Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• homeless -

Liked SuperFajnyNick’s post in the thread Gra Ban za haracz?.

Like (Post)
    Quote from kryndor: “Słuchaj, ja miałem nick "Czarnobrody", byłem liderem gildii "PIRACI" i ogłuszałem rybaków, przez co nie mogli łowić. PIsałem im teksty po linii: "Arrr....to jest abordaż, wyskakuj z yangów szczurze lądowy" itp itd.…
  • homeless -

Liked kryndor’s post in the thread Gra Ban za haracz?.

Like (Post)
    Słuchaj, ja miałem nick "Czarnobrody", byłem liderem gildii "PIRACI" i ogłuszałem rybaków, przez co nie mogli łowić. PIsałem im teksty po linii: "Arrr....to jest abordaż, wyskakuj z yangów szczurze lądowy" itp itd. ogólnie takie pirackie…
  • Bl00dyTamp00n -

Liked MooMoo’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Dodanie jakiegoś legendarnego bossa z którego by dropiły dodania/zmianki (BEZ B) respił by się np, co 5h, jedna rzecz a tak bardzo by urozmaiciło rozrywkę :)
  • MooMoo -

Replied to the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Dodanie jakiegoś legendarnego bossa z którego by dropiły dodania/zmianki (BEZ B) respił by się np, co 5h, jedna rzecz a tak bardzo by urozmaiciło rozrywkę :)
  • BlueEve -

Replied to the thread Muzyka Jakiej muzy słuchacie?.

Quote from Lucjusz: “Quote from ItsDemonWolf: “Quote from WujekDiumar: “Jak dropek może zarabiać bez posiadania Eq pvp to sory ale po co ma je kupować ?( ” zgadzam sie w 100%a potem do mnie ludzie pisza na pw eeee czemu mi bijesz postacie na meley i…
  • kayohardcore -

Liked Lucjusz’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from ItsDemonWolf: “Quote from WujekDiumar: “Jak dropek może zarabiać bez posiadania Eq pvp to sory ale po co ma je kupować ?( ” zgadzam sie w 100%a potem do mnie ludzie pisza na pw eeee czemu mi bijesz postacie na meley i logaja zamiast zwolac…
  • Lucjusz -

Quote from ItsDemonWolf: “Quote from WujekDiumar: “Jak dropek może zarabiać bez posiadania Eq pvp to sory ale po co ma je kupować ?( ” zgadzam sie w 100%a potem do mnie ludzie pisza na pw eeee czemu mi bijesz postacie na meley i logaja zamiast zwolac…
  • 0bcy -

Liked DeFaCC’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from WujekDiumar: “@DeFaCC nie dziw się że na globalu mało chętnych do bicia się. Bossy na zamkniętych dungach zero rywalizacji o wyższe bossy z których mamy fajny drop bo ich nie ma :sleeping: ?( generaly zabrane wróżka nie przyciąga wysokie lvl ... Jak…
  • 0bcy -

Liked DeFaCC’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from ArixanBogiem: “Quote from JaTylkoDoDt: “Quote from ArixanBogiem: “Quote from JaTylkoDoDt: “Dodanie bonów do jednego itemu na PL kosztuje ponad 100 zł xD. ” ciekawe kto jeszcze wydaje sm na dodania bonow xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDjest…
  • ItsDemonWolf -

Quote from WujekDiumar: “Jak dropek może zarabiać bez posiadania Eq pvp to sory ale po co ma je kupować ?( ” zgadzam sie w 100% a potem do mnie ludzie pisza na pw eeee czemu mi bijesz postacie na meley i logaja zamiast zwolac kumpli i pobic…
  • BeeT -

Na forum u nich napisane jest ze aktualizacja weszla wczoraj wraz z startem serwera
  • Neithan. -

Quote from noPRO8L3M: “@Art a po dzisiejszych serwerach w innych krajach nadal jest dostępny depozyt? ” O co chodzi z tym depozytem?