Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

• widze ze @Tujka nic nie rozumie team metin2.pl nie ma nic do powiedzenia w sprawie naprawy bledow Art nie moze naprawic bledow ani przeprogramowac metina Santonia nie moze naprawic bledow ani przeprogramowac metina tak samo jak cala reszta teamu co Ci ma zrobic Santonia? naprawic system? zainstalowac windows 7? jakiej pomocy oczekujesz od teamu? bo jedyne co moga to zglosic problem do niemiec i taka pomoc od nich uzyskalas wiec nie pisz ze team olal sytuacje bo nie olal ten blad to nie "napisani…

• Dla mnie jest spoko bo nie expie postaci postaciami wysoko lvl i sam powolutku wbijam wszystko od 0 Pozdrawiam

• Jakiej muzy słuchacie?

DARKRIDER - - Hydepark

youtube.com/watch?v=rp4UwPZfRis Pozdrawiam

• ja mam stara modyfikacje chyba od A-Teamu z 2009/2010 roku badz jakas inna modyfikacje mozesz sprobowac z wlasnie modyfikowanym systemem Pozdrawiam

• Cytat od DARKRIDER: „mi sie wydaje ze nie spelniacie troche minimalnych wymagan mozliwe ze gf nie naprawi tego bo nie supportuje xp i visty ” szklana kula DARKRIDERa sie sprawdzila nie potraficie czytac ze zrozumieniem tego co napisala Santonia nikt z webzenu nie sprawdzal ani z GF jak zadziala na Viscie metin brak oficjalnego supportu oznacza ze takie problemy nalezy samemu rozwiazac to ze cos wczesniej dzialalo a po aktualizacji nie dziala to niestety czesta sprawa w programach bo zmiany sa wp…

• Dlatego napisałem starej wersji Bez najnowszych aktualizacji Pozdrawiam

• Sprawdziłem na starym laptopie z Vista po nowej instalacji Windowsa Vista (stara wersja) metin działa bez żadnych problemów Jedynie w m1 ścinki ale to chyba standard Co do lte z plusa chciałbym powiedzieć że nie każdy ma ten błąd Znajomi z gry grają bez problemów na lte z plusa Pozdrawiam

• Na play lte i HSDPA+ działa bez zarzutu Pozdrawiam

• mi sie wydaje ze metin nie ma z tym nic wspolnego przeciez kazdy ma ta sama instalke metina i teraz u mnie i pewnie u ~10k innych osob dziala bez problemu a na forum znalazla sie grupka 10 osob dla ktorych nie dziala metin wiec teraz mi powiedz gdzie jest problem w instalce metina (ktora jest w porzadku dla 10k osob) czy w Twoim systemie gdzie nie dziala (i u tych innych 100 osob) Pozdrawiam

• Lexio I Niszczyciel o takiego Lexia nic nie robilem! Pozdrawiam

• u mnie metin dziala perfekcyjnie zreszta nigdy nie mialem problemow z metinem wydaje mi sie ze nie ogarniacie swoich kompow to dlatego tak macie warto poprosic o pomoc filutke z pclaba badz meggie89 z DW z logami swojego systemu bo mozliwe ze macie niezly burdel na kompach tak samo nigdy nie mialem problemu z kradziezami kont jedynie co to problemem sa jakies wirtualne bany na ircu xD Pozdrawiam

• Ktos tu gra w plemiona i metina niezle retro #pokolenie_przelomu_lat_80/90 Pozdrawiam

• O co chodzi że mam 200 starych powiadomień? Wszystko z tematu na samosie Dodatkowo przybyło mi 400 postów Też nie wiem skąd Proszę o wyjaśnienia Pozdrawiam

• idzcie expic do czerwonego lasu tak jak pierwsi mistrzowie wbijali 99 w lesie tak i Wy mozecie poexpic tam przeciez KIEDYS metin byl lepszy to prosze isc expic do czerwonego lasu Pozdrawiam

• Ja to nawet paczki czipsów bym nie dostał Pozdrawiam

• Cytat od RXTER141x2: „I kolejny błąd tym razem przy wyjściu z V3 nie wiem co za ludzie pracują przy tej grze że najpierw coś działa a później coś niepotrzebnie grzebią i psują... Już niedługo będzie koniec projektu Metin2 i ja wam to mówię że w przeciągu 2-3 lat tej gry już nie będzie albo będzie z taką ilością błędów że na serwie będzie kilkanaście osób... ” Kolejny nostradamus Metin umiera kilka lat I dalej nie może umrzeć Jeszcze jest możliwość merge serwerów pl Potem europejski serwer A na k…

• Cytat od Dosarphic: „Grota zamknięta? Relogając sobie sklepy po serwerach ludzie nadal smoki biją xD Fajnie w sumie, kilka SM na autopoty i masz darmowego smoka bo inni wchodzić nie mogą xD Kolejny punkt stylu dla GF. ” na samosie AndromedaS03 ma wylacznosc na smoczka ale mi to osobiscie nie przeszkadza jesli maja chec niech sobie go bija ;P Pozdrawiam

• O kurde zapomniałem wstępu... Dobrze że ktoś czuwa nad całością :d Pozdrawiam

• Chciałbym zobaczyć bitwę freestylowa Team metin2.pl vs niezadowoleni gracze Chciałbym posłuchać tych punchy spin i pogróżek Jakieś dobre dissy i zwycięstwo Santonii w walce A teraz lecę w bity, To nie jest słabe bo nie ma lipy W metina chcecie pogrywać z GFem wygrywać Wzrok teamu na podłodze na kolanach przed stuntem w jaśminach Dobra wiem że beznadziejne Ale może @Vesuvius wjedzie z fristaljem Albo ktoś inny Pozdrawiam

• Nie widze faktu zniszczenia rynku ceny sa normalne Pozdrawiam