Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

• Przerwy techniczne

Ingolf - - Informacje i nowości

PRZERWA TECHNICZNA 23.11.2017 około 10:00 +/- 2h Naprawiono błąd związany z Grotą Wygnańców - wejście będzie już możliwe. Naprawiono błąd z Lochem Pająków 3 (Kryjówka Baronówny Pająków). Restart serwerów. Zespół Metin2.pl

• Jeśli w tym fragmencie komunikatu błędu: "kod błędu 0 pozycja [numerek] rozmiar 0" - wartość w [numerek] jest za każdym razem inna to znaczy, że prawdopodobnie podczas ściągania pliku występowały zdarzenia, które spowodowały przedwczesne zamknięcie transferu danych i plik nie pobrał się w całości. Taka sytuacja może wystąpić najczęściej w dwóch przypadkach: 1. masz za małą przepustowość łącza w stosunku do tego ile potrzebujesz [tu niewiele można zrobić poza wyłączeniem na czas ściągania gry wsz…

• Problem przy wyjściu z v3.

Ingolf - - Problemy

Problem zostanie naprawiony podczas aktualizacji 17.5.15. Problem jest cały czas weryfikowany. Przekażemy Wam informację na temat aktualizacji (data), gdy otrzymamy ją z Działu Technicznego.

• Karta bankowa

Ingolf - - Archiwum

Musisz napisać do systemu support od płatności. Oni się tym zajmują.

• Koniec przerwy technicznej! Serwery są już online!

• @Samurai tego też się dowiemy dzisiaj

• Przerwa techniczna nie była związana z Eventem Halloween. Dziś się dowiemy, o co chodzi z tymi pieńkami.

• Do dnia dzisiejszego nie otrzymaliśmy odpowiedzi z Działu Technicznego. Ostatnia informacja dotyczyła posiadanych systemów operacyjnych, których dotknął ten problem. Nie odpisywałem, bo byłem na urlopie.

• create no appropriate device

Ingolf - - Archiwum

Zerknij tutaj: Problem z włączeniem . i przeczytaj poprzedni mój post, bo go edytowałem

• create no appropriate device

Ingolf - - Archiwum

Być może nie posiadasz sterowników do karty graficznej lub są one przestarzałe. Aby zażegnać problem, należy udać się na stronę producenta Twojej karty graficznej, znaleźć sterowniki pod Twój model karty graficznej, a następnie pobrać je i zainstalować. Będzie również konieczność zresetowania komputera, co należy też zrobić. Masz nowego laptopa z windowsem 10 i kartę intela? Ten problem jest dość ciężki do rozwiązania. Osobiście zgłosiłem go do GF. Jaką masz kartę graficzną? Próbowałeś zagrać pr…

• Ban.

Ingolf - - Archiwum

Zawsze można się odwołać od bana - wówczas odpowiednie osoby zweryfikują blokadę oraz dowody, które posłużyły do jej nadania. Po tylu latach nie ma szans na weryfikację odwołania i odblokowania konta. Od blokad odwołujemy się do miesiąca czasu od jej nałożenia.

• Ban.

Ingolf - - Archiwum

Hej, okres jaki upłynął od nałożenia blokady na konto uniemożliwia nam wszczęcie procedury mającej na celu analizę materiału dowodowego więc blokada pozostanie. Więcej informacji znajdziesz w tym temacie: Termin odwolania od blokady konta

• Przerwy techniczne

PRZERWA TECHNICZNA 09.11.2017 około 10:00 +/- 2h Restart serwerów. Zespół Metin2.pl

• Dziękuje za zgłoszenie. Sprawa została zgłoszona do Działu Tłumaczeń.

• metin2client.bin

Ingolf - - Archiwum

Proszę o przesłanie zgłoszenia na Support z zawartością pliku syserr, który znajduję się w folderze z grą.

• Nie wiem, kiedy problem zostanie naprawiony. Obecnie przesyłam do GF każdy pik syserr, który otrzymuję.

• w weekendy firma ma wolne.

• Przerwy techniczne

Drodzy Gracze, podczas dzisiejszej konserwacji serwerów zostaną uwzględnione poniższe poprawki: Obrażenie uzyskane od potworów powinny być już prawidłowe. Naprawiono kilka drobnych błędów. Poprawiono kilka błędów, które powodowały awarię klientów. Konserwacja może trwać dłużej niż oczekiwano. Wasz, Zespół Metin2.pl

• Przerwy techniczne

Przerwa techniczna właśnie się zaczęła.

• Przerwy techniczne

PRZERWA TECHNICZNA 02.11.2017 około 11:00 +/- 2h - przerwa może się wydłużyć Restart serwerów. Zespół Metin2.pl