Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• 0bcy -

Liked SzejkIT’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from SzejkIT: “Quote from Art: “Quote from SzejkIT: “@Art #1 Dlaczego w ItemShopie nie ma już informacji o zakupionych przedmiotach, tj. o wydatkach? #2 Dlaczego kościanek nie można już łączyć z medalem bohatera/nazarem itp ? Rozumiem, że…
  • grzedzikk -

Liked SzejkIT’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from SzejkIT: “Quote from Art: “Quote from SzejkIT: “@Art #1 Dlaczego w ItemShopie nie ma już informacji o zakupionych przedmiotach, tj. o wydatkach? #2 Dlaczego kościanek nie można już łączyć z medalem bohatera/nazarem itp ? Rozumiem, że…
  • iPad -

Liked Simlas31’s post in the thread Gra Potworne Trio.

Like (Post)
    Quote from Smity: “c3f79a3004a72b230f7567f6656f3f93.pngRaczej nie bo zerkałem ostatnio na ranking na rubinum i pierwsze miejsca to same 30to sekundowe rozegrania. A wiem ze ludzie szybciej układali wiec chyba nic z tym nie dasz rady zrobić ” Nie…
  • Shirt -

Liked Ritchie’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from SzejkIT: “Rozumiem, że jest to działanie nieplanowane ” Nieplanowani to byli ludzie odpowiedzialni za funkcjonowanie tej gry
  • xXCalatorXx_Top1 -

Liked ItsDemonWolf’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from WladcaForum: “Dzisiaj na dymie zrobie challenge, wyjdę na zadymkę bez ani jednej sety ( wszystko oczywiście nagram) zobaczymy czy mnie ktoś zabije przez cały dym :P Cykada podejmujesz wyzywanie? :) ” jesteś wyjaśniony dziewięć
  • xXCalatorXx_Top1 -

Liked WladcaForum’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Dzisiaj na dymie zrobie challenge, wyjdę na zadymkę bez ani jednej sety ( wszystko oczywiście nagram) zobaczymy czy mnie ktoś zabije przez cały dym :P Cykada podejmujesz wyzywanie? :)
  • WladcaForum -

Liked ItsDemonWolf’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from WladcaForum: “Dzisiaj na dymie zrobie challenge, wyjdę na zadymkę bez ani jednej sety ( wszystko oczywiście nagram) zobaczymy czy mnie ktoś zabije przez cały dym :P Cykada podejmujesz wyzywanie? :) ” jesteś wyjaśniony dziewięć
  • ItsDemonWolf -

Like (Post)
    Quote from ItsDemonWolf: “Quote from WladcaForum: “Dzisiaj na dymie zrobie challenge, wyjdę na zadymkę bez ani jednej sety ( wszystko oczywiście nagram) zobaczymy czy mnie ktoś zabije przez cały dym :P Cykada podejmujesz wyzywanie? :) ” jesteś…
  • WladcaForum -

Replied to the thread Rozmowy serwera Etolin.

Quote from ItsDemonWolf: “Quote from WladcaForum: “Dzisiaj na dymie zrobie challenge, wyjdę na zadymkę bez ani jednej sety ( wszystko oczywiście nagram) zobaczymy czy mnie ktoś zabije przez cały dym :P Cykada podejmujesz wyzywanie? :) ” jesteś…
  • ItsDemonWolf -

• ItsDemonWolf -

Like (Post)
    Dzisiaj na dymie zrobie challenge, wyjdę na zadymkę bez ani jednej sety ( wszystko oczywiście nagram) zobaczymy czy mnie ktoś zabije przez cały dym :P Cykada podejmujesz wyzywanie? :)
  • WladcaForum -

• Cykada3301 -

@Stachu Weź mi przypomnij mój adres bo się zgubiłem gdzieś na wsi :rofl:
  • Malenka -

Liked Frescco’s post in the thread Muzyka Jakiej muzy słuchacie?.

Like (Post)
  • Frescco -

Liked Malenka’s post in the thread Muzyka Jakiej muzy słuchacie?.

Like (Post)
  • WegielWBucie -

Liked Sherrievronbrn’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from kacha: “Quote from WegielWBucie: “Dobra @kacha mnie namówiła Żarcik sytuacyjny v2. ” To chyba ten węgiel z Twojego buta xd ” Cała prawda o tym pajacu z tależykami heheheh
  • WegielWBucie -

Liked kacha’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from WegielWBucie: “Dobra @kacha mnie namówiła Żarcik sytuacyjny v2. vEUJK0v.jpg ” To chyba ten węgiel z Twojego buta xd
  • Naksen -

Tylko z tym, że nie. xd Obejrzyj dokładnie. Dobranoc patolin!