Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

• Rozmowy konTROLLowane Wetar

Muzha - - Dyskusje Wetar

A to dobre, zaglądam tu po kilku miesiącach nieobecności i co widzę? Na Wetarze bez zmian;p Z jednej strony to dobrze, bo zawszeć to jakaś stała do której można powrócić lub się odnieść, ale z drugiej strony trochę smutne ze nie wszyscy dorastają pomimo upływającego czasu. Dobrej zabawy na forum i ciekawej gry. Zerknę znów za kilka miesięcy:)

• Zgadnij, kto napisze następny?

Muzha - - Gry i zabawy

Nie ;) Aszti ?

Muzha - - Dyskusje Wetar

Zatem... Wychodzę do ogrodu, pa

Muzha - - Dyskusje Wetar

Lexioooo a propos wychodzenia na pole i na dwór jak wypada w tym zestawieniu "wychodzę do ogrodu"? jak to można przełożyć i wyjaśnić? bardzo mnie ciekawi Twoja interpretacja:)

• Rozmowy konTROLLowane Samos

Muzha - - Dyskusje Samos

Ale Was wzięło na tego zoNE, tak tylko wspomnę ze w poprzednim turnieju na mapce turniejowej były postacie z 1 poziomem + właśnie jedna z postaci zoNE. Tez pyszczyliście o to ze KM czy Szua mieli pierwszy lvl i nawet ktoś chciał mnie za to podać do sadu. Minal rok a Wy od nowa nakręcacie aferę. Za mało wrażeń podczas walk było? Zorganizujcie sobie turniej z większa dawka emocji, jestem pewna ze potraficie, przecież tylu mądrych i przedsiębiorczych ludzi jest wśród Was. Powodzenia:)

• Dyskusja - King of Etolin

Muzha - - Archiwum

A na Etolinie znow zabawnie;p Samos rozrabia na walkach, Wetar rzuca wulgami a Etolin... wszystko na raz. Tak bardzo się na tym serwerze nienawidzicie na wzajem ze nie potraficie spokojnie oglądać walk? Przecież gdyby żaden ciołek nie wpadał na arenę przeszkadzać to wszystko rozegrało by się na spokojnie i bez zamieszania. Ale nie, przecież to Etolin, gniazdo zawistnych krzykaczy. Zapisało się kilku a "walczą" dziesiątki. Zastanówcie się trochę, poprzedni turniej już pokazał jakim jesteście serw…

Muzha - - Dyskusje Wetar

"ksuje ksiazki" nowy sport?;p A tak poza tym co na starym dobrym Wetarze słychać?

• Dyskusja - King of Etolin

Muzha - - Archiwum

Theord drugi turniej i Ty znów masz jakieś problemy. Nie zapisuj się, nie walcz i daj ludziom żyć. Kto chce sie w tym turnieju sprawdzić/ zabawić/ zabić czas/ cokolwiek, ten to zrobi bez Twojego pozwolenia i chętniej bez Twojego marudzenia. Powodzenia walczącym:)

• Cytat od Rinen001: „są usuwane albo nie wiem gracze sie dogaduja z Game Master, ponieważ 2 miesiące sie nie logowałem i co usunęli mi ziemię - co to jest 2 miesiące. jeszcze popatrze w regulaminie czy ich działanie było zgodne z regulaminem - to jest zabieranie Twojej (jakby) własności. ale to nie do pomyślenia. Rozumiem po roku czy dłużej ale nie po 2 miesiącach ....” 3 miesiace... Od niemal samego początku metina było tak, ze jeśli żaden członek gildii nie logował się przez 90 dni to ziemia gi…

