Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 212.

UWAGA!
Przestrzegamy przed ujawnianiem adresów e-mail innym graczom, które są powiązane z Waszymi kontami w grze!
W ten sposób potencjalny włamywacz będzie próbował przysłać Wam wiadomość z portalu Gameforge.com o utworzeniu globalnego konta i tym samym przejmie dostęp do WSZYSTKICH WASZYCH KONT zarejestrowanych na tym samym adresie pocztowym.

Support w takich wypadkach nie będzie udzielał wsparcia.

• Próbowałem na becie wyciągać berka z mojego razadora i cały czas wbijało 9%. Co prawda skoki miał co 5lvli ale tak czy siak nie marnuj pieniędzy bo to nic nie da.

• rubin wyborny

Nietoperz - - Archiwum

Wbij na bete i sie przekonasz Mityczne cory masz u handlarza

• Siema wie ktos ile mniej wiecej chodza perf znakomite i wyborne rubiny(wart sr, wart sr odp/deff), jadeity(2xpz, 2xpz i do pz/odzysk) i diamenty(2xum)?

• czy pet dostaje expa z misji?

Nietoperz - - Archiwum

Tak jak w temacie

• nerf likana

Nietoperz - - Archiwum

Siema pytanie do osob ktore orientuja sie mniej wiecej co sie dzieje na becie z likanem. PVP mnie nie interesuje tylko drop wiec chcialbym wiedziec czy po tym calym znerfieniu wilka to on wciaz ma najwieksze DMG na bossach metkach?

• jastrzebie +8 vs +9 roznica DMG

Nietoperz - - Archiwum

Witam jaka jest roznca w DMG jastrzebich szponow na hicie? Srednie 45 sa +8

• Oj nie wyobrażam sobie żeby nie dali nagród osobom które były w rankingu, wystarczy trochę chęci z ich strony. Ja nagrodę na szczęście normalnie odebrałem zarówno wczoraj jak i wtedy kiedy zakończyli event przed czasem.

• Drop z 81 złotych okey (oczywiście otwartych na becie :D). Należy odjąć od tego 5 zmianek+ i dodać jedno chyba mityczne cor draconis. 2sb4gw7.jpg

• Problem z Kartami okey

Nietoperz - - Archiwum

A o której konkretnie tego 7 września?

• Event potrwa pewnie do 7 września a talie będą dostępne tylko w IS. Co prawda sam wszystkie swoje talie miałem z IS ale jak już się umawiamy że event się kończy dziś to niech się skończy. Blasków czy czegokolwiek niezwiązanego z IS by nie przedłużyli.

• Ranking okey

Nietoperz - - Archiwum

Event włączą na pewno bo są ludzie co mają talie. Liczę że wezmą sobie z powrotem te szkaty i włączą rywalizacje do 31 sierpnia.

• Ranking okey

Nietoperz - - Archiwum

Ja dałem odbierz i nie wiem czy dostałem jedną złotą bo nie pamiętam ile ich miałem. Event jeszcze trwa więc mam nadzieję że to błąd bo chciałem lecieć po 1 miejsce

• Czy talie w IS będą do końca eventu? Pytam bo w edycji świątecznej chyba były tylko przez jakiś czas.

• Zmianki z B

Nietoperz - - Archiwum

Siemka mam te zmianki z B i z tego co wszedzie widzialem nie ma opcji zeby wmixowac tym cos konkretnego. Pytanie czy ktos z Was mixowal itemki ze srednimi i idzie tym wbic cos 35+?

• Czy to prawda ze w nastepnej aktualizacji w końcu wyłączają exp na meley? Ktoś potwierdzi/zaprzeczy?

• jak grać w okey

Nietoperz - - Archiwum

Karty do gry w UNO sprawdzają się idealnie xd

• jak grać w okey

Nietoperz - - Archiwum

ok zagralem 20 razy i 11srebrnych reszta brazowe. A zawsze wywalacie 1karte czy czsami 2? Jesli tak to kiedy?

• jak grać w okey

Nietoperz - - Archiwum

Siemka możecie podrzucić jakiś poradnik lub własne sugestie jak grać w te OKEY żeby trafić przynajmniej srebrną? Czy jest jakiś schemat który da mi 90% na srebrna (kiedys ukladalem po kolei kolorami 7,8,9 i mialem te 300pkt ale to tez trzeba miec szczescie)

• Okey IS

Nietoperz - - Archiwum

Nikt Ci nie da złotej skrzynki za 29SM To był błąd, już poprawili cenę

• czesc poki co mam 94lvl ale wkrotce wbije 100 i zastanawiam sie jakie eq bedzie mi potrzebne zeby radzic sobie na luzie na meley i gdy juz wbije 100lvl to jak sie ubierac na bossy. Poli mam na P. Poki co na pewno mam takie eq: -qiliny+8/9 2kpz 10kryt 8omdlenie -bransa z lez 2kpz 10pz 5szycie -tytanka+9 nno 10blok(i tu pytanie mobki omdlewaja? Starczy tytanka czy zmieniac na jakas z 15blok?) -helm 60lvl+8/9 -razador 12%pz 12berek 10blok i tutaj wbic 10szycie czy 5pz? -perlowy+9 2kpz 10kryt 5omdle…