxer skończ te pierdoły bo widzę że zaczynasz się pucować osobom z większym lvlem ... byłem przed chwilą w m1 i nic się nie dzieje. ” shoxer ma 120 lv wiec jak sie ma pucowac do osob z wiekszym lv ;)?