Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

• @slolm członkowie zespołu Metin2DE nie zrobią nic więcej poza wyrażeniem współczucia dlatego, że zgłoszenie dotyczące visty zostało już przekazane do działu technicznego w dniu 1 listopada 2017 przez @Ingolfa

• Przypominam, że rozmowa/reklamowanie pirackich serwerów jest niedozwolona na tym forum.

• @Tujka brak wsparcia dla określonego SO to nie tylko modyfikacje klienta, to również modyfikacje sterowników grafiki, tych odpowiedzialnych za transmisję danych (zmiany wynikające z doskonalszego protokołu) i wiele innych. Zaprzestanie rozwoju gry aby utrzymać kompatybilność klienta ze starszym SO wcale nie wyklucza ryzyka, że ten klient przestanie działać dlatego, że producenci wszystkich komponentów składających się na Twój komputer również uwzględniają w swoich produktach brak wsparcia dla wi…

• Tujka - obecnie prawie każdy program okienkowy napisany na SO windows opiera się na komponentach dostarczanych przez ten system. Jeśli nowa wersja gry wykorzystuje komponent, który nie jest kompatybilny ze starszymi wersjami windows (występował w starszej wersji windows ale już w nowszej został mocno zmodyfikowany), to cały klient gry będzie miał problemu z poprawnym funkcjonowaniem na starszej wersji systemu operacyjnego.

• @Termos2020 no to chyba to wynika z mojego komentarza prawda?

• Vista nie jest już wspierana ani przez microsoft, ani przez producentów sterowników graficznych ani tym bardziej przez producentów bibliotek graficznych a co za tym idzie, podczas żadnej aktualizacji gry, kompatybilność gry nie jest weryfikowana pod kontem zgodności z wersjami systemu operacyjnego niewspieranymi przez producenta tego systemu.

• Zapraszam tutaj: Serwer Beta 2017 (publiczne testy nad balansem i świątynią Zodiaku) - dyskusja.

• Cytat od matel: „Tak powarznie piszemy tematy i tak nic z tego niema administracjia beszczelnie oklamuje nas ciagle mieli tyle czasu na becie aby sprawdzic bledy bugi itp i co zrobili ? nic :} ” Do testów na serwerze BETA byli zaproszeni wszyscy i każdy przekazany błąd był analizowany i przekazywany dalej. Każdy miał prawo się wypowiedzieć, przetestować i wskazać ewentualne niedoróbki i błędy, a wydawca gry poważnie potraktował nie tylko zgłoszenia błędów ale i zastrzeżenia co do zmian w działan…

• Podwójne Yangi

Santonia - - Problemy Techniczne

@SzszaBiely najlepiej wysłać zgłoszenie do supportu (support.metin2.pl ) - my zweryfikujemy, czy bonus jest włączony.

• @marek732 - wszystkie przedmioty w IS są niezdatne do handlu chyba, że w opisie przedmiotu znajduje się wzmianka, że jest inaczej. Zapytaliśmy wydawcy gry o przypadki przedmiotów, którymi nie da się handlować w tradycyjny sposób, ale można je przeciągnąć na innego gracza i w ten sposób przekazać i otrzymaliśmy odpowiedź, że jest to błąd gry, ale na tyle mało istotny, że można go zaakceptować i uznać za nieudokumentowaną funkcjonalność do czasu aż ktoś to zmieni (o ile zmieni).

• @slolm Bany są, prawdą jest to co mówi zarówno Art jak i Ascoran. Nie banujemy ręcznie. Skala problemu na polskich serwerach nie była tak poważna, na jaką wyglądała w pierwszym momencie. Lubię jak się nakręcacie więc po co bym miała coś łagodzić?

• Cytat od slolm: „Dziwi mnie to, że mimo tak ogromnego problemu jakim były bugi z yangami , aktualizacją i kolejnymi bugami z nią związanymi nie mamy nadal żadnego info o jakiekolwiek próbie naprawienia błędów czy tez jakieś przerwie technicznej. Nic a nic. I tak jak pisałem dużo wcześniej. Banów jak nie było tak nie ma i nie będzie Pięknie wszystko zamiecione pod dywanik... Jak wszystkie zmiany w grze mają tak wyglądać to ja proponuje cofkę i powrót do 2010 roku. Tam przynajmniej grało sie przyj…

• Problem przy wyjściu z v3.

Santonia - - Problemy

Uwaga podczas ostatniej aktualizacji pojawił się błąd podczas wychodzenia z v3. Błąd został zgłoszony do Działu Technicznego. Jeśli ktoś z Was z powodu błędu utknął w niedostępnej lokalizacji, proszę wysłać zgłoszenie na support.metin2.pl . Jeśli przekażecie mi zgłoszenie na IRC podczas mojej obecności, Wasza postać zostanie odbugowana w trybie natychmiastowym. Zespół Metin2PL

• Ironiabuff - to odpowiedz na zgłoszenie, ja niestety nie obsługuję zgłoszeń na forum a tyle osób ma problem z v3, że telepatycznie nie domyślę się, autorem którego zgłoszenia jesteś.

• @EgZeQuToR - podczas przenoszenia postaci do M1, konta otrzymują krótką, jednogodzinną blokadę techniczną.

• @EgZeQuToR - wyślij zgłoszenie do supportu a przeniesiemy Twoją postać zdalnie do m1.

• NIE MOGĘ SIĘ ZALOGOWAC.

Santonia - - Archiwum

Zmień sterowniki grafiki. Jeśli problem dotyczy laptopa - sprawdź najpierw, na której karcie graficznej odpala się gra.

• Cytat od LookiMuss: „Mam nadzieje, ze konsekwencje poniosa wszyscy, a nie topowe gildię ominiecie. ” Spokojnie, zaczęliśmy od topowej gildii na starym serwerze.

• @ImNotPro jak na razie ogłaszanie promocji pozostaje przywilejem Administracji Metin2PL.

• W załączniku męski ciuszek.