Ostatnie aktywności

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• PRAIMS -

Lubi post użytkownika waldi580 w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    Po kija tą alchemia było ruszać? To była jedyna bardzo dobra rzecz zrobiona dla graczy. Każdy był zadowolony: a)dropinie dla zarobku b)antyki i legendy na rynku c)było można zrobić wyborny o wiele prościej Po aktualizacji to teraz 120 lvl…
  • I3arteQQ -

Lubi post użytkownika Ritchie w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    Gracze: K**** mać! No zobacz co k**** narobiliście. Webzen: To ja tego nie zrobiłem. Gracze: A kto dystrybutorem k**** jest?! Webzen: Mówiłem, że ja tego nie nie chcę ten! Gracze: A kto zablokował handel odłamkami?! Webzen: Gameforge, bo…
  • Jack.Z. -

Użytkownik odpowiedział w wątku System Zwierzaków - dyskusja.

Czyli teraz bedzie mozna zmieniac umiejetnosci czy bonusy? I czy przy zmianie zmienia sie tylko bonusyczy wszysto wraz z czasem zycia zwierzaka.? Moze to ktos jakos sensownie opisac? Dzieki.
  • Lexio -

Lubi post użytkownika PocieKomruki w wątku Rozmowy konTROLLowane Samos.

Polubienie (post)
    Cytat od Michu: „Cytat od PocieKomruki: „Cytat od Michu: „Dobra @Lexio bądź prawdziwym metińczykiem i przyjmij wyzwanie pvp a nie szukasz kolejnych wymówek. To tylko gra, nawet jak przegrasz to nic się nie stanie. ” Dobrze byłoby to usłyszec od…
  • Maximoo -

Lubi post użytkownika waldi580 w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    Po kija tą alchemia było ruszać? To była jedyna bardzo dobra rzecz zrobiona dla graczy. Każdy był zadowolony: a)dropinie dla zarobku b)antyki i legendy na rynku c)było można zrobić wyborny o wiele prościej Po aktualizacji to teraz 120 lvl…
  • MagKai -

Lubi post użytkownika Michu w wątku Rozmowy konTROLLowane Samos.

Polubienie (post)
    Cytat od PocieKomruki: „Cytat od Michu: „Dobra @Lexio bądź prawdziwym metińczykiem i przyjmij wyzwanie pvp a nie szukasz kolejnych wymówek. To tylko gra, nawet jak przegrasz to nic się nie stanie. ” Dobrze byłoby to usłyszec od kolegów wyżej. Jak…
  • PocieKomruki -

Użytkownik odpowiedział w wątku Rozmowy konTROLLowane Samos.

Cytat od Michu: „Cytat od PocieKomruki: „Cytat od Michu: „Dobra @Lexio bądź prawdziwym metińczykiem i przyjmij wyzwanie pvp a nie szukasz kolejnych wymówek. To tylko gra, nawet jak przegrasz to nic się nie stanie. ” Dobrze byłoby to usłyszec od…
  • Michu -

Cytat od PocieKomruki: „Cytat od Michu: „Dobra @Lexio bądź prawdziwym metińczykiem i przyjmij wyzwanie pvp a nie szukasz kolejnych wymówek. To tylko gra, nawet jak przegrasz to nic się nie stanie. ” Dobrze byłoby to usłyszec od kolegów wyżej. Jak…
  • Lexio -

@Kimusiek, co tak zamilkles? Kiedy pvp :) ?
  • CardinaleLeJiin -

Użytkownik odpowiedział w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Cytat od Art: „zwiększono limit dzienny z 3 do 5 na postać odłamki nie są zdatne do handlu, nie można ich przechować w magazynie bądź upuścić ” Ja jestem ciekawy co komu przeszkadzało dropienie odłamków nie dość że tą alchemię pali…
  • PocieKomruki -

Cytat od Michu: „Dobra @Lexio bądź prawdziwym metińczykiem i przyjmij wyzwanie pvp a nie szukasz kolejnych wymówek. To tylko gra, nawet jak przegrasz to nic się nie stanie. ” Dobrze byłoby to usłyszec od kolegów wyżej. Jak przegra to dopiero…
  • MagKai -

Lubi post użytkownika Michu w wątku Rozmowy konTROLLowane Samos.

Polubienie (post)
    Dobra @Lexio bądź prawdziwym metińczykiem i przyjmij wyzwanie pvp a nie szukasz kolejnych wymówek. To tylko gra, nawet jak przegrasz to nic się nie stanie.
  • MagKai -

Cytat od RShamane2137: „Cytat od MagKai: „Nie nazwałabym tego atakiem:) ” Ale ja tak. Cóż, mamy odmienne zdanie:) Cytat od MagKai: „Co do dwulicowości... mógłbyś tak powiedzieć gdybyś znał mnie w życiu realnym. ” Kolejna, co mówi o życiu realnym? O swoim
  • Michu -

Dobra @Lexio bądź prawdziwym metińczykiem i przyjmij wyzwanie pvp a nie szukasz kolejnych wymówek. To tylko gra, nawet jak przegrasz to nic się nie stanie.
  • 2nd Demon -

Cytat od Lexio: „Cytat od 2nd Demon: „Wybacz, ja nie szukam atencji, a pvp chętnie przyjmę nawet jakbym miał przegrać 5:0, bo dla mnie to fun. :) ” Nie wiem jak Ci to napisac, ale nie wszystko, co sie tutaj dzieje, jest skierowane do…