Ostatnie aktywności

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• sebastian9337 -

Użytkownik odpowiedział w wątku Filmy Androsa.

Użytkownik odpowiedział w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Jakie jest oficjalne stanowisko ludzi odpowiedzialnych za projekt lub głównych pośredników? Ktoś orientuje się jak wyglada sytuacja na forach zagranicznych i czy społeczność jest równie zniesmaczona?
  • RShamane2137 -

Użytkownik odpowiedział w wątku Rozmowy konTROLLowane Samos.

Cytat od Ascoran: „Niestety do czasu, aż znowu zaczęło się odgrzewać stare kotlety i znowu JA, JA, JA i MOJA blokada. ” No tak, forum jest dla wszystkich, ale jak RShamane coś napisze, to można tam go mieszać z błotem, ale to jego wina, bo…
  • TofiQ -

Lubi post użytkownika JedenUczciwy w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    Odkąd zrozumiałem, że wypowiedzi na tym forum praktycznie nie mają sensu, to zwykle tego nie robię, ale jako że nic ciekawszego nie mam już dziś do roboty... Każdy z Was, gracze, powinien wiedzieć, że w każdej darmowej grze jest haczyk. Jak…
  • tomasitopl -

Lubi post użytkownika Haven95 w wątku Gra Zawartość nowych skrzyń ze stołu do Yutonari.

Polubienie (post)
    na 10 srebrnych tylko 1 tajemniczy odłamek poleciał
  • Kyle -

Lubi post użytkownika Lorint. w wątku Gra Logo gildii.

Polubienie (post)
    czy prawidłowo przekonwertowałeś plik png do tga?
  • Kyle -

Użytkownik odpowiedział w wątku Gra Logo gildii.

• Haven95 -

Użytkownik odpowiedział w wątku Gra Zawartość nowych skrzyń ze stołu do Yutonari.

na 10 srebrnych tylko 1 tajemniczy odłamek poleciał
  • tomasitopl -

Lubi post użytkownika Eylis w wątku Eventy w Metin2PL - temat ogólno-dyskusyjny..

Polubienie (post)
    Ja mam do dobicia 50% do 120 I elo las, jestem ciekawa ile planszy dropne. W każdym razie na metkach potrafiło mi lecieć 15 planszy na dzień.
  • tomasitopl -

Lubi post użytkownika DoKsztyUczciwy w wątku Eventy w Metin2PL - temat ogólno-dyskusyjny..

Polubienie (post)
    Zamiast event Znajdź Jacka Pumpkina wolałbym event znajdź Sens Gry w Metin2 PL, po patchu 18.4 to byłby hit cały serwer by gma szukał.
  • MowMiKos -

czy ja wiem.. zacząłbym od opłacenia Teamów w poszczególnych krajach, bo za pieniądze też inne chęci są, prawda? ;d Jak ja sobie pomyślę, że Ci nasi to wszystko robią za darmo i jeszcze takie rzeczy czasami obraźliwe w ich kierunku sobie po…
  • Fyne -

Użytkownik odpowiedział w wątku Gra Zawartość nowych skrzyń ze stołu do Yutonari.

Te Tajemnicze Odłamki można zdobyć ugrywając srebrny lub złoty pakiet Yutnori. Wygląda to tak, że nie dostajemy wtedy od razu skrzynki, z której jest jakiś drop, tak jak rok temu, tylko teraz dostajemy tak jakby skrzynkę, w której jest dopiero…
  • Fyne -

Lubi post użytkownika Kakashi007 w wątku Gra Zawartość nowych skrzyń ze stołu do Yutonari.

Polubienie (post)
    9431b6711823b.png6f0cc6ecfcbe3.png9069d8d653ebe.png188d3a15fa2e7.png6eb0f3201695e.png Siemka, Na początku chciałbym zacząć od tego z czego dropią te Tajemnicze Odłamki, a tak to chciałbym żeby to był temat w którym można pochwalić się dropem z…
  • matel -

wykup ja :}}}}}}}}}}}}}}} tego syfu juz sie nieda naprawic co GF zepsulo
  • MowMiKos -

Cytat od matel: „Tam pracuja za dnia nie noca i pierw szkola potem praca za free tacy informatycy co roku event jest a oni teraz z nim problem maja to chyba swiadczy o skladzie tam ” tą gre chyba tylko uratowałby nowy właściciel
  • matel -

Tam pracuja za dnia nie noca i pierw szkola potem praca za free tacy informatycy co roku event jest a oni teraz z nim problem maja to chyba swiadczy o skladzie tam
  • Mordetis -

Użytkownik odpowiedział w wątku Rozmowy konTROLLowane Samos.

Ja tam lubię się cisnąć z ludźmi ale ktoś kto nie gra i jest by siać ferment...
  • SanderkaSanderka -

Lubi post użytkownika MocWpNaSpota w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    Dzieki GF za zniszczenie dropu z szkat smoka na 50 szkat 0 zmianek dodan ale za tu kuhwa 37 emotikonow ha tfuu na ta firme