Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

• Właśnie aktualizujemy bazę, aby naprawić problem z powiadomieniami.

• Bany są całkiem realnie, nie z kosmosu. Pierwsze konta były już przedwczoraj blokowane, ręcznie. Nie dociekam skąd masz taką wiedzę, kto i w jakim stopniu korzystał z bugu. Ta sytuacja tutaj trochę przypomina "polowanie na czarownice". Niektórzy gracze próbują wykorzystać ten fakt do wymuszenia blokady na wrogach z gry, a jednak musi to zostać dokładnie zweryfikowane i musimy mieć pewność blokując czyjeś konto.

• Cytat od slolm: „To w takim razie czym sie chwalicie? Jeden pisze ze 90tys kont zablokowanych,drugi ze nikt ręcznie by tego w jeden dzień nie zrobił. W takim razie co jest prawda. Bany są ale ich nie ma tak ? ” Przeczytaj jeszcze raz moją wypowiedź, bo nie zrozumiałeś i interpretujesz w złym kierunku.

• Rozmowy konTROLLowane Samos

Ascoran - - Dyskusje Samos

Szczegółów nie podaliśmy Jazzy. Sęk w tym, że gracze zostali poinformowani i są o to pretensje. Na milion procent jakbyśmy nie poinformowali, to pojawiły by się tutaj komentarze z pretensjami, że wszystko zostało ukryte/zamiecione pod dywan (może nawet te same osoby pokusiłyby się o komentarz, co w tej sytuacji - nie wiem). Tak źle i tak niedobrze, bo bez względu na wybraną drogę niektórzy i tak doszukiwali by się w tym złego. Art pisał o 90 tysiącach kont zablokowanych, o ile dobrze pamiętam. T…

Cytat od Jazzy.tbd: „w tym całym zamieszaniu z bugiem yang, nasz team został mistrzem dyskrecji ” Nikt nie podał wszystkich szczegółów. Gracze zostali poinformowani, że wykorzystywanie tego błędu będzie karane. Zatem mieli jasność, że korzystając z tego stracą konto. Tylko głupiec robi coś, za co jasno ma napisane, że straci konto w najbliższych dniach.

• announcement_metin2_it_79c08168dcab9920187b81acc3cccf99.jpg Gracze Metin2! Dnia 19. listopada w naszym sklepie z przedmiotami pojawi się 25% rabatu na wybrane przedmioty: - 75 SM (99 SM) - 37 SM (49 SM) - 14 SM (18 SM) Nie przegap okazji! Zespół Metin2.pl

• announcement_metin2_it_affe259e6b7fc10ac0c2a271d22c67d4.jpg Gracze Metin2! Dnia 17. listopada w Item-Shop w sprzedaży pojawi się za 49 Smoczych Monet. announcement_metin2_it_79c08168dcab9920187b81acc3cccf99.jpg Ponadto obowiązywać będą poniższe promocje: 35% rabatu na - 130 SM (199 SM) 20% rabatu na kategorię Małżeństwo Nie przegap okazji! Zespół Metin2.pl

Lexio, normalnie dałbym ci 'lajka', ale mi zabrakło tych na wynos.

Mam co robić, ale naprawdę się zacząłem martwić, że z wami gorzej.

• Rozmowy konTROLLowane Wetar

Ascoran - - Dyskusje Wetar

Cytat od Renz: „Fapcio, ja się Elzhi kiedyś nazywałem. Nie grasz, to pewnie nie wiesz, a Ascoran jest spoko, ale tu zrobił fuszerkę, racja. ” Jaką?

Cytat od Deo: „Wszyscy wzięli sobie do serca twoje rady ” Przestali po sobie jeździć? Sorry, ale jedzie mi tu czołg? Niemożliwe!

• Jakiej muzy słuchacie?

Ascoran - - Hydepark

youtube.com/watch?v=SDTZ7iX4vTQ

Cisza od niedzieli? Zaczynam się martwić, że zachorowaliście, albo coś się wam stało.

• announcement_metin2_it_affe259e6b7fc10ac0c2a271d22c67d4.jpg Gracze Metin2! Dnia 13. listopada w naszym sklepie z przedmiotami w sprzedaży pojawią się: Wszystkie przedmioty mają czas trwania 30 dni. Cena to 49 Smoczych Monet. Zespół Metin2.pl

• announcement_metin2_de_7eca7e339042b03feb87b41818342dd1.jpg Gracze Metin2! Dobre wieści! Od 13. listopada, zestaw Metin2 Power Booster Pack DLC ze Steam będzie dostępny również w "zwykłym" sklepie z przedmiotami. Power Booster Pack pomoże Ci szybciej ulepszać umiejętności oraz obdarzy Cię wiernym zwierzakiem z potężnymi bonusami. Katapultuj się na sam szczyt! Twój Power Booster Pack zawiera: Mroźny Rufus (30 dni) Zimny pyszczek, gorące serce – ten pocieszny wilk śnieżny stanie się Twoim wiernym …

• Zabawne screeny Wetar

Ascoran - - Dyskusje Wetar

Wyczyściłem temat z wygasłych screen'ów oraz komentarzy. Proszę nie komentować zdjęć w tym temacie.

• Temat trochę przeczyszczony ze 'złej atmosfery'.

• announcement_metin2_pl_5c2edb84a19dcd269cd32e2dae72a4b0.png Gracze Metin2! Dnia 11. listopada za doładowanie Smoczych Monet otrzymasz 20% ekstra dodatkowego doładowania. Skorzystaj z oferty, aby zyskać więcej SM na swoim koncie. Zespół Metin2.pl

• Nagrody zostały rozdane!

• Dam wam zaraz związki na odległość i na miejscu. Spokój MIXY! PS. Tak jak ostatnio, zaznaczam, że stwierdzenie 'mixy' użyłem celowo żartobliwie. Może ktoś trafi się przewrażliwiony, lepiej uprzedzić.