Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Cannabisherr -

Liked Jazzy.tbd’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    to teraz zamiast po prostu wyjść z forum to trzeba się prosić żeby cie usunęli ?nałóg tak silny że z własnej woli ciężko się wylogować. to jakby stać na dachu i pisać do wszystkich żeby ktoś przyszedł cie popchać bo sam się boisz ale…
  • Cannabisherr -

Liked Aata... nie Atta’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Cykada "znafca" od wszystkiego :rofl:
  • homeless -

Liked kryndor’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    I kolejny mix odesłany do koła ;) Nie ma to jak 120lvl ZDEWASTOWANY przez 44 lvl :D :D :D Co za mixy hahahah ofrY9p0.png
  • WujekDiumar -

Replied to the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Quote from Ninhio: “U mnie wiedźmin 3 na Ultra ma fps 100+ a metin 1 okno w m1 na zadymie 30 fps i opóźnienie z 5 sec... ” skad ja to znam :cursing:
  • WujekDiumar -

Liked Ninhio’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    U mnie wiedźmin 3 na Ultra ma fps 100+ a metin 1 okno w m1 na zadymie 30 fps i opóźnienie z 5 sec...
  • Shadow -

Replied to the thread Rozmowy serwera Etolin.

• WujekDiumar -

Liked ItsDemonWolf’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    ja na rolkach w 8h 124km zrobilem, takze dla chcacego nic trudnego :D a wydaje mi sie ze rower jest mniej meczacy niz rolki
  • WujekDiumar -

Liked Alvaro’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from WujekDiumar: “zawodowcy tak trenują w okresie bez startów i nie 5h tylko niecałe 3 a w MTB to wiadomo zależy od trasy oczywiście nie każdy trening ma taki dystans ” Może prawdziwi zawodowcy i fanatycy to tak. Zwykły człowiek…
  • 0bcy -

Liked Michu’s post in the thread Rozmowy serwera Diumar.

Like (Post)
    Quote from PoteznyBODY: “Ale zwierzyniec XD ” Zapraszam na dyskusje etolinu, tam to dopiero zwierzyniec jest.
  • 0bcy -

Liked Distracted’s post in the thread Rozmowy serwera Diumar.

Like (Post)
    vixa vixa vixa gaz
  • Frescco -

Liked Jazzy.tbd’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    to teraz zamiast po prostu wyjść z forum to trzeba się prosić żeby cie usunęli ?nałóg tak silny że z własnej woli ciężko się wylogować. to jakby stać na dachu i pisać do wszystkich żeby ktoś przyszedł cie popchać bo sam się boisz ale…