Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

• Taki prank, że sam Dubiel by się nie powstydził

• Chyba bym musiał być jakimś za przeproszeniem <głuptaskiem> jakbym wrócił po tylu latach do gry Zrozumiesz o czym mówię, jeśli uda Ci się kiedyś z tym skończyć i przetrwać przynajmniej rok xD

• Gram w czasie przeszłym, nie udawaj że nie wiedziałeś

• Powiem tak. Kiedyś to byłooo, kuuuhr. Łuczniki w v2 pająków nie były potworami atakującymi z dystansu, kuuuuhr. Kiedyś to były czasy, nie to co teraz, teraz nie ma czasów Właśnie rozpoczynam sobie swoją wyprawę do wieży demonów. Póki co wszystko idzie bezproblemowo, pokonałem kamień metin, który określa się mianiem "twardości" Trzymajcie za mnie kciuki, jakbym nie dawał znaku życia to nie czekajcie z kolacją. A tak na poważnie już, to ubolewam nad utratą swoich wcześniejszych postów i jednocześn…

• To tyś jest moderatorka pracująca na nocną zmianę? O kruca himmel motyla noga, no to grubsza akcja widzę... Ale ja Ci nie wierzę! Pewnie siedzisz teraz w Hameryce zajadając się hamburgierami pijąc sobie przy tym coca karolę, to przez inną strefę czasową jest jak jest, wracaj do swej ojczyzny i wszystko będzie dobrze! Nicponi trzeba karać, a nie nagradzać - i proszę mi tu nie mówić o żadnej ironii, bo wiem co to jest, swoją drogą jadłem wczoraj. Pozdrawiam.

• Ogólnie muszę się z Wami podzielić swoją historią z dnia przedwczorajszego, kiedy to postanowiłem wyruszyć po księgi klątw. Wstałem wcześnie rano jakoś o 13, ponieważ musiałem się jeszcze przygotować mentalnie do tej podróży, ponadto przygotowałem swój nagi miecz +9 z umiejętnościami penetracji na bardzo wysokim poziomie, wszak nie od dziś wiadomo, że kamienie penetracji powinny mieć niebieską barwę, ale to mi nie przeszkadzało. Gdy już byłem gotowy, owy miecz, który trzymałem oburącz w końcu uj…

• To wspaniale, że nasze dyskusje znowu wracają do życia! Coś niesamowitego! Łinczesterko, co to Cie za szatan opętał w rękę xD

• No to niezłe rzeczy się tu dzieją... na serwerze xD Wczoraj łowiłem rybki i wyłowiłem amura i kliknąłem na niego i poleciała małż i postanowiłem ją otworzyć i wtedy miałem nadzieję, że wyleci perła i jeszcze nie wiedziałem, że mam rację i poleciała perła tylko że czarna, zwana powszechnie kawałkiem kamienia Ogólnie na ch1 w jinno bardzo dużo rybaków było ale nie byli zbyt rozmowni, jednakże dzięki nim nie czułem się samotny. Bardzo fajnie się tu gra z chęcią poznam nowych ludzi, aby w przyszłośc…

• Jakiej muzy słuchacie?

Vesuvius - - Hydepark

Gondo / Anioł - Fałszywi przyjaciele feat.Dj.Soina

• skojarzenia :D

Vesuvius - - Gry i zabawy

Uszy

• Cytat od Gastan: „Tak sie robi alchemie w SS:) pozdro 4effnpyx6lsv.jpg ” Wrzuć to jeszcze do swojego CV bo tylko tam tego jeszcze nie widziałem Edit. Aszti

• Jakiej muzy słuchacie?

Vesuvius - - Hydepark

youtube.com/watch?v=1dHOuroDoVs

• Jakiej muzy słuchacie?

Vesuvius - - Hydepark

youtube.com/watch?v=9SHA-SzLp3I

• Spokój każdy będzie miał we własnej trumnie dopiero

• Wulkanów się nie zabija, możesz mnie co najwyżej uśpić

• Irytujący to takie brzydkie słowo, lepiej brzmi drażniący lub nieznośny,a znaczy w zasadzie to samo Wolę być irytującym, ale za to szczerym człowiekiem niż obłudnym i parszywym, co to niby jest Twoim przyjacielem, a za plecami jest gotów Cię w najlepszym przypadku obgadać (nie tyczy się to stricte Twojej osoby oczywiście) Różnica polega na tym, że osobę irytujacą ma ochotę się strzelić czasami w ten "pysk" ,zaś tej fałszywej nie ma się nawet ochoty oglądać, a co dopiero dotykać Dlatego jestem du…

• Jakiej muzy słuchacie?

Vesuvius - - Hydepark

youtube.com/watch?v=X0PYxE8wuNE

• Jakiej muzy słuchacie?

Vesuvius - - Hydepark

youtube.com/watch?v=xVdn9GhwJgk

• Przynajmniej udało mi się to zobaczyć przed interwencją moderatora Nawet się uśmiechnąłem

• Jakiej muzy słuchacie?

Vesuvius - - Hydepark

youtube.com/watch?v=KxxEcOWdZsg