• SrokaaAo.O Takie porównywanie to ciąg dalszy tego co pisali tu gracze zarzucając polskiej wersji błąd w expie którego rzekomo niemiecka wersja niema. Ten sam gracz był podawany przez piszących jako przykład i żywy dowód na to ze wersja polska znów jest pokrzywdzona, w tym przypadku nikogo porównywanie PL i DE nikogo nie raziło:) Bardzo mnie cieszy fakt ze położono nacisk na grę w grupie, Metin od najwcześniejszych swoich dni był gra zespołową o czym w ferworze walki część osób zapomniała bo się …

Muzha - - Dyskusje Wetar

To przez Muzhe ;)

• Wiki Metin2.pl

Muzha - - Porozmawiajmy o Metin2

Wiki z założenia jest projektem społecznościowym. Opiekunowie wiki powinni jedynie dbać o dodawanie informacji nowych, do których nie maja jeszcze dostępu gracze (o ile opiekunowie je otrzymają) i o poprawność wprowadzonych informacji. Informacje wprowadzają członkowie społeczności - to jest podstawa funkcjonowania wiki, każdej wiki. Wiec jeśli czegoś niema, coś jest niekompletne to załóż konto i podziel się swoja wiedza z innymi, zostaw coś po sobie dla graczy szukających informacji. Krytykowan…

• Expimy Art`a

Muzha - - Gry i zabawy

64lvl 28%

Muzha - - Dyskusje Wetar

TheNameless Oczywiście ;p Przecież wiesz ze członkowie Zespołu otrzymują nagrodę za prawidłowe pełnienie swoich funkcji w postaci kuponów do zrealizowania w grach GF. Raz na kwartał kupony o wartości 26 euro. Ja miałam takie szczęście ze pomimo ogólnej biedy na rynku pracy, dostałam prace za którą otrzymuje "coś do kieszonki" bardziej realnego niż kupony:)

Muzha - - Dyskusje Wetar

Szaro, buro i ponuro, tylko patrzyć jak śnieg zacznie padać. Ot taka wakacyjna aura;p Dobrze ze Wam atmosferę podgrzewają zwierzaki.

• Cytat od Extaza: „Drop jest masakryczny, ale... 120 piłek = 12 złotych. Wszystkie otwarłem = 3 białe perly, 2 auto poty pż...” Faktycznie masakryczny, w dzień po rozpoczęciu eventu masz 3 perły nie spędzając nad woda długich godzin na nudnym łowieniu. No masakra i zuy GF, nic tylko sie pochlastać żalu...

• Rozmowy konTROLLowane Samos

Muzha - - Dyskusje Samos

Ach to nasze morze... żeby choć cieple i czyste było... No ale jak się niema co się lubi to i nasze morze potrafi być wspaniale, zawsze to jakaś woda i "klimat plażowy" :)

Muzha - - Dyskusje Wetar

Nie, nie Kicy78 To nie ten powód:) Ja muszę przyznać, że po zakończeniu WEG sporo osób podziękowało za możliwość zabawy, lub choćby wyraziło uznanie za prace jaką włożyliśmy w przeprowadzenie eventu. To było bardzo mile i prawdę mówiąc dość niespodziewane, jednak wszystkie osoby pracujące przy WEG poczuły się podbudowane takimi słowami. Nie potrzeba ich wiele i nie muszą być słodkie jak miód by zmotywować do dalszego działania:)

Muzha - - Dyskusje Wetar

Nothingness Poczułeś ze zrobiło się zbyt spokojnie ze chcesz WEG przywoływać?;p Jakby nie patrzyć ta edycja WEG przebiegła jakoś... spokojnie, mało zarzutów o kupno, sprzedaż, znajomości, i w ogóle. Moze nie uwierzycie alni NIKT nawet nie próbował mnie przekupić bym dodała komuś kilka punktów, albo rzuciła wcześniej informacje o kolejnym etapie. Jednym słowem - nuda;p

Muzha - - Dyskusje Wetar

No proszę, Wetarczycy potrafią sie tez bawić a nie tylko kłócić ;p Gratulacje, dobry pomysł z tym mini eventem.