Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 218.

• Czy to prawda...

Likzer - - Pytania i Wskazówki

Cytat od Django: „Poszedłem wczoraj z pancerzem +7 i zrobił mi polarny Na wbicie na +7 poszły 2 podręczniki i koło 10 zwojów boga ” To brawo, ja pancerzyk z niebieskiego zrobiłem jedną +5 :p

• (Ukryta treść) Myślę, że dla 100% ludzi, bo serwery mają lagi Moderator Synthia: Schowalam cytaty.

• Cytat od Tronk1: „nagród chyba nie... nie wydaje mi się bym przeoczył ” Na filmiku niemieckim były pokazane gdzieś od połowy czy 3/4 filmu.

• Cytat od Taktyk_zza_plotu: „Z tego co zrozumiałem to należy wydropić 24 halloweenowe pieńki drewna które przerabia się na planszę do gry. Szkoda że nie opisał zasad gry, tylko od razu przeszedł do punktacji i nagród. ” To źle zrozumiałeś, potrzeba 28.

• Cytat od AyeT: „"To będzie tak, że można będzie buffować bez pt (zaznaczając gracza, którego się chce buffnąć), można buffować całe PT jednocześnie, ale jeśli masz zaznaczonego jednego członka PT to tylko on dostanie buffy" Czyli jeśli nie jestem w PT to mogę buffnąć np. szamanką 90lvl dropka 35? I jeśli jestem w pt i zaznacze jedną osobę to tylko ta osoba dostaje buffa a jak nikogo nie zaznacze to wszyscy którzy są blisko? ” Tak, dokładnie tak jak piszesz

• Czy to prawda...

Ponoć tak, tylko w kwestii pancerzy jest to nieopłacalne(pali wiele częściej niż buty na te +6/7/8/9). Także i tak i tak lepiej przerabiać zbroje +5.

• Item Shop - dyskusja

Likzer - - Porozmawiajmy o Metin2

Prawie dokładny miesiąc minął od szczeniaków

• Certyfikaty Tugaisa

Tak jak wyżej, poprostu pech. Najpierw certy oddawałem przez ok 25dni prawie pod rząd(1 czy 2 spaliłem), a pod koniec paliło niemiłosiernie

• Różdżki z metinów? Ile lat temu taki event halloweenowy był? 3? 4?

• Rozmowy konTROLLowane Samos

Likzer - - Dyskusje Samos

Cytat od AyeT: „Warto grać na waszym serwerze? Jak sytuacja z dostępem do eq, botami i liczba Graczy? ” W sumie to fajny serwerek, dostęp do eq jest w miarę łatwy, botów jak na tak duży serwer jest mało(oprócz eventów hehe), a i graczy wiele

• Cytat od xLUCIFERx: „26% + buffując PT to bardzo dobra zmiana, jeżeli buffujemy tylko siebie szamanką wartość jest znacznie większa. Wcześniej bez żadnego wysiłku z podstawowym eq osiągało się 100% + kryta, w końcu teraz wszystkie rosy na kryta i inne dopalacze będą miały zastosowanie, przede wszystkim będzie liczyć się bardziej gra zespołowa, a nie wszystko w tej chwili można zrobić solo... Na dzień dzisiejszy nic nie jest wyzwaniem w tej grze, bo jest za prosta, po patchu 17,5 sytuacja wróci d…

• Cytat od BlizzarD22: „Bufanie w pt jest jakąś poprawką bo tym szamanem będzie raczej musiał ktoś grać ale zmniejszenie wartości bufa i jego czas regeneracji odbije się na zbijaniu bossów a co za tym idzie wszystkiego będzie mniej bo jeszcze mniej ludzi będzie mogło zbijać bossy a wtedy płaczkom co chciały balansu znowu będzie źle. A to że bufają małym lvlem to i tak nic w porównaniu do robienia rozpra które tylko stoi, taki ktoś raczej też jest przegrywem :), i mam nadzieję że za to też się wezm…

• Cytat od jagoda19850408: „Cytat od Smity: „Przesadzony bo co? Bo bije troche wiecej na wierzchu? Czy może z buta szybciej wybije mobki od bodziaka? Skoro przesadzony to czemu purpura stoi 500k a czarowane czterokrotność tej kwoty? Czemu ludzie i tak na dropka wezmą wpka niż wilka? ” dlaczego zawsze porównujecie do bodego/WP porównajcie do szamana lub ninji, jest 9 postaci a nie tylko 3, każda powinna bić tyle samo ” A ile klas ma skill zwiększający tylko własny dmg? 3 czy 9? Gdyby każda postać b…

• Ogólnie to moby biją coraz to więcej i więcej z hitów(co widać po zodiaku teraz), a oni ciut zmniejszają jeszcze błogo, osłabiają krytyka by mniej bić(i oczywiście przedmioty małżeńskie czy też dłonie kryta ciągle używać by bić jakiś fajny dmg :>), czyli tak w skrócie, osłabiają nas wszystkich i wprowadzają coraz to mocniejsze moby, bossy, dungeony... Chyba powinniśmy się bardziej wzmacniać, prawda? Już w tej grze istnieje wiele bossów potrafiących zabić każdego(jotun np z tym swoim podwójnym/po…

• Skoro indygo działa na oficjalnych serwerach na takiej odległości to założę się, że buffów też nie zdołają poprawić w tej kwestii Zasięg buffania jest bodajże taki sam jak indygo.

• Pamiętajcie, że to buffanie całego pt jest tak niedoskonałe jak np użycie indygo u wilka, albo jesteś blisko, albo jajo z tego dostaniesz

• DROP RAD.

Likzer - - Archiwum

Cytat od lordslavi: „raczej beda poniewaz nie ma powodu by wylaczyc wierzchowce a rady to tylko dodaek ” Na przyszłość pamiętaj, z metinów może dropić tylko jedna dodatkowa rzecz np wierzchowce/fasole/sukna etc.

• Wystarczy jakiś event z zmiankami do zdobycia, odłamki będzie dropił przy okazji

• Szczeniaki były niecałe dwa tygodnie temu, było sobie zapas kupić skoro wolicie wydawać sm

• Sura od 1 do 55lv

Likzer - - Archiwum

W sensie, że w tym temacie? Jakoś nie miałem ochoty pisać wcześniej najwidoczniej. Po co mi dowody? Idź i sprawdź to sam zauważysz.